نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط 802.1x
  • 1 توسط 802.1x

موضوع: مشکل اینترنت در vmware

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری behands
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64

مشکل اینترنت در vmware

سلام
    اینترنت من دی ان اس سرور داره و از نوع pppoe هست
    وقتی داخل ویندوز ی که توسط vmware نصب کردم دقیقا مثل ویندوز اصلی ، آیپی آدرس و همینطور آیپی دی ان اس وارد می کنم ، فو لد رهای شیر شده توسط ویندوز اصلی رو می شنا سه ولی اینتر نتش وصل نمی شه یعنی نمی تونه از طریق اینترنتی که توسط ویندوز اصلی شیر شده وصل به اینترنت بشه مشکلش چیه ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    اولین نکته ایی که باید توجه کنی اینکه لینک بدون DNS معنی نداره.

دو روش کلی برای انجام این کار وجود داره. در زیر به اونها اشاره می کنم و راه حل مورد نیاز شما رو در آخر پست خواهم گفت:

اولین روش برای زمانیه که شما لینک ثابتی به اینترنت دارید. به عنوان مثال در سازمانی هستید که ارتباط دائمی به اینترنت داره و شما از همون کانکشنی که برای ارتباط به شبکه سازمان استفاده می کنید، از همون کانکشن برای ارتباط به اینترنت استفاده می کنید. در این حالت باید از Bridge Connection استفاده کنید.

دومین روش برای زمانی هست که شما از یک لینک ثابت برای ارتباط به اینترنت استفاده نمی کنید. به عنوان مثال برای استفاده از اینترنت از خطوط Dial-Up استفاده می کنید. در این روش ابتدا با استفاده از قابلیت ICS، کانکشن اینترنت مورد نظرتون رو به اشتراک گذاشته، و سپس مشاهده خواهید کرد که VMware Network Adapter VMnet1 شما به صورت اتوماتیک آدرس 192.168.0.1 را دریافت خواهد کرد (البته این به شرط اینکه DHCP Client فعال باشه. به عبارت دیگه شما به این کانکشن یک آدرس استاتیک اختصاص نداده باشید). در این مرحله، کافیه ارتباط شبکه ای Virtual Machine خودتون رو در حالت Host Only قرار داده و همچنین آدرس Gateway اون رو 192.168.0.1 قرار بدید. همچنین باید از آدرس DNSی که مطرح کردید برای این کانشکن نیز استفاده کنید.

من روش دوم رو برای سناریوی شما پیشنهاد می کنم. من به شخصه بارها از هر دو روش استفاده کرده ام.

موفق باشید.

ویرایش توسط 802.1x : 2008-08-28 در ساعت 06:46 AM علت: حل مشکلات ویرایشی و فنی
    behands سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    من این کارو کردم و کانکشن اینترنتم رو برای vmnet1 به اشتراک گذاشتم . و اتومات vmnet1 آیپی 192.168.0.1 را به خود اختصاص داد و آیپی ویرچوال پی سی را هم 192.168.0.2 گذاشتم در این حالت یه مشکل هست ، با این که اینترنت داخل ویرچوال پیسیم فعال می شه ولی به محض این که به local area connection داخل کامپیوتر خودم آیپی می دم ( مثلا 192.168.0.3 ) تا 2 تا کامپیوتر همکارام هم توسط آیپی من اینترنت داشته باشن دوباره داخل ویرچوال پی سی اینترنت ندارم .

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    تنظیمات مربوط به آدرس های ست شده بر روی کامپیوتر خودت، سیسم virtual و همچنین کاربران مورد نظرت رو ارسال کنید.

موفق باشید.

behands سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    ممنون مشکل حل شد

کلمات کلیدی در جستجوها:

استفاده از اینترنت در VmWare

اینترنت در vmware

اينترنت در vmwareشیر کردن اینترنت در VMWareمشکل اینترنت vmwareاشتراک گذاری اینترنت در vmwareنحوه استفاده کردن انترنت با vmware 7به اشتراک گذاشتن اینترنت در vmwareنحوه استفاده از اینترنت در vmwareاینترنت vmwareفعال کردن اینترنت در vmwareداشتن اینترنت در vmwareچگونگی share کردن اینترنت برای vmنحوه وصل vware به اینترنتvmware شبکه کردن اینترنت طرز شر کردن اینترنت در vm werمشکل در اینترنت vmwareاستفاده از اینترنت در vmware در حالت بریجاشتراک اینترنت از طریق بریج در VMمشکلات استفاده از vmwareاینترنت درvmwareطریقه اینترنت در vmاستفاده از اینترنت داخل ویندوز نصب شده داخل vmwareشیر کردن اینترنتpppoeدرvmwareاشتراک گذاشتن اینترنت با vmware workstation

برچسب برای این موضوع