نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 14سپاس
  • 1 توسط charshakh.
  • 3 توسط Hakimi
  • 2 توسط charshakh.
  • 5 توسط taha_6221
  • 3 توسط mummified

موضوع: اينترنت ماهواره اي 2 طرفه

نام حقيقي: Ali Sha

عضو غیر فعال شناسه تصویری charshakh.
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    77

اينترنت ماهواره اي 2 طرفه

سلام!

اگر جاي تاپيكم بده ، ببخشيد !
    اين طور كه بوش مياد (جرج بوش نه ها! :دي بوي اش) قراره اينترنت رو هم ازمون بگيرن !
    اين حا يه راه مي مونه ! سند و رسيو با ديش !
    من شنيدم ، گه سند كني ، 5 دقيقه اي اطلاعات دم در خونتونه و جرمت جاسوسيه و اعدام ؟
    اصلا ميشه رديابي كرد ؟
    نظري داريد ؟
    مطمئنيد از حرفتون؟

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    علی آقا
    استفاده از ارتباط ماهواره ای طبق قانون بدون داشتن مجوز مجاز نیست. از نظر هزینه هم هزینه آن به اندازه ای نیست که در منزل برای استفاده شخصی بتوانی از آن بهره مند شوی!
    بقیه شنیده های شما هم بیشتر شبیه گفته های هخا و هخا روشان است! ذهنت را درگیر کارهای مثبت تری بکن!

charshakh.، 3hsan و iSoheil سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط charshakh. نمایش پست ها
    سلام!

اگر جاي تاپيكم بده ، ببخشيد !
    اين طور كه بوش مياد (جرج بوش نه ها! :دي بوي اش) قراره اينترنت رو هم ازمون بگيرن !
    اين حا يه راه مي مونه ! سند و رسيو با ديش !
    من شنيدم ، گه سند كني ، 5 دقيقه اي اطلاعات دم در خونتونه و جرمت جاسوسيه و اعدام ؟
    اصلا ميشه رديابي كرد ؟
    نظري داريد ؟
    مطمئنيد از حرفتون؟
    برای رسیو دیتا نیازیبه مجوزنداری و میتونی با شرکتهایی همچین اکانتایی میدن مثل skynet قرار داد ببندی و دریافت و دانلود و خلاصه کلی حال.ولی برای ارسال شما نیاز به مجوز دارید که گرفتنه این مجوز هم کار حضرت فیله و به این راحتیا نیست و به خرجشم نمی ارزه.بهترین راه هم دریافت ماهواره و ارسال dail up. بقیه حرفهاهمهمش سیاست الکیه بابا

نام حقيقي: Ali Sha

عضو غیر فعال شناسه تصویری charshakh.
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    77
    از جناب حكيمي (كوروش عزيز) و جناب بابك خان بابت پاسخشون ممنونم.

من از نظر فني فقط مي خوام بدونم كه چه طوري مي تونن اين كارو كنن ... ؟

saeed25 و Mohsen-IT سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: taha

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

طه < پاسخ به اینترنت 2 طرفه

سلام - طه هستم مهندس نرم افزار

برای اینترنت 2 طرفه که پرسیدی من می خواهم که یک توضیح جامع به تو بدهم که کامل باشه:
    اینترنت کلا از نظر ماهواره ای به 2 صورت ارائه می شود:

1- اینرنت یک طرفه -> که شما یک دیش معمولی 90 یا 120 - یک ال ان بی و یک کارت DVB که این کارتی که گفتم به اسم کارت رسیور هم مشهوره - این کارت دقیقا مثل رسیور عمل می کند و کانال های ماهواره ای را می گیرد و علاوه بر اون شبکه های اینترنتی را هم می گیرد.
    شما با چند تا نرم افزار و این سخت افزار خاص که گفتم می توانی هر چیزی که در شبکه های عمومی اینترنت ماهواره ای رد و بدل می شود را بگیری (نرم افزار SKYNET ) این روش عادی و بدون پول بود و خرج برپایی شاید 100 هزار تومان هم نشود.
    اما با همین کارت رسیور می توانی نوع دیگری هم استفاده کنی که با یک شرکت مثلا شاتل قرارداد ببندی و ارسال را با شناسه شاتل انجام دهی اما دریافت خودت رو با دیش از ماهواره . به این طریق که مثلا وقتی یاهو رو باز می کنی درخواست تو برای صفحه ی یاهو از شاتل میره اما دیتا های صفحه رو از دیش دریافت میکنی . یک مشکل این روش یک تاخیر هست که بین درخواست تا دریافت حس می کنی مثلا وقتی می ری به فلان سایت بعد از چند لحظه تاخیر سایت به سرعت باز می شه. قیمت این روش هم زیاد نیست و برای کسانی که برای منزل می خوان خوبه.
    البته جدیدا بعضی شرکت ها آمدن و می گن که ما EDSL یا ماهواره ای میدهم که قیمتش خوبه بد نیست اما من توصیه می کنم اگر می خوای این را بگیری ، به جاش ADSL بگیر چون راحتتره ؛ در ضمن این شرکت های بی سواد حتی اسم رو هم اشتباه انتخاب کردند. به نظر من در مقایسه با adsl قیمتش گرونتره ولی برای شرکت ها خوبه

2-اینترنت دو طرفه->که شما یک دیش 120 یا 180 - ترنسمیتر - مودم ماهواره ای - سوییچ و LDNF نیاز داری - LNBF یک نوع ال ان بی هستش که قابلیت ارسال هم داره اما ال ان بی معمولی نمی توه ارسال کنه. بعد از تهیه سخت افزار از خود ماهواره که W3 بهترینشون هست به دلار شناسه خریداری می کنی و استفاده می کنی.
    مجوز هم باید از وزارت ارتباط و.. و یک مجوز از ارشاد و یکی هم از نیروی انتظامی بگیری که معمولا به شرکت ها میدن نه به اشخاص.

معایب :
    -قیمت بسیار بالای شناسه (برای اشخاص) که از 200 دلار در ماه شروع میشه و کسی 200 دلار در ماه نمی ده
    -قیمت بالای تجهیزات که با کیفیت متوسط معمولا 3 میلیون در میاد
    -مجوز!!!
    -بدون فیلتر هست و ویروس ها زیادن چون مستقیما به اینترنت وصلی
    -بنا به نوع آب و هوا سرعتت تغیر می کنه و مثل ADSL ثابت نیست ، مثلا تو هوای ابری سرعتت کم می شه مگر اینکه سخت افزارت توپ باشه که در این صورت موردی نداری.

مزایا :
    -سرعت وحشتناک ! که از 1 مگا بیت تا 2 گیگا بیت بنا به نوع خریداری شناسه بهت میدن
    -دانلود دائمی و سرعت بالا (تاکید می کنم که سرعتش وحشتناکه و خیلی زیاده!!)
    -بدون فیلتر!!!
    -می توی یک وب سایت را تو وب قرار بدی که می تونه از 1 ملیون کاربر تا 50 میلیون کاربر را در لحظه به سایت وصل کنه و سایت تکون نخوره!!
    -قیمتش نسبت به همون سرویس در ADSL ایران تقریبا یک دهم هست مثلا 512 اختصاصی شاتل می شه ماهی 300 هزار تومن اما با 200 دلار یا همون 200 هزار تومن سرعت 16 مگابیت این مدل اینرنت را می تونی بگیری.
    (نکته = سرعت اصلی تقسیم بر 8 می شه سرعت دانلود : مثلا سرعت 512 باید بتونه با 64 کیلو بیت دانلود کنه)
    -برای شرکت ها خیلی خیلی بصرفه و اقتصادی تره تاADSL

ویرایش توسط SADEGH65 : 2010-02-10 در ساعت 01:28 AM علت: حذف ایمیل
    pardazande، iSoheil، Mohsen-IT و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    برای رسیو دیتا نیازیبه مجوزنداری و میتونی با شرکتهایی همچین اکانتایی میدن مثل skynet قرار داد ببندی و دریافت و دانلود و خلاصه کلی حال.ولی برای ارسال شما نیاز به مجوز دارید که گرفتنه این مجوز هم کار حضرت فیله و به این راحتیا نیست و به خرجشم نمی ارزه.بهترین راه هم دریافت ماهواره و ارسال dail up. بقیه حرفهاهمهمش سیاست الکیه بابا
    جزييات قانون جديد استفاده مديريت شده از ماهواره
    ابوطالب، با اشاره به ماده هشت این طرح، تصریح کرد: استفاده*کنندگان از تجهیزات غیر مجاز ماهواره، برای جمع*آوری این تجهیزات سه ماه فرصت دارند. بر اساس همین ماده، پس از دو اخطار کتبی به استفاده*کنندگان غیر مجاز به فاصله*ی 15 روز و عدم توجه به اخطارها، این گونه افراد به مجازات نقدی از 5 تا 50 میلیون ریال محکوم می*شوند.

وی، افزود: هم*چنین بر اساس ماده*ی نه این طرح، تولیدکنندگان، توزیع*کنندگان، واردکنندگان و نصب*کنندگان غیر مجاز نیز از 100 تا 500 میلیون ریال جریمه می*شوند و کلیه*ی اموال مکشوفه*ی آن*ها هم توسط دادگاه ضبط و مصادره می*شود.
    طبق ماده دو این طرح، وزارت کشور موظف است با استفاده از نیروی انتظامی و همکاری نیروی مقاومت بسیج، نسبت به اعمال ممنوعیت ورود، تولید، توزیع، نصب، راه*اندازی، نگهداری و استفاده از تجهیزات دریافت از ماهواره که فاقد مجوز قانونی است، اقدام نماید و متخلفین را به مراجع صالحه قضایی معرفی نمایند.

البته اين بالايي يك مختصري از قوانين استفاده از خدمات ماهواره اي بود
    به اين معني كه نفس ماهواره در قانون فعلي ايران ممنوعه و شامل جريمه
    حالا اين دوستمون چطوري اينترنت ماهواره اي رو آزاد اعلام كردن من نميدونم

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha_6221 نمایش پست ها
    سلام - طه هستم مهندس نرم افزار

برای اینترنت 2 طرفه که پرسیدی من می خواهم که یک توضیح جامع به تو بدهم که کامل باشه:
    اینترنت کلا از نظر ماهواره ای به 2 صورت ارائه می شود:

1- اینرنت یک طرفه -> که شما یک دیش معمولی 90 یا 120 - یک ال ان بی و یک کارت DVB که این کارتی که گفتم به اسم کارت رسیور هم مشهوره - این کارت دقیقا مثل رسیور عمل می کند و کانال های ماهواره ای را می گیرد و علاوه بر اون شبکه های اینترنتی را هم می گیرد.
    شما با چند تا نرم افزار و این سخت افزار خاص که گفتم می توانی هر چیزی که در شبکه های عمومی اینترنت ماهواره ای رد و بدل می شود را بگیری (نرم افزار SKYNET ) این روش عادی و بدون پول بود و خرج برپایی شاید 100 هزار تومان هم نشود.
    اما با همین کارت رسیور می توانی نوع دیگری هم استفاده کنی که با یک شرکت مثلا شاتل قرارداد ببندی و ارسال را با شناسه شاتل انجام دهی اما دریافت خودت رو با دیش از ماهواره . به این طریق که مثلا وقتی یاهو رو باز می کنی درخواست تو برای صفحه ی یاهو از شاتل میره اما دیتا های صفحه رو از دیش دریافت میکنی . یک مشکل این روش یک تاخیر هست که بین درخواست تا دریافت حس می کنی مثلا وقتی می ری به فلان سایت بعد از چند لحظه تاخیر سایت به سرعت باز می شه. قیمت این روش هم زیاد نیست و برای کسانی که برای منزل می خوان خوبه.
    البته جدیدا بعضی شرکت ها آمدن و می گن که ما EDSL یا ماهواره ای میدهم که قیمتش خوبه بد نیست اما من توصیه می کنم اگر می خوای این را بگیری ، به جاش ADSL بگیر چون راحتتره ؛ در ضمن این شرکت های بی سواد حتی اسم رو هم اشتباه انتخاب کردند. به نظر من در مقایسه با adsl قیمتش گرونتره ولی برای شرکت ها خوبه

2-اینترنت دو طرفه->که شما یک دیش 120 یا 180 - ترنسمیتر - مودم ماهواره ای - سوییچ و LDNF نیاز داری - LNBF یک نوع ال ان بی هستش که قابلیت ارسال هم داره اما ال ان بی معمولی نمی توه ارسال کنه. بعد از تهیه سخت افزار از خود ماهواره که W3 بهترینشون هست به دلار شناسه خریداری می کنی و استفاده می کنی.
    مجوز هم باید از وزارت ارتباط و.. و یک مجوز از ارشاد و یکی هم از نیروی انتظامی بگیری که معمولا به شرکت ها میدن نه به اشخاص.

معایب :
    -قیمت بسیار بالای شناسه (برای اشخاص) که از 200 دلار در ماه شروع میشه و کسی 200 دلار در ماه نمی ده
    -قیمت بالای تجهیزات که با کیفیت متوسط معمولا 3 میلیون در میاد
    -مجوز!!!
    -بدون فیلتر هست و ویروس ها زیادن چون مستقیما به اینترنت وصلی
    -بنا به نوع آب و هوا سرعتت تغیر می کنه و مثل ADSL ثابت نیست ، مثلا تو هوای ابری سرعتت کم می شه مگر اینکه سخت افزارت توپ باشه که در این صورت موردی نداری.

مزایا :
    -سرعت وحشتناک ! که از 1 مگا بیت تا 2 گیگا بیت بنا به نوع خریداری شناسه بهت میدن
    -دانلود دائمی و سرعت بالا (تاکید می کنم که سرعتش وحشتناکه و خیلی زیاده!!)
    -بدون فیلتر!!!
    -می توی یک وب سایت را تو وب قرار بدی که می تونه از 1 ملیون کاربر تا 50 میلیون کاربر را در لحظه به سایت وصل کنه و سایت تکون نخوره!!
    -قیمتش نسبت به همون سرویس در ADSL ایران تقریبا یک دهم هست مثلا 512 اختصاصی شاتل می شه ماهی 300 هزار تومن اما با 200 دلار یا همون 200 هزار تومن سرعت 16 مگابیت این مدل اینرنت را می تونی بگیری.
    (نکته = سرعت اصلی تقسیم بر 8 می شه سرعت دانلود : مثلا سرعت 512 باید بتونه با 64 کیلو بیت دانلود کنه)
    -برای شرکت ها خیلی خیلی بصرفه و اقتصادی تره تاADSL
    عذر خواهي مي كنم كه اين رو ميگم
    اما اطلاعات شما به طرز فاجعه باري غلط و اشتباهه
    ميخواستم اشتباه هاتون رو تصحيح كنم اما ديدم بايد 3 برابر چيزي كه شما نوشتيد فقط تصححيه بنويسم

نام حقيقي: سهیل

عضو عادی شناسه تصویری iSoheil
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    132
    کیما جان تصحیحش کن، لطفا!!
    فقط برای اطلاعات عمومی ما ها وگر نه ما 50میلیونمون کجابود!!
    یا حد عقل این سوال رو ئاسخ بده:
    آیا میتوان برای استفاده اینترنت از یک دیش (همون بشقاب) معمولی ماهواره و یک دستگاه DVB یا همون کارت ریسیور معمولی استفاده کرد؟ اگر نه چگونه میشود! آیا فقط دریافت دیتا از طریق ماهواره غیر قانونی است؟

نمیخواستم سوالم رو مطرح کنم ولی خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده بود!!
    مدیران محترم لطفا درصورتی که سوالم غیرقانونی بود! حذفش کنید و بهم امتیاز منفی و یا بن نکنینم. لطفا..

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    سلام

اون چیزهای که دوستمون آقای taha_6221 گفت اگه بر عکسش کنیم میشه جواب آقا kima
    و در مورد سرعت وحشتناک : درسته سرعت وحشتناکه اما پولش هم از اون وحشتناک تره 1Mb سرعت خط سند و رسیو میشه 2000$ البته حدوداً .

نام حقيقي: میلاد

عضو عادی شناسه تصویری mummified
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    55

Icon6 ایبوک اینترنت ماهواره ای از مبتدی تا پیشرفته

این ایبوک جهت راهنمائی کامل دوستان در مورد اینترنت ماهواره ای.
    هیچ توضیح اضافه ای هم نمیدم.
    اینترنت ماهواره ایی از مبتدی تا پیشرفته - فایل PDF

در 14 صفحه و حتی با معرفی فرکانس های دیتا جهت دانلود به صورت یک طرفه

pardazande، iSoheil و hamid khan سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

خرید اینترنت ماهواره ای دو طرفه

اینترنت ماهواره ای دو طرفه

مودم ماهواره ای

اينترنت ماهواره اي

خرید مودم ماهواره ای

http://forum.persiannetworks.com/f25/t21249.html

قیمت اینترنت ماهواره ای دو طرفه

مجازات اینترنت ماهواره ای

تجهیزات اینترنت ماهواره ای دو طرفه

اینترنت ماهواره ای قانونی

فروش تجهیزات اینترنت ماهواره ای دو طرفه

مودم ماهواره ای برای ارتباط دو طرفه

هزینه اینترنت ماهواره ای دو طرفه

قیمت اینترنت ماهواره ای دوطرفهراه اندازی اینترنت ماهواره ای دو طرفهردیابی اینترنت ماهواره ای دو طرفهخرید تجهیزات ماهواره ایخرید دستگاه اینترنت ماهواره ایخرید ال ان بی دو طرفهخرید اشتراک اینترنت ماهواره ای دوطرفهخرید مودم اینترنت ماهواره ایفروش تجهیزات اینترنت ماهواره ای دوطرفهسخت افزار مورد نیاز اینترنت دو طرفه ماهوارهاینترنت دو طرفه ماهوارهاینترنت ماهواره ای ردیابی

برچسب برای این موضوع