نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: به اشتراك گذاري اينترنت در شبكه LAN

نام حقيقي: tirdad parsi

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

به اشتراك گذاري اينترنت در شبكه LAN

با عرض سلام
    من يك شبكه LAN با حدود 30 كلاينت دارم.سرور اصلي مخصوص ديتا و.... ميباشد. يكي از كلاينتها را بعنوان سرور اينترنت قرار داده ام. و براي share اكانت اينترنت بصورت كنترل شده (با ساعت مشخص و در روز مشخص) از نرم افزار CCPROXY استفاده ميكنم.مشكلي از نظر اينترنت ندارم.ولي در كلاينتها امكان استفاده از OUTlOOK EXPRESS نيست.
    لطفا راهنمايي كنيد كه چطور بايد CCPROXY را تنظيم كنم.يا اگر نرم افزار بهتر يا راه حل بهتري داريد .لطفا ارائه كنيد.
    پيشاپيش متشكرم

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط tirdad1358 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من يك شبكه LAN با حدود 30 كلاينت دارم.سرور اصلي مخصوص ديتا و.... ميباشد. يكي از كلاينتها را بعنوان سرور اينترنت قرار داده ام. و براي share اكانت اينترنت بصورت كنترل شده (با ساعت مشخص و در روز مشخص) از نرم افزار CCPROXY استفاده ميكنم.مشكلي از نظر اينترنت ندارم.ولي در كلاينتها امكان استفاده از OUTlOOK EXPRESS نيست.
    لطفا راهنمايي كنيد كه چطور بايد CCPROXY را تنظيم كنم.يا اگر نرم افزار بهتر يا راه حل بهتري داريد .لطفا ارائه كنيد.
    پيشاپيش متشكرم
    با سلام
    به انجمن خوش آمدید . خیلی خوب بود قبل ایجاد تاپیک جدید یک جستجوی کوچولو می کردید حتماً در مورد درخواستی چیزهای جالبی را مشاهده می کردید .

برای پیشنهاد هم ISA را می گویم . جستجو کن مطالب زیادی دارد و یا به سایت من مراجعه کنید

نام حقيقي: امین

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیمات راه اندازی ccproxy

با عرض سلام
    من يك شبكه LAN با حدود 50 كلاينت دارم. يكي از كلاينتها را بعنوان سرور اينترنت قرار داده ام. بعد تنظیم سرور و کلاینتها هیچ صفحه ای را باز نمی شود مشکل کجاست ؟
    پيشاپيش متشكرم

کلمات کلیدی در جستجوها:

اشتراک گذاری اینترنت در شبکه محلی

http://forum.persiannetworks.com/f25/t24004.html

به اشتراک گذاری اینترنت در شبکه LAN

به اشتراک گذاری اینترنت در شبکه

تنظیمات ccproxy

به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه

اشتراک گذاری اینترنت در شبکه lan

اشتراک اینترنت در شبکه محلی

اشتراک اینترنت در شبکه lan

به اشتراک گذاری اینترنت در شبکه محلی

به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه lan

به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه محلی

اشتراك اينترنت در شبكه lanاشتراک اینترنت در شبکهبهتر از ccproxyبه اشتراك گذاري اينترنت در شبكهاشتراك اينترنت در شبكه محلياشتراک اینترنت ccproxyنرم افزار ccproxyتنظيمات ccproxyاشتراك اكانت اينترنتنرم افزار بهتر از ccproxyاشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه lanبه اشتراک گذاری اینترنت در lanاشتراک اینترنت در lan

برچسب برای این موضوع