صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: لطفا راهنمایی کنید!! ( فرصت آنچنانی ندارم )

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری behands
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64

لطفا راهنمایی کنید!! ( فرصت آنچنانی ندارم )

سلام دوستان ، چند هفته دیگه باید برم تو یه شرکت بزرگ سرور راه اندازی کنم ، جدا از این قراره تو یه مصاحبه شرکت کنم ، که برای قبولی باید عناوین زیر رو کامل بلد باشم :

ccna
    network plus
    firewall
    network cabeling
    isa server
    active directory
    و جدا از این 6 تا ، در حد کافی ویندوز سرور 2000 یا 2003 رو بلد باشم ، تا حدودی با دیدن سیدی های آموزشی با بیشترشون و کار با هاشون آشنا شدم ( و خودم هم بیشتر از 6 الی 7 ساله به صورت حرفه ای کار کامپیوتری می کنم ولی نه کار شبکه ) ، خوب می دونم برای مصاحبه و کار در یک شرکت بزرگ کا فی نیست.

لطفا راهنماییم کنید ، چی کار کنم ؟ تو این چند هفته کوتاه چه جوری خودم رو به سطحی عالی برسونم . خواهشا فقط زود راهنماییم کنید چون هر روز که می گذره برام مثل 1 سال می مونه.
    آموزگار حضوری نمی تونم بگیرم چون کارای شرکت ما اینقدر زیاده که فرصتی برای رفتن به جایی رو ندارم ، با آموزگار آنلاین موافقم ولی نمی دونم کسی حاضره به من به صورت آنلایم درس بده و تا 1 الی 2 ماهه اول کار کمکم کنه .

خلاصه راهنماییم کنید چی کار کنم.
    ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب آقای Unknown!
    با توجه به این که با شبکه آشنایی ندارید، می بایست از ابتدا شروع کنید و مفاهیم شبکه را یاد بگیرید، این سر فصل هایی که نوشتید مطالبی نیستند که بتوانید در چند هفته به آنها مسلط شوید.

behands سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    (خواستم امیدوارم کنی نه نا امید ، مساله حیاتیه )

کوروش جان من در مورد همشون اطلاعات کافی دارم ولی چون مساله کاریه و اعتباره یه شرکت در میونه به خاطر همین نگرانم ( نباید موقع نصب سرور تو اونجا که ممکنه اطرافم کسی باشه کم بیارم می خوام یه نفر تلفنی باهاش در تماس باشم که اگه به مشکل بر خوردم کمکم کنه )

با سر فصل ها آشنایی دارم فقط چون هنوز تجربه رسمی ندارم نگرانم ، مثلا الان می تونم به راحتی اکتیو دایرکتوری نصب کنم و یا روی ویندوز سرور تسلط کامل دارم ومسائل کلی شبکه رو به خوبی بلدم استعدادش رو هم دارم

و اگر در مورد نتوورک پلاس و سی سی ان ای هم مسائل کاربردیشو بلد بشم برای شروع کافیه و تا حدودی هم در مورد نتوورک پلاس بلدم ، اگه یه آدرسی فایلی چیزی سراغ داری که با خوندنش می تونم اساس این دو زمینه رو کاملا بلد بشم ، خیلی خیلی ازت ممنون می شم .

و می مونه فایروال و نتوورک کیبلینگ که این 2 هم 100% مستلزم تجربه هست و بدون تجربه نمی شه (یعنی یه متخصص با تجربه و کار درست مثل تو بتونه بهم کمک کنه خیلی عالی می شه ).

اگه کسی قبول کنه تو این یکی دو ماه من رو در این زمینه ها حالا تلفنی یا آنلاین همه جوره ساپورت کنه در مورد مبلغش هم حتما به تفاوق می رسیم .

خواهشا راهنماییم کن . خیلی خیلی خوشحال می شم حالا از هر طریقی بتونی بهم کمک کنی ممنونت می شم.
    باز هم ممنون که جواب دادی.

نام حقيقي: Mahmood Omidi

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    از کدوم شهری ؟

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    اصفهان

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    یعنی هیچ کس نیست حداقل بگه چه کتابایی رو بخونم؟
    خواهشا یه راهنمایی حداقل بکنید دوستان !!!

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    والله برادر من شما که این مسائل رو گفتی تئوریش یه طرف عملی و تجربه هم یه طرف .شما که میگی اطلاعات داری راجع بهشون پس بهتره برید تجربه کنید در عمل اگر به مشکل برخوردید همین جا بیان کنید تا به مشکل شمل پاسخ بدن دوستان.اینکه میگید همه رو می خوایید یه چند هفته ای یاد بگیری بعد بری ابروی شرکت و فلان و این حرف ها با این مطالبی که گفتین من اسم این کار شما رو می زارم بلند پروازی و آخرش هم به ترکستان ختم میشه.

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    اگر از شبکه چیزی می دونستی، حتما بیان کردن این موضوع برای خودت هم خنده آور بود.

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    نقل قول نوشته اصلی توسط 802.1x نمایش پست ها
    اگر از شبکه چیزی می دونستی، حتما بیان کردن این موضوع برای خودت هم خنده آور بود.
    دوست عزیز اگه فکر می کنی دارم دروغ می گم و حرفام خنده داره براتون متاسفم . چون کسی که از شبکه و بازار کار خبر داشته باشه به حرف شما می خنده نه به حرف من. من سوال نکردم که شما به صورت مسئله بخندید نمی تونید کمک کنید نظر ندید لطفا!

نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    والله برادر من شما که این مسائل رو گفتی تئوریش یه طرف عملی و تجربه هم یه طرف .شما که میگی اطلاعات داری راجع بهشون پس بهتره برید تجربه کنید در عمل اگر به مشکل برخوردید همین جا بیان کنید تا به مشکل شمل پاسخ بدن دوستان.اینکه میگید همه رو می خوایید یه چند هفته ای یاد بگیری بعد بری ابروی شرکت و فلان و این حرف ها با این مطالبی که گفتین من اسم این کار شما رو می زارم بلند پروازی و آخرش هم به ترکستان ختم میشه.

سلام آقای نصیری ممنون از نطرتون.

انگار متوجه قضایا نشدید ، بحث این که من می خوام بلند پروازی کنم نیست اگه می خواستم بلند پروازی کنم که از شما ها کمک نمی خواستم ، خودم می خوندم تا زمانی که باید برم نصب کنم.
    حرف شما متین که برم تجربه کنم با این زمان محدود در مورد active directory و نصب و کنترل اون تجربه کردم با 3 تا کامپیوتر .

بحث من اینا نیست فقط 2 درخواست دارم :

1- آیا کسی هست که تو این 2 ماه با قبول کردن مبلغی توافقی به عنوان ساپورتر من باشه ، که اگه اونجا به مشکل غیر عادی برخوردم بتونم سریع با اون در تماس باشم ؟

2- لطفا فقط بگین در مورد این 6 تا عنوان من چه کتا بهای فارسی رو بخونم یا چه سی دی آموزشی بخونم ؟
    همین فقط به این 2 سوال من جواب بدین ممنون می شم

فکر نکنم جواب دادنش برای کسی که قبلا دنبالش رفته سخت باشه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام خدمت شما دوست گرامی در مورد این 6 مورد که اگر بخوایید فقط کتاب بخونید که بیتشر از 2 ماه طول میکشه در مورد ساپورت هم شما اگر موقعیت دارید در یک شرکتی سرگرم بشید که تجربه کسب کنید و در کنارش از مطالب و جزوات استفاده کنید که به نظر بنده بهتر هستش.کتاب هم زبان انگلیسی توی اینترنت می تونید پیدا کنید فارسی هم در بازار یقینا پیدا میشه.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    من اگه این مباحث رو توی 2سال مسلط شم از خوشحالی میرم رو یه 100 طبقه اول اکس میخورم بعدشم خودمو میندازم پایین.خب به نظر من با توجه به شرایط شما که بیکار نمیشید کتاب بهترین راهه.ولی با یادگیری تئوری به هیچ جا نمیشه رسید.اصل کار در عمل است دوست من

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    بهتره که بری استان خودت و با یه شرکت توافقی کنار بیایی که در مواقع اضطراری هم کمکت کنه و هم دردسترس باشه!
    کارهایی رو که قراره انجام بدی مختصر و مفید واسشون توضیح بده تا هماهنگی های لازم رو واست انجام بدن.
    کتاب خوندن رو هم از همین حالا شروع کن،ولی نه صرفا"برای این کار! بلکه واسه خودت.
    تو اینترنت هم تا دلت بخواد پره از این آموزشها و مطالب .تو همین فروم آموزش کامل active directory، isa server، firewall توضیح داده شده، اونجوری هم که خودت هم میگی 6-7 ساله که تو کاره Com هستی! پس هضم و کاربرد این مسائل زیاد مشکل نیست.

• سرافراز باشی

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب sky star 2 میشه علت اعتراض شما رو به پست خودم بدونم ؟

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال شناسه تصویری montella
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز.
    آدم باید به خودش اطمینان داشته باشه.
    تو میتونی حتماً.
    در مورد config router میتوتی رو من حساب کنی.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع