نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: راه اندازي يك شركت تلفن اينترنتي(VOIP ORIGINATOR)

نام حقيقي: پژمان قاسمي

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13 راه اندازي يك شركت تلفن اينترنتي(VOIP ORIGINATOR)

با سلام
    فكر مي كنم بگوييد اين مطلب تكراري است اما در هيچكدام مطلب بطور واضح بيان نشده بوده است به همين دليل من دوباره پست دادم و تمامي سؤالاتي را كه در مورد VOIP ORIGINATOR و سيستم Calling Shop احتياج دارم بدست بياورم.
    سؤالات من از قبيل:
    1- براي خريد و راه اندازي يك خط E1 بايد چقدر هزينه كنم و از كجا درخواست اين خطوط را بدهم و آيا براي VOIP هم به خطوط DATA براي E1 نياز دارم يا خير؟
    2- دستگاه هاي كه براي *VOIP Originator نياز است چه چيزهايي هستند و حدود قيمت هايشان چقدر است؟
    3- خطوط VOIP براي terminating را از كجا بايد دريافت كنيم يعني مي شود با همين خطوطي كه براي VOIP هاي عادي استفاده مي كنيم (مانند تلفن ها و روترها) استفاده كرد يا خير؟
    4- كدام سيستم اكانتينگ را مي توانم خريداري كنم كه با آن بتوانم كارهايي شامل امكان دادن دفترچه تلفن به مشتري، امكان كم كردن حساب هاي مشتري تا يك زمان معين مثلاً تا 30 دقيقه مكالمه را مثلاً با قيمت 25 تومان حساب كند و پس از 30 دقيقه مكالمه اش رايگان بشود؟

پيشاپيش كمال تشكر را دارم اگر اطلاعات كافي در اين زمينه داريد لطفاً تمامي موارد بالا را يكباره جواب دهيد كه شك ها و سؤالات كاملاً برطرف گردد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    دوست عزیز الان دیگه مجوز VOIP چه برای origination و چه برای termination از زمانی که به سه تا شرکت تراشه سبز ، پیشگامان و ضحی کیش صادر شده نمیدن .

نام حقيقي: MehrMedia

عضو غیر فعال
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    من هم خیلی دنبال این قضیه بودم.
    تو شهر های کوچیک کسی گیر نمیده
    زیر زمینی کار می کنیم.
    لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش توسط meh802 : 2009-05-28 در ساعت 11:53 PM

نام حقيقي: پژمان قاسمي

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinanet نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز الان دیگه مجوز VOIP چه برای origination و چه برای termination از زمانی که به سه تا شرکت تراشه سبز ، پیشگامان و ضحی کیش صادر شده نمیدن .
    مشكلي نيست من مجوز يكي از اين شركت هاي قديمي در اين زمينه را دارم هنوز اين شركت ها مجوزهايشون اعتبار دارند بنابراين جاي نگراني نيست

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanview نمایش پست ها
    با سلام
    فكر مي كنم بگوييد اين مطلب تكراري است اما در هيچكدام مطلب بطور واضح بيان نشده بوده است به همين دليل من دوباره پست دادم و تمامي سؤالاتي را كه در مورد VOIP ORIGINATOR و سيستم Calling Shop احتياج دارم بدست بياورم.
    سؤالات من از قبيل:
    1- براي خريد و راه اندازي يك خط E1 بايد چقدر هزينه كنم و از كجا درخواست اين خطوط را بدهم و آيا براي VOIP هم به خطوط DATA براي E1 نياز دارم يا خير؟
    2- دستگاه هاي كه براي *VOIP Originator نياز است چه چيزهايي هستند و حدود قيمت هايشان چقدر است؟
    3- خطوط VOIP براي terminating را از كجا بايد دريافت كنيم يعني مي شود با همين خطوطي كه براي VOIP هاي عادي استفاده مي كنيم (مانند تلفن ها و روترها) استفاده كرد يا خير؟
    4- كدام سيستم اكانتينگ را مي توانم خريداري كنم كه با آن بتوانم كارهايي شامل امكان دادن دفترچه تلفن به مشتري، امكان كم كردن حساب هاي مشتري تا يك زمان معين مثلاً تا 30 دقيقه مكالمه را مثلاً با قيمت 25 تومان حساب كند و پس از 30 دقيقه مكالمه اش رايگان بشود؟

پيشاپيش كمال تشكر را دارم اگر اطلاعات كافي در اين زمينه داريد لطفاً تمامي موارد بالا را يكباره جواب دهيد كه شك ها و سؤالات كاملاً برطرف گردد
    سلام
    0 - مطمئن باشید که با مخابرات به مشکل بر می خورید.
    1 - باید به مخابرات درخواست بدید ولی اینکه به شما تخصیص بدهند دیگه ... می تونید علت استفاده از این خطوط را راه اندازی یک سیستم تلفنی گویا معرفی کنید که البته در دراز مدت جواب نمیده مگه که در مخابرات رابطه داشته باشید که ...
    2 - انواع تجهیزات با هزینه های مختلف در بازار موجود هستند از Gateway های خارجی مثل Tenor بگیرید تا کارت های PCI ای مثل sangoma , diguim که هزینه کمتری دارن هزینه های حدودی مثلا برای کارت های PCI حدودا
    1.700 هست البته مواظب باشید با کم کردن ماژول هایی مثل Echo canseler سرتون کلاه نره ...
    4 - اگر نمی خوای زیاد هزینه کنی و لینوکس کاری با استریسک و Accounting های تحت لینوکس مثل IBS می تونی سرویس ارائه بدی

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی تلفن اینترنتی

مراحل راه اندازی تلفن اينترنتیضحی کیش اهوازشرکت ضحی کیش اهوازhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t25125.htmladslضحی کیشهزینه راه اندازی voipسرویس voip اهوازشرکتهای Voipتلفن تماس شرکت ضحی کیش اهوازراه اندازی شرکت تلفن اینترنتیراه اندازی VOIP terminationvoipکیشراه اندازی سیستم voipهزینه اشتراک خط e1هزینه راه اندازی شرکت voip مراحل راه اندازی voipراه اندازی کارت تلفن اینترنتیراه اندازي تلفن اينترنتيراه اندازی تلفن اینترنتی voipراه‌اندازی یک شرکت فعال در زمینه شبکه‌های کامپیوتریشرکت ضحی اینترنت اهواز voip تلفن اینترنتی راه اندازیاشتراک اینترنت شرکت ضحی در اهوازشركت ضحي كيش اينترنت

برچسب برای این موضوع