صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: مشکل با خط E1 و اتصال یوزرها

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohandessssss
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط router نمایش پست ها
    سلام
    پرشین نتورک را جستجو کردم اما راه حلی برای مشکلم پیدا نکردم.
    یک مشکل با خط E1 دارم.وقتی یوزرهای شبکه زیاد می شوند تعداد یوزرهایی که می توانند کانکت شوند محدود می شود مثلا روی 22 یا 18 یا 26 و بیشتر نمی شود.
    قصه از اینجا شروع شد که یک روز مخابرات به ما زنگ زد و گفت بعضی وقتها خط E1 شما آلارم می دهد.ما پیگیری کردیم دیدیم مشکل از سمت شماست.
    بعد از شنیدن این خبر ناگوار دست به کار شدم.در گام اول خطی که سیم E1 را از مخابرات دریافت و به پشت دستگاه می آورد را کلا تعویض کردم.2-سرور اکانتینگ را تعویض کردم(اکانتینگ سیب) 3-تنظیمات مربوط به اکسس سرور را کاملا مو شکافانه چک کردم. 4- کابل ارتباط دهنده مودم E1 به اکسس سرور را تعویض کردم 5-ارت اکسس سرور را چک و کلیه سیم های ارت را عوض کردم 6- مودم را با استفاده از کائوچو نسبت به رک عایق کردم که خدای ناکرده و احتمالا برق رک روی مودم تاثیر نگذارد(که بسیار بعید بود) 7- کلیه دستگاه ها را هم باد گرفتم و وسایل خنک کننده تعبیه کردم.
    در دقتی که داشتم دیدم وقتی خط ها شلوغ می شود این مشکل بوجود می آید.
    یک شب بالای سر سروها موندم ساعت 11:30 تعداد یوزها روی 22 ماند.شماره شبکه را گرفتم... اما انگار تلفن را برداشتی و هیچ شماره ای نگرفتی !!!!سریعا مودم E1 را که سیمنس هست ریست زدم یوزرها تا 28 تا اومدن و اینبار خط اشغال شد.طی تماس با مخابرات یکی از همکاران پیشنهاد داد زوج سیم را دابل کنند یا تعویض کنند تا اگر احتمالا سیم فیزیکی مشکل داره یا مقاومت بالایی داره بر طرف شود.درخواست را دادم اما هنوز انجام ندادن.امشب دوباره به این مشکل خوردم.یوزر ها روی 18 تا و خط اشغال.دوباه مودم را ریست کردم الان یوزرها روی 24 و خط هم فعلا آزاد هست.
    احتمالات خودم:
    1- خط فیزیکی مشکل داره
    2-تنظیمات مودم به هم ریخته یا مودم خرابه
    نظر دوستان؟
    -----------------------
    هيچ موردي از طرف شما وجود نداره بلكه اين مورد مربوط ميشه به اون كارت ايواني كه مخابرات براي شما توي مركز وصل كرده پيله شين تا تعويضش كنند مشكلن برطرف ميشه -

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    کارت E1 ؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

خط e1

خطE1

http://forum.persiannetworks.com/f25/t23917.html

مشکلات خطوط e1

اختلالات خطوط E1

مشكلات خطوط E1

اتصالات خطوط e1

نحوه اتصال کابلهای e1

خطوط e1 اکسس سرور

mohandessssss

روش اتصال خط e1

مشکل خط e1

ایرادات مخابراتی خط e1

تنظيم خطe1

اتصال خط مخابرات برای e1 به مودم

اتصال خط e1

mohandessssss

نحوه ارتباط خطوط E1

حل ایرادات e1

There is more than one failure with the R edundant Power System; please resolve problems immediately

مشکل E1

پیگیری مشکلات خطوط e1

برچسب برای این موضوع