نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: share نمودن اینترنت از طریق کابل CrossOver

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 share نمودن اینترنت از طریق کابل CrossOver

سلام دوستان،
    pc من توی محل کارم از طریق GateWay 192.168.0.1 به اینترنت دسترسی داره، من اومدم روی Pc یه دونه دیگه کارت شبکه اضافه کردم(یعنی الان روش دوتا کارت شبکه هست که هردوشون دوتا IP Static دارن) بعدش از طریق کابل CrossOver اون کارت شبکه رو به NoteBook خودم وصل کردم، حالا من 2 تا مشکل دارم
    اول اینکه وقتیPC با notebook ارتباط داره دیگه نمی تونه به اینترنت وصل بشه ولی به محض اینکه کابل CrossOver رو قطع میکنم میتونه وصل شه(IP مربوط به Pc 192.168.0.23 و IP مربوط به NoteBook 192.168.0.14) هستش و هیچ کامپیوتر دیگه ای تو شرکت این IP ها رو نداره)
    دوم اینکه چه جوری میتونم از طریق NoteBook اینترنتی رو که Pc داره ازش استفاده کنم چون سیستم اجازه نمیده IP مربوط به Pc رو به 192.168.0.1 تغییر بدم چون که این IP مال کامپیوتر سروره شرکتمونه.

ممنوم میشم راهنمایی کنید چکار کنم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: zarifaf

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    سلام خدمت دوست عزیز
    مشکل اولتو نمیدونم جریانش چیه ولی امیدوارم با این راهنمایی مشکلت حل بشه
    اول باید IP کارت شبکه ای که رو سیستم خودت اینترنت بهش وارد میشه رو از رنج get way سرورتون بزاری
    بعد IP کارت شبکه دومت که میخوای ایترنت رو به لپ تاپت بفرستی از یک رنج دیگه بزاری
    برای مثال این ip ها رو مینویسم
    IP: 192.168.100.1
    netmask:255.255.255.0
    getway: نمیخاد

بعد رو کارت شبکه لپ تاپت این ip رو ست میکنی
    IP:192.168.100.2
    netmask:255.255.255.0
    getway:192.168.100.1 آی پی کارت شبکه دوم سیستم خودت
    preferd DNS server :4.2.2.4

در قدم آخر باید کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشی (سیستم خودت) رو روی کارت شبکه دومت share کنی

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    IP کارت شبکه دوم رو تو یه رنج دیگه بزارید ! مثلا 192.168.1.1

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon9

نقل قول نوشته اصلی توسط zarifaf نمایش پست ها
    در قدم آخر باید کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشی (سیستم خودت) رو روی کارت شبکه دومت share کنی
    با تشکر از راهنمائی شما ، باید بگم این قسمتی رو که با نقل قول از خودتون آوردم نمی تونم انجام بدم ،چون میگه میخواد IP رو به 192.168.0.1 تغییر بده که البته اجازه نمیده.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کابل Crossover

کابل cross over

crossover کابل

http://forum.persiannetworks.com/f25/t25435.html

شیر کردن اینترنت با کابل شبکه

كابلcrossoverويژگيهاي كابلهاي crossoverکابل over cross چیستآکابل cross over سرور کردن pc با laptop از طریق کابل کراسشبکه کردن با کابل cross overارتباط اینترن ت باکابل کراسکابل cross_overکابل CROSSVERکابلcross over چیستcross overكابلویژگی کابل crossovershare كردن اينترنت از طريق كابلshare کردن اینترنت از طریق کابلکابل crosscrossover کردن کابل شبکهشبکه کردن اینترنت از طریق کابل شبکهکابل cross-overکابل شبکه crossoverويژگي کابل cross over

برچسب برای این موضوع