نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: شبکه کردن

نام حقيقي: Baby

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

شبکه کردن

اقایون سلام
    اقایون 3 تا سوال دارم لطفا بگین چی کارشون کنم همشون مشکل هست

آقا من دو تا کامپیوتر رو تنظیمات workgroup و یکی کردم و سیم شبکه رو به دو تا کامپیوتر وصل کردم بعدش هم تنظیمات آی پی شونو یکی گذاتشم 192.168.0.1 و یکی دیگه اشو 192.168.0.2 دو تاشون هم netmask شون 225.255.255.0 هست آقا وقتی می زنم اصلا my network place نشون نمی ده ؟ ping هم می کنم اصلا کامپیوتر کناریشو پیدا نمی کنه(این مربوط به کامپیوتر خودم که داشتم با یک کامپیوتر شبکه می کردم ، می شد)

یا چند تا کامپیوتر دیگه هم اون کار ها رو وقتی می کنم کامپیوتر ها داخل my network place می یاد ولی ping می کنم هیچ به هیچ یعنی اصلا همدیگر رو با آی پی شون پیدا نمی کنه(اما داخل my network place هستن)

یا چند تا کامپیوتر دیگه اونها رو وقتی سیم شبکشونو بهم وصل می کردم اگر قبل از روشن شدنشون (یعنی قبل از اینکه کامیپوتر ها رو روشن کنم) سیم ها به هم وصل بود اصلا اون دو تا کامپیوتر پایین صفحه همین جور یا اصلا چیزی پیدا نمی کرد (ضرب در روشون بود) یا یه علامت زرد(اما بیشتر قرمزه بود) اما وقتی کامپیوتر ها رو روشن می کردم بعدش سیم رو وصل می کردم مشکل نداشت اما همین جا هم اگر ارتباط رو disable می کردم دیگه بازش اصلا به هم وصل نمی شدن

(آقا اگر می شه این سوال را حتما جواب بدین
    من 5 تا کامپیوتر دارم 4 تا شون کلاینت هستن و یکیشون به عنوان سرور حالا می خوام با سویچ دیلینک اینها را به هم شبکه کنم... سیم های کارت شبکه ها رو به سویچ زدم و تنظیماتو انجام دادم( بالا گفتم که چی کار کردم) حالا بازم شبکه نمی شه مشکل من کجاست؟)

اقا یون لطفا بگین هر کدوم رو چه جوری حل کنم... هر کامپیوتر رو تجربه یه جا داشتم همین جور ضایع شدم... آقا خنگ شدم چرا اینها کار نمی کنن؟(البته قبلش هم خنگ بودم اما حالا دیگه بدتر شدم)

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    اگه کابلها وصل باشن و LAN رو ENABLE کرده باشی دیگه نبایدمشکلی از لحاظ ارتباط و PING باشه
    شاید یه جا ارتباط برقرار نیست مثلا کارت شبکه یکی از سیستم ها نصب نیست
    اما در مورد MY NETWORK PLACE باید بگم اونجا فقط فایلهایی که شیر شده باشن با نام کامپیوتر نشون داده می شه
    و وقتی شما ارتباطت قطع باشه شاید نام سیستمها و قایلها باقی مونده باشه اما باز شدنش غیر ممکنه دیگه

نام حقيقي: عبدالزهرا

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    13
    یه سوال شاید بچه گانه

کابل هاتو کراس زدی یا استریت؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

سویچ با کامپیوترها کار نمیکنه