نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: کمک در خصوص رفع خطای شماره 1722

نام حقيقي: Mehdi

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    16

کمک در خصوص رفع خطای شماره 1722

سلام به دوستان عزیز
    من از کنسول MMC و از گزینه Add snap in میخوام کنسول سرویس یک station رو در اختیار بگیرم ولی با پیغام : ""Error 1722: The RPC server is unavailable روبرو میشم میخواستم بدونم چطور میشه که از شررش خلاص شد تا بتونم یک service مثلا Telnet رو روی کامپیوتر مقصد start کنم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    16
    بابا توروخدا یکی جواب مارو بده.

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    علت اصلی این مشکل فعال بودن فایروال در سیتسم مقصد هستش. اگر سیاست های موجود در شبکه طوریه که باید فایروال کلاینت ها فعال باشه، به منظور حل این مشکل بایستی گزینه File and Printer Sharing رو در حالت exception در فایروال کلاینت مقصد تعریف کنید.

mehdi_shri سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: vali

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا یکی من رو از دست این پیغام نجات بده RPC server is unavailable من دارای یک شبکه محلی هستم که دو تا سرور دارم یکی برای LAN ودیگری سرور اینترنت و اینترنت رو هم از طریق ان تی تک پلاس در اختیار کاربران گذاشتم حالا مدتی که هر موقع که میخوام از سرور اینترنت به کلاینت ها وصل بشم با پیغام RPC server is unavailable روبرو میشم

نام حقيقي: منتظر ریاحی

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    علت اصلی این مشکل فعال بودن فایروال در سیتسم مقصد هستش. اگر سیاست های موجود در شبکه طوریه که باید فایروال کلاینت ها فعال باشه، به منظور حل این مشکل بایستی گزینه File and Printer Sharing رو در حالت exception در فایروال کلاینت مقصد تعریف کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارور 1722

خطای 1722

رفع ارور 1722

رفع ارور1722

رفع خطای 1722حل مشکل error 1722 ارور1722پیغام خطای the rpc server is unavailableحل مشکل ارور 1722روش رفع ارور 1722رفع error 1722خطای پرینتر the rpc server is unavailableراه حل error 1722خطا1722رفع مشکل ارور 1722رفع پیغام خطای 1722rpc services is unavailable ارور پرینترراه حل مشكل پيغام خطاي RPC serverارورر 1722 سپحل مشکل eror 1722حل خطای 1722error 1722رفع ارور rpcحل مشکل ارور1722خطا کد 1722

برچسب برای این موضوع