صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟NET

نام حقيقي: JALAL KARIMI

عضو عادی
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    17
    اینترنت آفلاین هم هزینه داره اگه بخواهید فایلهای درست و حسابی دریافت کنید .
    بی هزینش هم همون skynet هستش که شما خط رو گوش میکنید و چیزائی که بقیه دارن میگیرن رو ( عموما به وسیله مرورگر ها ) دریافت میکنید .
    هیچ چیز مجانی وجود نداره

نام حقيقي: bahram

عضو عادی شناسه تصویری helex8800
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    71
    میشه یه توضیح کامل در مورد اینترنت افلاین بدی؟؟
    سرعتش ، هزینه و وسایل مورد نیازش چیه ؟

نام حقيقي: bahram

عضو عادی شناسه تصویری helex8800
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    71
    خانم وبگرد مقاله ات رو بزاری بد نیست؟

نام حقيقي: n.s

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    17

Icon1 اینترنت ماهواره ای افلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط helex8800 نمایش پست ها
    خانم وبگرد مقاله ات رو بزاری بد نیست؟
    این بخشی از منبع مقالمه : ( در اسرع وقت همشو میزارم هنوز تموم نشده )
    در سراسر دنیا افراد مختلف از اینترنت ماهواره ای آفلاین در حال استفادههستند و در حال دانلود فایلهای مختلف هستند و ماهواره برای آنها فایلها را ارسالمی*کند تا دریافت کنند در این روش شما هم میتوانید از فرصت استفاده کنید و فایلهاییکه آنها در حال دریافت هستند را دریافت کنید . يعني فايلهايي را كه افراد داراياشتراك از طريق اينترنت ماهواره*اي دريافت مي*كنند شما هم مي*توانيد هم*زمان بصورتآفلاين يعني بدون اتصال به اينترنت دريافت نماييد.(از طريق نرم*افزار مستقل و يانرم*افزار ماژول كه بر روي برنامه مشاهده كانالها مثل progdvb نصبمي*شود)

برنامه، موزيك، فيلم و هر فايلي كه براي دانلود انتخاب شده باشد رامي*توانيد با سرعتي بين 2 تا 4 مگابيت در ثانيه(250 تا 500 كيلوبايت در ثانيه) دريافت كنيد كه بسته به ماهواره و فركانس مورد*استفاده مي*تواند متغير باشد. البتهاين سرعت به اين معني نيست كه تمام فايلهاي در حال دانلود سرعت زيادي دارند بلكهسرعت دانلود فايلها بستگي به نوع اشتراك و سرعت دانلود يوزرهاي داراي اشتراك دارد. اگر مشخصات فايل در حال دانلود با تنظيماتي كه شما براي برنامه تعيين كرده*ايدمطابقت داشته باشد، برنامه آن فايل را دريافت خواهد كرد. به طور مثال اگر كاربرداراي اشتراك اينترنت ماهواره*اي، در حال دانلود يك فايل MP3 باشد، وقتي آن فايل ازطرف سرويس دهنده ارسال ميشود اگر شما در تنظيمات برنامه*اي كه براي دانلود آفلايناستفاده مي*كنيد، فايلهاي MP3 رو هم انتخاب كرده باشيد و سايز فايل هم با شرايطانتخابي شما مطابقت داشته باشد، شما هم ميتوانيد آن فايل را دريافت كنيد. دراينترنت آفلاين، فايل را شما درخواست نمي*دهيد بلكه فايلهايي را كه ديگران درخواستداده*اند و در حال دانلود هستند، شما هم دريافت مي كنيد.

نرم افزار هایدانلود آفلاین: پس از نصب درایور های کارت نوبت به نصب نرم افزار های دانلودآفلاین می رسد یکی از بهترین نرم افزار ها SkyGrabber می باشد اینترنت آفلاین : . فقط بصورت يك*طرفه ، "دانلود آفلاین " مي*كنيد برای دانلود هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید.مشهورترين اینبرنامه ها عبارت*اند از :

OpenSkyClient SkyNet Manna File Grabber … در OpenSky Client با آنکه انتخاب شما محدود به کمتر از 100 فايل در روز است اما ايناختيار را داريد که دقيقا فايل مورد نظر را از ليست انتخاب کرده و آن را معرفی کنيدتا در زمان مشخصي دانلود شود.(نصب و كار با اين برنامه کمی دشوار است و برايتازه*كارها پيشنهاد نمي*شود) در سه تای بعدي تقريبا اختيار در دست شما نيست و فقطمي*توانيد پسوند فايل و حجم فايلهای مورد*نظر را تعيين كنيد تا در صورت دانلود توسطكاربران داراي اشتراك اينترنت ماهواره*اي، براي شما هم دانلود شود. در اين حالتلازم است که فرکانس نرم*افزار مربوط به دانلود آفلاين را روی يک فركانس که حاوی PIDهای ديتا باشد و همچنين قابليت دانلود رايگان (همه فرکانسها ندارند) داشته باشد، تنظيم كرد و با اجراي برنامه شروع به دانلود کرد.(در برنامه Skynet تمامي اينتنظيمات در داخل برنامه وجود دارد) چند نكته:

- به هيچ وجه برنامه رو برايدريافت همه فايلها تنظيم نكنيد(فقط فايلهاي با فرمت دلخواه را انتخاب نماييد) - هرقدر سطح گيرندگي كارت شما بالاتر باشد و كامپيوتر داراي حافظه و رم بيشتر باشد وهمچنين استفاده ديگري در حين دانلود آفلاين از كامپيوتر نداشته باشيد فايلهايدريافتي ناقص، كمتر خواهد بود. - در حين دانلود نبايد مانعي در برابر ديش قرار گيردحتي براي چند ثانيه.(باعث قطع ارتباط و هنگ كردن برنامه مي*شود كهبايستي برنامه رادوباره اجرا كنيم) - براي اينكه فايلهاي با حجم بالا دانلود شوند بهتر است حجممينيمم فايلهاي دانلودي را پايين نگيريد.(از خير فايلهاي كم*حجم بگذريد) - گاهياوقات دانلود فايلها تا 99% پيش مي*روند و كامل نمي*شوند كه علت آن بيشتر اوقاتمربوط به استفاده از سيستم در هنگام دانلود، بخصوص در فايلهاي حجيم هست.(اگر طولنوار دانلود را نگاه كنيد در قسمتي از آن خطوط قرمز نازك بصورت عمودي بر روي نواردانلود قرار مي*گيرند كه مربوط به چند كيلوبايت گم*شده فايل هست) - براي دانلودفايلهاي حجيم از جمله فرمتهاي ويديويي بايستي زمان زيادي را صرف دانلود بكنيد (مثلاً زماني حدود 10 ساعت يا بيشتر) - معمولاً بعضي فايلهاي ويديويي بصورت فشرده وچند تيكه براي دانلود گذاشته مي*شوند، پس بايستي تمامي فايلهاي مربوطه را دانلودكرده و آنها را با هم تركيب كنيم. - اگر گيرنده اصلي فايل، دريافت را متوقف كند،فايل دريافتي شما بلااستفاده خواهد شد. - اگر ارتباط سرويس دهنده اينترنت بادرخواست كننده اصلي قطع شود فايل شما هم از دست خواهد رفت.
    در دانلود آفلاين معمولاً از ماهواره Eutelsat W3 7.0°E Turksat 1C/2A 42.0°E كه سرعت زيادي هم دارند استفاده مي*شود. - بر روي ماهواره هاتبرد فقط يك فركانسرايگان براي دانلود آفلاين وجود دارد كه ارزش دانلود ندارد.(تعداد فايلها برايدانلود بسيار كم هست) كانالهايي كه در هنگام جستجوي كانالها با علامت ديسكت نشانداده مي*شوند، كانالهاي ديتا هستند كه بعضي از آنها قابليت دانلود آفلاين دارند ومي*توان از آنها دانلود كرد.

ویرایش توسط mwebgard : 2008-11-15 در ساعت 07:38 PM
    helex8800 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    17
    ما همیشه این مشکل رو با مشتری ها داریم که میگن ما شنیدیم مجانی میشه از ماهواره دانلود کرد .
    سیستم دانلود آفلاین به این صورت هست که شما یه حجمی رو خریداری میکنید مثلا" یک گیگ در ماه و آدرس مربوطه به فایلتون رو میدید و اون فایل از طریق ماهواره براتون ارسال میشه - یکی از معروفترین شرکتهای ارائه دهنده opensky هستش که تمام حالتهای اینترنت ماهواره ای رو ارائه میکنه متقارن و نامتقارن و آفلاین https://www.broadsat.com/ . که دوستان تو همین انجمن هم نمایندش هستن .
    البته 1 گیگ در ماه حجم کمی هستش . بسیاری گروه های ایرانی و خارجی هستش که شما این مقدار حجم رو در اختیار اونها قرار میدید و توسط گروه فیلم و نرم افزار و موسیقی و خلاصه هر چیز جدیدی که بیاد برای گروه فرستاده میشه .
    البته بگم تمام فایلهای ارسالی برای گروه بصورت رمز شده هستش که با کلاینت مخصوص از حالت کد خارج و قابل استفاده میشه .
    البته همونطور که تو پست قبل گفته شد شما میتونید با نرم افزار های که گفته شد فایل بگیرید ولی چیز بدرد بخوری گیرتون نمیاد
    مثلا کسی یه فایل موسیقی دانلود میکنه شما هم میتونید اون رو دریافت کنید ولی خیلی کم پیش میاد که نرم افزار یا فیلم کاملی رو داشته باشید . با این کار مثل اینکه سیستم شما کش سرور باشه تمام پسوندهائی رو که شما مشخص میکنید ذخیره میکنه .

باز هم میگم که هیچ چیزی رایگان نیست . اینکه junk file server بشیم به نظر من اصلا جالب نیست

mwebgard سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalalkarimi نمایش پست ها
    باز هم میگم که هیچ چیزی رایگان نیست . اینکه junk file server بشیم به نظر من اصلا جالب نیست
    ممنون دوست عزیز که اطلاع دادید .متاسفانه من هر جایی که اسم اینترنت افلاین میومد رو نگاه کردم اینجوری نوشته بود باید یک ویرایشی تو نوشته ام بکنم ممنون بازم

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    خانم mwebgard

من فکر میکنم یکی از اصول عدم موفقیت شما عدم رعایت قانون کپی رایت هست.

شما حتی مقاله ای رو هم که نوشتید کپی کردید.
    این هم مدرک:

اینترنت ماهواره ای -

http://aftab.ir/lifestyle/view.php?id=98557

مقاله نوشتن هم اصول داره. تحقیق هم میخواید انجام بدید بهتره از تراوش های فکر خودتون برای نوشتن استفاده کنید نه کپی.

mehdi.g سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    به جناب غرقی عزیز!
    خوب شد که اومدی ، یواش یواش من و جناب راستی و جناب میلاد داشتیم مشکوک میشودیم ها!

عضو عادی
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    17
    چه جالب لینکی که آقای غرقی از آفتاب داده هم نوشته فایلهائی رو که دیگران دریافت میکنن رو شما دریافت کنید .
    یه روزنامه وقتی میگه بیائید دزدکی فایلهای دیگران رو بگیرید چطور میشه انتظار داشت مردم عادی قانون حقوق حریم خصوصی رو رعایت کنن - کپی رایت که جای خودش .

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    17

Icon13

نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    خانم mwebgard

من فکر میکنم یکی از اصول عدم موفقیت شما عدم رعایت قانون کپی رایت هست.

شما حتی مقاله ای رو هم که نوشتید کپی کردید.

مقاله نوشتن هم اصول داره. تحقیق هم میخواید انجام بدید بهتره از تراوش های فکر خودتون برای نوشتن استفاده کنید نه کپی.
    بهتره درست بالا رو بخونید من برای دوستمون این مطلب رو گذاشتم نگفتم که اصل مقالمه ؟!
    در ضمن اینو هر کسی میدونه که هیچ ادم عاقلی نمیاد از هر سایتی تیکه تیکه مطلب جمع کنه و همه رو به هم بچسبونه ...چون هم قلم ها متفاوتند و هم سبک یاد دهی ! اما میشه از مطالبشون استفاده کرد .
    مقاله من هنوز تمام نشده کاملا و مسلما وقتی نوشتمش منابع استفاده رو اخرش ذکر میکنم .
    زمانی هم که من این پست رو برای این دوستمون گذاشتم سریع این کارو کردم و زیاد توجه نکردم که منبع اشو بزارم چون اصلا فکر نمیکردم یک تیکه از مطلبی رو که من خیلی وقت پیش دانلودش کردم ... تنها میخواستم ازاین نوع اینترنت ماهواره ای مطلعشون کنم نه اینکه بخوام همچین مطلب ناچیزی رو به اسم خودم تموم اش کنم ...!
    ولی مطلب بالا رو دوباره ویرایش کردم و قبل از مقاله نوشتم منبع که دوباره سوتفاهم برای کسی نشه که من میخوام این مطلب رو به اسم خودم بدمش به خورد مردم ...!
    پس شما بهتره زیاد جوش نزنید تموم میشید !
    اگر این کارو نکردم انوقت باید اعتراض کنید .

ویرایش توسط mwebgard : 2008-11-15 در ساعت 09:51 PM

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    سر کار خانم mwebgard

فکر می کنم اگر بجای بحث های کش دار و بیهوده که موضوع تاپیک رو منحرف کرده ، اصل موضوع دانلود از ماهواره رو ادامه میدادید بهتر بود.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت آفلاین

برچسب برای این موضوع