نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: دسترسی به سرور ناول از ویندوز

نام حقيقي: m.r a.r

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

دسترسی به سرور ناول از ویندوز

یک سرور ناول داریم با یک کلاینت که تحت داس به اون login می کنه و وارد نرم افزار میشه می خواستم ببینم می تونم از طریق ویندوز به اون سرور وارد بشم و نرم افزار را اجرا کنم ؟
    . در شرایط معمولی که نتونستم . پی سی مجازی هم درست کردم و تمام شرایط حاکم بر داس را در اون اجرا کردم یعنی فکر می کردم از autoexeو فایل هایی داسی باشه که همزمان اجرا میکنه ولی با زهم نشد.
    شک کردم در این که اصلا امکان داره که ما از طریق پی سی مجازی و درایور داس کارت شبکه از داخل ویندوز سرور ناول را ببینم؟
    از توی ویندوز که اتصال برقرار میشه روی اتصال یک علامت تعجب ظاهر میشه و پیغام میده که ارتباط محمود است و یا قطع و البته ویندوز سرور ناول رو نمیبینه و send داریم ولی received نداریم .
    اگر لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون می شم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: IR

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    قبل از هر چيز بايد پروتكل IPX رو سيستم ويندوز نصب كني ..
    1- از كانكشن شبكه property بگير و گزينه install رو انتخاب كن.
    2- clinet رو انتخاب كن و بعدش Netware Client وOK
    3-سيستم پيغام restart مي ده ، بقيه تنظيمات رو همين الان انجام بده و بعد restartكن
    * چون برنامه شما dos-based هست بايد تعداد فايل و بافري كه سيستم باز مي كنه رو افزايش بدين براي اين كار
    4- به مسيرWindows/system32 رفته وفايل config.NT را با notpad باز كنيد و با آخرين خط برويد
    5- تنظيمات زير را انجام دهيد
    Files=15
    Buffers=50
    6- حالا restart كنيد
    * الان سيستم ويندوز شما قابليت ارتبط و اتصال به سرور ناول رادارد

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

اجراي برنامه از سرور ناول روي سيستمهاي ويندوز

اما براي راه اندازي برنامه!
    1- بايد يك درايو به مسير سرور ناول و محلي كه برنامه قرار داره map كنيد
    2- يك shortcut از برنامه روي desktop قرار دهيد وتنظيمات fullScreen آن را انجام بدهيد
    * اگه قراره با برنامه چاپ هم بگيريد يه نكته كوچيك توي رجيستري هست كه لازم ديديد آن را هم توضيح مي دم!

نام حقيقي: m.r a.r

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا خیلی خیلی متشکر تونستم ارتباط برقرار کنم و نرم افزار را هم اجرا کردم چند تا سوال دیگه داشتم
    1- نحوه صحیح و درست نصب ipx
    2- نحوه دستکاری برای پرینت در این حالت
    هر چند من دارم پرینت میگریم .
    3- پرینتر یه مقدار دیر جواب میده یعنی چاپ را شروع میکنه اما در آخر یه مقدار از فایل ارسال برای چاپ را تو خودش نگه میداره و با فاطله میزنه و چون ما از پرینتر های سوزنی و کاغذ های به هم پیوست هاستفاده میکنیم کمی مشکل درست میکنه
    4- بافر و فابل رو من خودم به ترتیب 500 و 150 قرار دادم چون با 50 و 15 کار نمیکرد. قضیه چیه؟
    5- سرعت کار یه مقدار کند می شه تو ویندوز مخصوصا هنگام جابجایی مشکل از رم هست که کمه یا یه چیزی از این بافر هاست ؟

آقا خیلی خیلی متشکر واقعا کمک کردی

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    براي رفع مشكل سرعت چاپ بايد بريد تورجيستري
    run->regedit
    بعدش عبارت lpt_timeout را جستجوكنيد ومقداراون روكه به طور پيش فرض 15 هستش بكنيد 2يا 3
    دو يا سه تا كليد به اين نام هست همه رو تغييربدين و بعدش هم يه restart و تموم!

نام حقيقي: aslani

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 اجرای برنامه ناول از ویندوز

من تمام مواردی که ذکر شده را انجام دادم.وقتی تنها با یکی از سیستمها به ناول کانکت می کنم مشکلی نیست و برنامه هم اجرا می شه ولی وقتی می خوام چند کاربر همزمان با هم به ناول کانکت کنند مشکل پیش می یاد و تنها یکی از اونها کانکت می کنه و بقیه به هیچ عنوان کانکت نمی کنن.
    خواهش می کنم راهنماییم کنید
    خیلی خیلی کارم گیر کردههههههههههههههه

کلمات کلیدی در جستجوها:

ناول

http://forum.persiannetworks.com/f25/t22090.html

برنامه ناول

دسترسی به درایوهای ناول در ویندوزارتباط ناول با ویندوزارتباط با سرور ناولداس کلاینت ناولاتصال به سرور ناولmap کردن درایو به مسیر سرور ناولناول تحت ویندوزتنظیمات شبکه ناول تحت داسدسترسی به سرور ناول از ویندوزناول کلاینتلاگین به سرور ناول ارتباط کارت شبکه به سرور ناولنحوه ارتباط با شبکه های ناول در ویندوز xpسرور ناولروش مپ کردن ناول روی سونچگونگی نصب فایل سرور ناول یا nt ناولاجرای ناول تحت ویندوزدسترسي به ناول از ويندوز 7اموزش سرور ناولنرم افزار ناولارتباط با سرور ناول در ویندوز 7

برچسب برای این موضوع