نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط hosein_612
  • 4 توسط PersePolis
  • 1 توسط PersePolis

موضوع: نظرخواهی و کمک فوری برای راه اندازی کافی نت

نام حقيقي: hesam

عضو غیر فعال شناسه تصویری bermuda535
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9 نظرخواهی و کمک فوری برای راه اندازی کافی نت

خدمت دوستای عزیزم سلام عرض میکنم
    من به تازگی عضو این فرم شدم

من به تازگی تصمیم گرفتم یه کافی نت تو مشهد راه بندازم
    تمام کارای راه اندازی شو (سخت افزاری و نرم افزاری) کامل خودم انجام میدم (7ساله که کارم همینه)

تنها تقاضایی که از دوستان به خصوص کافی نت داران دارم اینه که اگه ممکنه بگن که آیا از این کسب راضی هستن؟
    من میخام کارمو با 10 تا سیستم راه بندازم به نظرتون روزی چقدر میتونم کار کنم؟
    جاش رو هم کاندید کردم تقریبا جای خوبیه

اگه ممکنه دوستای گلم بگن که حدودا در روز چند ساعت کار میکنن و میانگین چند واسشون میندازه
    و اینکه چه ماه هایی خوبه کارو بار و چه ماه هایی خراب؟
    خلاصه هر نکته ای که به ذهنتون میرسه

علت اینکه پست زدم هم اینه که چون تازگی تونستم از ورشکستگی در بیام نمی تونم ریسک کنم

خیلی خیلی ممنون

درضمن از این به بعد اگه سوالی درباره شبکه بود خوشحال میشم کمک کنم

موضوعات مشابه:

خواننده شناسه تصویری hosein_612
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    آقا احسان خوش اومدی..
    درآمد کافی نت به خیلی چیزها بستگی داره.که فکر می کنم مهمترینش محل اون هست.جایی که رفت و آمد زیادی باشه یا نزدیک دانشگاه و مدارس باشه که خیلی بهتره.ساعت کاریش هم به محل بستگی داره ولی اغلب از ساعت 8-9 صبح تا 9-10 شب یکسره ... ماه های پردرآمدش هم مواقع ثبت نام اینترنتی هستش، حالا هرثبت نامی که باشه.پای ثابتش ثبت نام کنکور هست با اعلام نتایج،گاهی هم که ثبت نام های متفرقه پیش میاد مثل کارت سوخت و خودرو فرسوده و.... فکر میکنم که بیشتر درآمد کافی نتی ها از خدمات ثبت نام اینترنتی و... هستش تا اینکه از سیستم های داخل مغازه.
    اگه قیمت ها مناسب باشن و خدماتی که ارائه میکنی کامل باشن موفق میشی.البته یادم رفت آماده کردن مقالات یکی از قسمت های مهم درآمد کافی نت هاست.باز اگه سوالی داشتی درخدمتم...

bermuda535 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    هرچقدر همت کنید، همونقدر میتونید درآمد داشته باشید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_612 نمایش پست ها
    آقا احسان خوش اومدی..
    درآمد کافی نت به خیلی چیزها بستگی داره.که فکر می کنم مهمترینش محل اون هست.جایی که رفت و آمد زیادی باشه یا نزدیک دانشگاه و مدارس باشه که خیلی بهتره.ساعت کاریش هم به محل بستگی داره ولی اغلب از ساعت 8-9 صبح تا 9-10 شب یکسره ... ماه های پردرآمدش هم مواقع ثبت نام اینترنتی هستش، حالا هرثبت نامی که باشه.پای ثابتش ثبت نام کنکور هست با اعلام نتایج،گاهی هم که ثبت نام های متفرقه پیش میاد مثل کارت سوخت و خودرو فرسوده و.... فکر میکنم که بیشتر درآمد کافی نتی ها از خدمات ثبت نام اینترنتی و... هستش تا اینکه از سیستم های داخل مغازه.
    اگه قیمت ها مناسب باشن و خدماتی که ارائه میکنی کامل باشن موفق میشی.البته یادم رفت آماده کردن مقالات یکی از قسمت های مهم درآمد کافی نت هاست.باز اگه سوالی داشتی درخدمتم...
    ممنون حسین جان که راهنمایی کردی
    یه جایی پیدا کردم نزدیک بزرگترین دانشگاه مشهد (فردوسی) مکانش که خیلی عالیه فقط اجارش یه خورده بالاس ماهی500 البته پول برق رو همین اجارس
    به نظرت می ارزه؟

اگه برات مقدوره نرخ خدماتی که ارائه میدی رو بگو از قبیل: ساعتی چند, ثبت نام ها , سرچ و مقاله و هرچیزی که به ذهنت میرسه

بقیه دوستان هم نظرشونو بگن
    ممنون میشم

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    عزيزم هر شهري قيمت ها يخاص خودشو داره شما مي تونيد به عنوان user به كافي نت ها ي مشهد مراجعه كنيد تا تمام جوانب آن مشخص بشه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یه سری نرخنامه هست، تو فروم هم هست، لینک های یکی دو روز گذشته رو ببینید، پیداشون میکنید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    من خودم 3 سال هست کافی نت دارم در بهترین جای شهر سیرجان ...
    کافی نت خوبیش نسبت به دیگر کارها اینه که درآمدش ثابته ! یعنی این جور نیست که یه روز 50 تومان در بیاد یه روز 10
    همینجور که دوستان گفتن بیشتر درآمد از ثبت نام و پژوهش و کارهای دیگه هست مانند پرینت - اسکن - رایت و ....
    اما در کل اون چیزی که درآمد رو ثابت نگه می داره مشتریای اینترنت هستن که از کلاینتها استفاده می کنن و اگه بتونی به شگردهای گوناگون مشتری ثابت برای خودت دست و پا کنی دیگه خیالت از کرایه مغازه و برق و اینا راحت می شه و می تونی هر چی پول از ثبت نام و اینجور کارها در اومد رو به عنوان درآمد حال کنید !

در کل من بسیاز خشنود هستم از این کار چون هم علاقه زادی دارم بهش و هم درآمدش عالیه ! خدا رو سپاس

ولی اینکه می گی ماهی 500 اجاره مغازه نزدیک دانشگاه فردوسی خیلی شگفت انگیزه من جای تو بودم رو هوا می زدمش !
    500 تومن پولیه آخه ؟ دستک کم در آمدی که با 10 تا کلاینت و سایر خدمات می تونی برداری 1 تومن هست ! 100% تضمینی

نر خ ها هم به این صورت که اینترنت ساعتی 800 البته بسته به پهنای باندت می تونی بیشترم بگیری !
    ثبت نام 1500 - 2000 - نتایج 1000 - و پژوهش هر برگ 200 تومان

فقط خودمونی بگم اگه راهت راست باشه و کاری به مخ زدن و اینجور کارها نداشته باشی 100% خدا هم پشتیبانته چون بسیاری از مردم برای دختر بازی کافی نت می زنن و این کار درستی نیست که جواب اعتماد مردم رو ...

مطمئنم اگه با نام خدا و توکل به او کا رو شروع کنی سال دیگه همین موقه یه زانتیا ...

M-r-r، mgholami، tromideh و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    اینجور که میگی محلش خیلی خوبه . از دستش نده.درباره قیمت خدمات هم حدودا میشه گفت قیمت هایی که آقا مهدی گفتند درست هستش ولی برای اطمینان و پایداری بین رقبا باید قیمت هات با اونها تو یه رنج باشه که گرونفروش شناخته نشی. پس قیمت ها رو از دوروبر همون محل جمع آوری کن.نمای فیزیکی میزهات و همچنین دکوراسیونت خیلی مهمه. یه سری مطالب قبلا دیده بودم در رابطه با فضای کافی نت ها یادم نیست کجا بود . اگه پیدا کردم لینکش رو میذارم..

نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    من خودم 3 سال هست کافی نت دارم در بهترین جای شهر سیرجان ...
    کافی نت خوبیش نسبت به دیگر کارها اینه که درآمدش ثابته ! یعنی این جور نیست که یه روز 50 تومان در بیاد یه روز 10
    همینجور که دوستان گفتن بیشتر درآمد از ثبت نام و پژوهش و کارهای دیگه هست مانند پرینت - اسکن - رایت و ....
    اما در کل اون چیزی که درآمد رو ثابت نگه می داره مشتریای اینترنت هستن که از کلاینتها استفاده می کنن و اگه بتونی به شگردهای گوناگون مشتری ثابت برای خودت دست و پا کنی دیگه خیالت از کرایه مغازه و برق و اینا راحت می شه و می تونی هر چی پول از ثبت نام و اینجور کارها در اومد رو به عنوان درآمد حال کنید !

در کل من بسیاز خشنود هستم از این کار چون هم علاقه زادی دارم بهش و هم درآمدش عالیه ! خدا رو سپاس

ولی اینکه می گی ماهی 500 اجاره مغازه نزدیک دانشگاه فردوسی خیلی شگفت انگیزه من جای تو بودم رو هوا می زدمش !
    500 تومن پولیه آخه ؟ دستک کم در آمدی که با 10 تا کلاینت و سایر خدمات می تونی برداری 1 تومن هست ! 100% تضمینی

نر خ ها هم به این صورت که اینترنت ساعتی 800 البته بسته به پهنای باندت می تونی بیشترم بگیری !
    ثبت نام 1500 - 2000 - نتایج 1000 - و پژوهش هر برگ 200 تومان

فقط خودمونی بگم اگه راهت راست باشه و کاری به مخ زدن و اینجور کارها نداشته باشی 100% خدا هم پشتیبانته چون بسیاری از مردم برای دختر بازی کافی نت می زنن و این کار درستی نیست که جواب اعتماد مردم رو ...

مطمئنم اگه با نام خدا و توکل به او کا رو شروع کنی سال دیگه همین موقه یه زانتیا ...
    ممنونم مهدی جان

نزدیک دانشگاهیه که پرید متاسفانه حالا باید بگردم دنبال یه جای دیگه
    برای 10تا سیستم میخام سرعت 256 با محدودیت دانلود 2 گیگ بگیرم کافیه؟
    البته سعی میکنم با کش کردن با ISA SERVER هم یه حالی به یوزرام بدم
    خوشبختانه من هم به این کار علاقه شدیدی دارم و اصلا هم تو فکر مخ زنی و این جور چیزا نیستم
    من بیشتر زمینه فعالیتم شبکه بوده و طراحی و برنامه نویسی در کنار کافی نت کلی کار دیگه هم از دستم بر میاد

به نظر شما با چندتا سیستم شروع کنم؟

به دکور هم خیلی اهمیت میدم اگه برای اونم راهنماییم کنیم ممنون میشم
    یه دکور کم خرج و با کلاس چی بیشنهاد میکنین؟

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    یه کافی نت فعال برای 10 تا سیستم حداقل 512 با 30 گیگ حجم نیاز داره

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    خواهش می کنم !

البته پهنای باند بالا در روز های نخست کاری بسیار مهم هست چون می تونه سیل زیادی از کاربران رو بکشونه طرف تو ولی در ماه هایی که کا رو بار کمتره می تونی پهنای باند رو کاهش بدی که هزینه ها نره بالا !

من خودم پهنای باند 512 می گیرم با دانلود نا محدود ماهی 160 تومان و یک کش اکسپرس رو هم روی سرورم نصب کردم و خیلی خوب جواب می ده . البته کش اکسپرس نسبت به آیزا و اسکویید خیلی خوب نیست و گیر زیاد می ده ولی در کل خوبه .

در مورد دکور باید بگم که باید 2 چیز رو در نظر بگیری :

1 - اگه استیشن بسازی حالا چه با ام دی اف چه شیشه دودی مشتری فراوون بیشتر می شه چون 99% کاربران دوست ندارن آدمای دیگه مونیتور اونارو ببینن حتی اونایی که می رن تو سایت سازمان سنجش !

2 - اما یه مشکلی که من خوددمم باهاش برخورد کردم گیر دادن ناجور اماکن و اطلاعات هست ! که مجبور شدم جلوی ام دی اف ها رو شیشه ای کنم جوری که خود کاربر دیده بشه ولی مونیتورش نه اینجوری نه کسی میاد گیر می ده نه کاربران ناراحت می شن !

3 - می تونی از مانیتور ال سی دی بهره بگیری چون هم کلاس می ره بالا و هم کاربرات راحترن - حالام که مانیتورای ال سی دی مفت شدن - البته باید حواست باشه چیزی کش نرن ازت چون زیاد دزدی می کنن و امکانش هست مانیتور رو بکنن تو کیف ورزشی ببرن !

4 - آرامش حرف اول رو تو کافی نت می زنه یعنی اگه آرامش باشه مشتری 2 برابر - به ویژه اینکه باید دوست و آشنا رو زیاد تحویل نگیری و سرو صدای به منفعت ایجاد کنن ..

5 - از شوخی بگذریم منشی خانوم هم خوب جواب می ده

پیروز و سربلند باشی

bermuda535 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    ترافیکی که گفتی خیلی کمه.فکر میکنم همون 512 و 30 گیگ خوب باشه.
    همونطوری که آقا مهدی گفتند محیط باید آروم و بی صدا باشه . البته می تونی یه موسیقی ملایم هم پخش کنی ( البته باید صدا در تمام محیط یکسان باشه)
    اگه از نرم افزار حسابداری که مشتری هم بتونه مبلغ و زمان استفاده شده رو مشاهده کنه استفاده کنی خوبه. مثل easy cafe

نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_612 نمایش پست ها
    ترافیکی که گفتی خیلی کمه.فکر میکنم همون 512 و 30 گیگ خوب باشه.
    همونطوری که آقا مهدی گفتند محیط باید آروم و بی صدا باشه . البته می تونی یه موسیقی ملایم هم پخش کنی ( البته باید صدا در تمام محیط یکسان باشه)
    اگه از نرم افزار حسابداری که مشتری هم بتونه مبلغ و زمان استفاده شده رو مشاهده کنه استفاده کنی خوبه. مثل easy cafe

ممنون حسین جان
    لینک کرک شده این نرم افزار easy cafe که گفتی رو میتونی بزاری یا اگه خودت داری آپلود کن که بقیه هم استفاده کنن

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    .... بسیاری از مردم برای دختر بازی کافی نت می زنن و این کار درستی نیست

مطمئنم اگه با نام خدا و ... شروع کنی سال دیگه همین موقه یه زانتیا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    هرچقدر همت کنید، همونقدر میتونید درآمد داشته باشید .
    بعضی وقت ها هم برعکسه. همه اش همت نیست...
    -------------------------

پ.ن : خوب گرفتن کافی نت سه شرط دارد : 1- محل خوب 2 - سرعت خوب 3- برخورد خوب

ویرایش توسط Bill Gates : 2009-04-30 در ساعت 12:19 PM

نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط bermuda535 نمایش پست ها
    ممنون حسین جان
    لینک کرک شده این نرم افزار easy cafe که گفتی رو میتونی بزاری یا اگه خودت داری آپلود کن که بقیه هم استفاده کنن

اگه یه سرچی کنی حتما پیدا میکنی...
    من دارم ولی باید بگردم. پیدا کردم برات آپ میکنم. خود نرم افزار رو از سایت اصلیش tinasoft دانلود کن. کرکش رو میگردم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

درآمد کافی نت

میزان درآمد کافی نت

شماره پسرفاعل

شماره پسر فاعل

درامد متوسط کافی نت

میزان درامد کافی نتدرآمد کافی نت در شیرازکافی نت درآمددرامد کافی نتشماره فاعل میخوامکافی نت زدنپسرفاعل میخوامhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t24697.htmlدرآمد كافي نتشماره پسر فاعل میخوامشماره پسرفاعل پول میدمدرامد کافی نت هانرخنامه کافی نت مشهددر امد کافی نت خوبهنرخ نامه کافی نت مشهدمیزان درآمد کافی نتهادرآمد کافینتدر آمد کافی نتکافی نت درآمد تومانمیانگین درامد کافی نت

برچسب برای این موضوع