نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط Hakimi
  • 2 توسط Hakimi
  • 1 توسط aps1983

موضوع: نصب smtp server

gbg
    gbg آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Hamid reza Kabiri

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

نصب smtp server

سلام
    چطور میشه smtp سرور رو ویندوز اکسپی برای ارسال و دریافت ایمیل راه انداخت

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    برخی SMTP Server ها هستند که روی Windows XP نصب می شوند.

اگر دقیق تر بگویید چه کاری می خواهید انجام دهید می توان بهتر راهنمایی کرد.

SADEGH65 و ARM سپاسگزاری کرده‌اند.

gbg
    gbg آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    می خوام از رو کامپیوتر خودم ایمیل ارسال و دریافت کنم

gbg
    gbg آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    کسی نمی دونه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما می بایست یک Mail Server راه اندازی کنید. روی Windows XP می توانید از MDaemon استفاده کنید.

SADEGH65 و ARM سپاسگزاری کرده‌اند.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

1. Step 1
      Windows XP Optional Components Wizard
      With your Windows installation disk in the drive, go to Add/Remove Programs. The third box on the left is your Optional Components box. Clicking that will load a separate box with a list of services to install.
    2. Step 2
      The services listed under the Internet Information Server screen
      Check the IIS option and leave all other defaults checked. Removing any checks will uninstall components that already exist on your computer.If you wish to see what the IIS option will install, highlight it and click the Details button.
    3. Step 3Click "OK" to begin installation of the IIS components. This will activate certain services. If you have modified the services that run on your computer (i.e., disabled services), installation will complete incorrectly. The services dependent on the SMTP server are Remote Procedure Call (RPC), Security Accounts Manager and IIS Admin (will install with component). It is a good idea to check if these services are activated and running before doing the install.To do this, go to Run and type "Services.msc." When the services screen comes up, scroll down to each one and verify that it has started and is set to either Automatic or Manual. Then close the Services panel and continue with the installation. Do not worry if you did not see those services listed; they will install on their own.
      Running Your SMTP Server
    4. Step 1Once installation is complete, navigate to the Internet Information Services console. Find it under the Administrative Tools section under the Control Panel. Classic Start Menu setup users will find it under Program Files or Control Panel. XP Start Menu users (who have the graphical bubble shapes rather than the bland gray boxes) will find it under Control Panel/Performance and Maintenance.It helps to right-click on the IIS option. Choose "Send To" and click to create a desktop shortcut. This will allow you to eliminate the steps it takes to activate the console whenever you wish to access it.Do this now and click on the icon to start the IIS Control Panel. Ensure that the SMTP service has started.
    5. Step 2Right-click on the SMTP server and choose "Properties." On the General tab, enter 127.0.0.1 as your IP address. Click on "Access." Toward the bottom, you'll see Connection Control. Click on "Connection." Click "Add" and enter 127.0.0.1 again. Hit "OK" to close the boxes. Your server is now set up.
    6. Step 3
      Using a program like Outlook Express, or Outlook 2007, make sure that when you configure your email accounts, the SMTP protocol is localhost or 127.0.0.1.

gbg
    gbg آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون ولی کار نکرد

نام حقيقي: pouriya

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما باید دقیقا مشخص کنید که می خواید چه کاری انجام بدید.
    بهتر از mail سرور ها استفاده کنید.
    اما روی windows server شما می توانید سرویسی که نیاز دارید رو فعال و استفاده کنید. و برای هر کاربر یک mail جدا گانه ایجاد کنید

ARM سپاسگزاری کرده است.

gbg
    gbg آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    من میخوام بدون اینکه به میل سرور سایتی وصل شم از روی کامپیوتر خودم بتونم ایمیل ارسال کنم
    من از هاستی که استفاده می کنم اجازه ارسا بیشتر از 25 ایمیل در روز رو نمیده و اسکریپت سایت من برای تایید ها و درخواست های کاربران ایمیل های زیادی رو حدود 100 تا 200 ایمیل در روز رو باید بتونه ارسال کنه
    به خاطر محدودیت سرور می خوام میل سرور رو رو کامپیوتر خودم راه اندازی کنم و ایمیل ها رو از طریق کامپوتر خودم ارسال کنم

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    با سلام
    اگه بخواین exchange نصب کنین حتماً باید روی server2003 یا 2008 باشه. بعد شما نمی تونین mailserver رو
    روی سیستم خودتون نصب کنید بخاطر حجیم شدن database و معمولاً اینکه رو mailserver هم application دیگه ای نصب نمی کنن.بعد باید درون exchange یک smtp virtual server درست کنین جهت هدایت mail هاتون به بیرون از organization .حالا می تونین با owa یا همون کنسول وب exchange به سرور login کنین و نامحدود mail ارسال کنید. البته exchange یک پیشنهاده
    موفق باشین

gbg
    gbg آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون از پاسختون
    ولی حجم ایمیل های ارسالی من زیاد نیست و برای ارسال انبوه و تبلیغاتی نمی خوام استفاده کنم
    من سایتم 3 هزار کاربر داره که عضو هستن و می خوام خبرنامه داشته باشه
    اطلاعیه ها و نشست ها رو به اطلاع کاربران برسونه و دریافت هم ندارم و اگه ایمیلی بیاد می خوام به ایمیل سایت اصلی بره
    چون من فقط سایت رو طراحی کردم و مدیر سایت کسی دیگه ای هستش ولی اینا سایت رو با من تصفیه نمی کنن چون خبرنامه کار نمیکنه و قبول هم نمی کنن مشکل از هاست هست که اسپم اکتیوتی میگیره ( هاست رو هم خودم گرفتم ) با هاست هم صحبت کردم میگه فقط در حالت ویرچوال سرور (VPS , VPD) اجازه ارسال نا محدود میده
    و اصلا هم برام به صرفه نیست یه سرور 2003 یا 2008 بخوام واسه این کار راه بندازم
    چندتا سرور اس ام تی پی هم نصب کردم ولی کار نمی کنن ، سیستم خودم ویندوزش اکس پی هست همیشه در حال دانلود و روشن و IP ثابت داره

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    اگه حتی 1000کاربر توی lan خودتون هم داشتین باز همین پیشنهاد رو بهتون می دادم البته اونجا دیگه virtual smtp نمیخواست بلکه آدرس mail ها رو از تو gal استخراج می کردو تو organizationخودتون flow می کرد.
    در هر صورت هزینه رو چرا شما باید بکنید؟ مدیران سایت انجام می دن دیگه؟از طرفی مدیر سایت حتماً قدرت آنالیز داره و بایدtroubleshootin کنه؟در غیر اینصورت بعید نمیدونم که دارن ادا در می آرن.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب smtp

دانلود smtp server

نصب smtp server

آموزش نصب smtp server

smtp server دانلود

راه اندازی SMTP در ویندوز 7نصب smtp روی ویندوز 7نحوه نصب smtpنصب smtp server سرور 2008راه اندازی smtp سرور 2008آموزش تصویری راه اندازی smtp server در 2008نصب smtp در ویندوز7چطور میشه میل سرور راه انداختنحوه راه اندازی smtp serverدانلود سرور smtpمراحل نصب smtpآموزش نصب smtpدانلود و نصب smtp serverآموزش نصب mail server در ویندوز سرور 2008آموزش نصب smtp روی ویندوز سونآموزش نصب smtp در 2008آموزش smtp serverنصب smtp سرور در 2008نصب smtp سرورروش نصب smtp

برچسب برای این موضوع