نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: نمایشگاه ITEX چی میدونید؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری cpuman
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    66

نمایشگاه ITEX چی میدونید؟

سلام
    دوستان میخواستم این پست رو ایجاد کنم که اگر کسی از دوستان اخباری مربوط به نمایشگاه ITEX داره بده بد نیست چون احساس میکنم دیدنش بد نباشه ، شاید از الکامپ بهتر و آینده ای مثل جیتکس داشته باشه شاید هم هیچی نشه مثل خیلی از پروژه های نا موفق حوزه IT تو ایران.

متاسفانه تو گوگل هرچی گشتم نتونستم خبری از این نمایشگاه پیدا کنم یا اطلاعاتی ، حتی نتونستم وب سایت رسمی این نمایشگاه که اینقدر ازش با اهمیت یاد میکنند و این شعار رو میدن که : (تجلی دستاوردهای 30 ساله جمهوری اسلامی ایران در بخش ICT ،بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه ITEX 2009) پیدا کنم. در نهایت از روی بیل بردهای تبلیغاتی در سطح شهر آدرس وب سایت این نمایشگاه رو که هست :::به وب سایت رسمی جشنواره فناوری اطلاعات خوش آمدید::: Welcome to ITEX Festival Official Website::: رو پیدا کردم.

و متاسفانه وب سایت رو که با وب سایت Gitex مقایسه میکنم نمیتونم حتی در اندازه مقایسه قرار بدم که بگم کدوم بهتره کدوم بدتر ، حالا چجوری قرار بشه بزرگترین رویداد خاورمیانه من نمیدونم.

به هر صورت از روی کنجکاوی و گشتی تو جزیره کیش من میرم برای دیدن این نمایشگاه امیدواریم چیزی ازش در بیاد و به درد بخور باشه ، چند تا کنفرانس و همایش کاربردی و مسابقات روبوکاپ هم قرار برگزار بشه.

اگه سالم برگشتیم (خطوط هوایی ما رو که میشناسید) براتون مفصل اگه اصلا به درد بخور باشه گزارشی ازش میزارم.

خیلی مخلصیم.