نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: سوال در مورد routing table

عضو عادی
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 سوال در مورد routing table

سلام
    من یک خط ADSL از شرکت سپنتا دارم و چند روزی هست که سرعت افت کرده که امروز متوجه شدم مسیرهای بین المللی که برای اتصال استفاده میشه عوض شدهکه بعد از تست کردن متوجه شدم فقط برای سپنتا این مورد پیش اومده ... هنوز از طرف اونها جوابی نگرفتم فقط برام سوال بود که این مشکل از طرف سپنتا هست یا مخابرات ؟
    چون من هرچی سایت trace می کنم اول به hongkong وصل میشه بعد آمریکا و بعد ادامه مسیر میده که این باعث میشه سرعت افت زیادی بکنه !

مثلا 212.146.145.219 که در ترکیه هست نتیجه خنده داری داره !

تقریبا کل کره زمین رو دور میزنه و بعدش به ترکیه می رسه در صورتی که قبلا مستقیم به ترکیه وصل میشه
    البته این مورد مختص ترکیه نیست و برای هرجایی اول از مسیر هنگ کنک عبور می کنه

آیا این یه مشکل حساب میشه یا مثلا مخابرات پهنای باند ارزون تری می ده که کیفیت پایین تری داره و اینها برای سود بیشتر از این سرویس استفاده می کنن ؟

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    تا اونجایی که من خبر دارم، مخابرات تمامی ISPها رو مجبور کرده که از مخابرات سرویس بگیرند...

ویرایش توسط 802.1x : 2008-08-22 در ساعت 06:33 PM علت: برطرف نمودن مشکل نگارشی...
    goolex سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط 802.1x نمایش پست ها
    تا اونجایی که من خبر دارم، مخابرات تمامی ISPها رو مجبور کرده که از مخابرت سرویس بگیرند...

ممون ...
    من هم همچین چیزی شنیده بودم ... ولی سوالم اینه چرا این مورد فقط برای سپنتا هست ؟ یعنی شما هر IP رو trace کنید اولین node ای می ده از هنگ کنک هست !
    ولی من چند تا ISP دیگه رو تست کردم و کاملا عادی بودند ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

در مورد routing table

نمایش Routing Table

در مورد routing

برچسب برای این موضوع