نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: share کردن اینترنت در یک شبکه LAN

نام حقيقي: masomeh

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

share کردن اینترنت در یک شبکه LAN

سلام خدمت همگی من معصومه هستم این اولین بار است که در این انجمن مطلب مینویسم . یه سوال داشتم .من در یک مدرسه درس میدهم . در کارگاه شبکه داخلی LAN برقرار هستش و سیستم خودم هم از طریق ADSL به اینترنت متصل هست . سیستم من فقط یه کارت شبکه onboard داره . میخواستم بدونم چطوری میتونم اینترنت رو برای بچه ها share کنم . ما از نرمک افزار nss توی شبکه مون استفاده میکنیم . چون یه کارت شبکه دارم هروقت بخوام به اینترنت وصل شم باید از شبکه خودمون خارج بشم IP سیستم رو automaticly قرار بدم و از اینترنت استفاده کنم .آیا باید یه کارت شبکه دیگه هم بخریم ؟ از نرم افزار خاصی برا ی share باید استفاده کنم ؟ ممنون میشم یه نفر جوابمو بده

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    شما یه کارت شبکه دیگه نصب کن و کانکشنت رو share کن واسه اون کارت شبکه
    پس سیستم خودتون میشه سرور و بقیه سیستمها رو که اینترنت رو براشون share میکنی میشن کلاینت.
    به سرورت 192.168.0.1 رو بده بقیه سیستمهاتم توی همین رنج ip باشن.فقط gatway شون میشه 192.168.0.1

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    با درود !
    باید 2 تا کارت شبکه داشته باشین ..
    یکی برای اینترنت و دومی برای Lan

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    اگه بخوای میتونی مستقیما مودم رو از پورت لن به سوییچ وصل کنی البته اگه نت روی مودمت کانفیگ شده باشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

شیر کردن کارت شبکه

share کردن کارت شبکه

share كردن كارت شبكه

Lan کردن اینترنتشیر کردن در شبکه داخلیاینترنت کارت شبکه shareشیرکردن کارت شبکهشير كردن اينترنت در شبكهشیر کردن اینترنت از یک کارت شبکهshair کردن کارت شبکهshare کردن اینترنت کارت شبکهشیر کردن اینترنت از کارت شبکهشیر کردن اینترنت روی شبکه داخلیشیر کردن اینترنت یک کارت شبکهشیر کردن اینترنت درشبکه کابلیشيركردن كارت شبكهshare کردن اینترنت در شبکه lan کابلیشبکه کردن اینترنت یک مدرسهکردن معصومهhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t22669.htmlنحوه share اینترنت در یک شبکه lanshare كردن اينترنت در شبكه LANshare lan کردن اینترنتنحوه شير كردن كارت شبكه اينترنتshare اینترنت وایرلس در شبکه کابلی

برچسب برای این موضوع