نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: شبکه داخلی ( ورک گروپ)

نام حقيقي: mohammad reza

خواننده شناسه تصویری ofoghnet
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

شبکه داخلی ( ورک گروپ)

شبکه داخلی ( ورک گروپ)
    سلام خسته نباشید دوستان
    من تو شبکه ای که دارم یک ورک گروپ ایجاد کردم و چاپگر و درایو یک سرور که ویندوز ایکس پی پک دو هست ایجاد کردم و هیچ مشکلی تو دسترسی کلاینت ها ندارم و همه کلاینت ها در ورک گروپ موجود میتونن از چاپگر و درایو مشترک استفاده کنن .
    حالا سوال من اینکه میخوام یه کاری کنم که وقتی کلاینت ها میخوان از درایو مشترک استفاده کنن سیستم از یوزر رمز ی یا چیز دیگه که امینتی باشه بخواد . یعنی همه کلاینت ها نتونن از چاپگر و درایو های مشترک استفاده کنن مگر آنهایی که رمز دارن یا اجادزه داده میشه . تو ویندوز ایکس پی پک 2 میخوام اینکار رو بکنم .؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
    من ور شهای زیادی رو امتحان کردم ولی نشد که نشد . میشه سطح دسترسی رو تغییر داد و لی اینکه کلاینت ها جهت رفتن به ورک گروپ پسورد بخواد رو نتونستم پیدا کنم .
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برای دسترسی به اون درایو یا پرینتر، در قسمت Shring میتونید Permission تعریف کنید . در خصوص Workgroup متوجه منظورتون نشدم ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: mohammad reza

خواننده شناسه تصویری ofoghnet
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    منظور من از Workgroup من تو سرور یک ورک گروپ با اسم مشخصی اجاد کردم و چند تا درایو رو share کردم . حالا وقتی یک دستگاهای دیگه که IP اون تو همون رنج IP سرور هست و وقتی ورک گروپ با همین نام ایجاد میکنه میتونن به همه فایلهای share من دستری پیدا کنه و حالا من میخوام کاری کنم که بشه با پسورد و راه امنیتی دیگه اسن دسترسی رو محدود کنم و او سیتم های که من میخوام و انتخاب کردم دسترسی پیدا کنه. حالت Permission یک روش کلی برای همه سیستم ها هست .

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    پاسخ شما در نحوه احراز هویت در شبکه های به اصطلاح workgroup نهفتست. در این گونه شبکه ها به دلیل عدم مکانی مرکزی برای ذخیره سازی اطلاعات لاگین کاربران، بایستی برای کاربرانی که قصد دسترسی به منابع یک سیستم رو دارند، کاربری دقیقا با همون مشخصات در سیستم مقصد ایجاد کنیم. لذا جهت حل مشکل شما پیشنهاد می کنم:

برای تمامی کابران مورد نظرتون در سیستمی که قرار منابع رو به اشتراک بزاره، کاربرانی با مشخصات یکسان ایجاد کنید (که به احتمال خیلی زیاد قبلا این کار کردید). بعد از انجام این کار بایستی در دادن سطح دسترسی ها نهایت دقت رو بفرمایید.

برای رسیدن به هدفتون گروه Everyone و یا Guest رو از لیست کاربران موجود در سطح دسترسی منابع حذف کنید. با انجام این کار به هدفتون خواهید رسید.

موفق باشید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ورک گروپ

ورک گروپ چیست

ورك گروپ

شبکه ورک گروپ

ورک گروپ چیست؟ایجاد ورک گروپساختن ورک گروپورك گروپ چيست؟ورك گروپ چيستشبکه ورک گروپ چیستمقاله در مورد ورک گروپنحوه ایجاد شبکه ورک گروپورک گروپ؟تحقیق درباره ورک گروپ در شبکهتغییر ورک گروپshare در ورك گروپ ورک گروپایجاد درایو مشترکنحوه ایجاد ورک گروپساختن share folder در ورک گروپورک گروپ چیست ؟روش ایجاد ورک گروپرفتن به ورک گروپدومین و ورک گروپ چیستساختن یک ورک گورپ

برچسب برای این موضوع