نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: نصب میکروتیک روی ماشین مجازی

نام حقيقي: saman

مسدود شده
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    2

نصب میکروتیک روی ماشین مجازی

سلام

از دوستان کسی میتونه یه آموزش نصب و راه اندازی میکروتیک روی ماشین مجازی بزاره؟؟
    فرقی نمی کنه کدومش باشه فقط کار کنه؟

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برای نصب چیز بخصوصی نیاز ندارید قربان، فقط باید هارد دیسک رو در قسمت تنظیمات ماشین مجازی حذف کرده و یک هارد دیسک با فضای دلخواه، اما IDE اضافه کنید . روند نصب به راحتی طی خواهد شد .
    برای تنظیمات کارت شبکه هم، از منوهای بالا، وارد قسمت Edit و سپس Virtual Network Settings شده و تنظیمات مورد نظرتان را پیاده کنید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: saman

مسدود شده
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    2
    بله اما من اینکار را روی سه نرم افزار virtual pc vmware و virtual box انجام میدم اما نمی شه
    تنظیمات کارت شبکه را هم روی دو حالت brige یا host هم میزارم اما نشد اقای غرقی و چند تا از دوستان هم سعی در حل مشکل بنده کردند اما بازم نتونستم از طریق winbox به میکروتیک متصل بشم؟؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    پس احتمالا مشکل شما در پیکر بندی میکروتیک هست، نه نصب اون . کارت شبکه رو در حالت بریج قرار بدید . با استفاده از دستور Setup آدرس IP اختصاص بدید، بعد از اون باید بتونید با استفاده از WInbox به میکروتیک وصل بشین.
    من خودم با همین وضعیت ، روی یه میکروتیک مجازی، دارم به دوتا ویندوز ایکس پی مجازی، یک ویستای واقعی و دو کاربر تلفنی سرویس Hotspot رو ارائه میکنم موردی هم نداشتم ! جالب اینکه روی سیستم فقط یه کارت شبکه واقعی دارم !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: نیما

عضو عادی
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    60
    با سلام
    من هم نتونستم راه اندازی کنم از مهندسین عزیز اگه کسی هست که کامل بلده لطفا کمک کنه ، اصلا نمی شه از بیرون به هاسپات وصل شد کارت شبکه هم رو Brige هست لطفا کمک کنید
    TNX

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب میکروتیک مجازی

نصب میکروتیک روی ماشین مجازی

نصب میکروتیک بر روی ماشین مجازی

نصب میکروتیک بروی ماشین مجازی

نصب مجازی میکروتیک

میکروتیک مجازیراه اندازی اینترنت بر روی میکروتیک مجازی راه اندازي ميكروتيك روي ماشين مجازينصب میکروتیک روی virtual boxتنظیمات میکروتیک مجازیwinbox میکروتیک در ماشین مجازیمیکروتیک بر روی ماشین مجازی virtualboxنصب میکروتیک برروی ویرچوالطریقه نصب ویندوز98 روی ماشین مجازیطریقه نصب ویندوز 98 روی ماشین مجازیتنظیم hotspotمیکروتیک virtualنصب میکروتیک بر روی virtualboxنصب میکروتیک روی virtualراهنمای نصب اینترنت بر روی میکروتیک مجازیماشین مجازی winboxمیکروتیک ویرچوال ماشینتنظیمات مجازی میکروتیکماشين مجازي ميكروتيكویرچوال میکروتیک

برچسب برای این موضوع