نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل در Share کردن اینترنت در شبکه محلی

نام حقيقي: Hamed Vaziri

عضو عادی
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2

مشکل در Share کردن اینترنت در شبکه محلی

سلام
    من توی خونه از شبکه ی محلی برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم، یعنی سرور به اینترنت وصله و کلاینتها هم با توجه به تنظیمات شبکه به اینترنت وصل میشن، فرض کنید من تنیظیمات کانکشن در سرور بدین صورته :
    Ip : 192.168.0.1
    Mask : 255.255.255.0
    Dns: 192.9.9.3
    Alternate Dns : 4.2.2.4

و در کلاینت به صورت زیر هست :
    Ip : 192.168.0.3

تا حالا مشکلی نداشتم، ولی مدتیه وقتی از کلاینت میخوام به اینترنت وصل بشم، هیچ سایتی رو باز نمیکنه، در صورتی که شبکه وصله و به شبکه Ping هم میکنه، مثلا سایت یاهو رو باز نمیکنه، باید اینقدر Ie رو رفرش کنم تا بازش کنه، اونوقت راه میفته، الان دیگه رفرش هم جواب نمیده، بعضی وقتها هم Google رو فقط باز میکنه. میشه بگین مشکل کجاست ؟ چرا اینطوری میشه ؟
    هر دو سیستم هم ویندوز Xp سرویس پک 2 داره.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدتقي ذاكري

عضو غیر فعال شناسه تصویری alfredo
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط hdv212 نمایش پست ها
    سلام
    من توی خونه از شبکه ی محلی برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم، یعنی سرور به اینترنت وصله و کلاینتها هم با توجه به تنظیمات شبکه به اینترنت وصل میشن، فرض کنید من تنیظیمات کانکشن در سرور بدین صورته :
    Ip : 192.168.0.1

و در کلاینت به صورت زیر هست :
    Ip : 192.168.0.3

تا حالا مشکلی نداشتم، ولی مدتیه وقتی از کلاینت میخوام به اینترنت وصل بشم، هیچ سایتی رو باز نمیکنه، در صورتی که شبکه وصله و به شبکه Ping هم میکنه، مثلا سایت یاهو رو باز نمیکنه، باید اینقدر Ie رو رفرش کنم تا بازش کنه، اونوقت راه میفته، الان دیگه رفرش هم جواب نمیده، بعضی وقتها هم Google رو فقط باز میکنه. میشه بگین مشکل کجاست ؟ چرا اینطوری میشه ؟
    هر دو سیستم هم ویندوز Xp سرویس پک 2 داره.
    وقتي در يك سيستم internet sharing را فعال ميكنيد ip آن دستگاه 0.1 ميشه حالا در سيستم ديگر ip را دستي اگر وارد كرديد بايد در همان محدوده بزاريد مثلا 0.2 و براي gaeway و dns اين سيستم ip سيستم اول را وارد كنيد و نيازي هم به Alternate Dns براي سيستم دوم نداريد.

نام حقيقي: Hamed Vaziri

عضو عادی
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    وقتي در يك سيستم internet sharing را فعال ميكنيد ip آن دستگاه 0.1 ميشه حالا در سيستم ديگر ip را دستي اگر وارد كرديد بايد در همان محدوده بزاريد مثلا 0.2 و براي gaeway و dns اين سيستم ip سيستم اول را وارد كنيد و نيازي هم به Alternate Dns براي سيستم دوم نداريد.
    ممنون از پاسختون، من GateWay کلاینت رو با IP سرور ست کردم(اگه نمیکردم که تا حالا وصل نمیشدم)، ولی منظورتونو از از DNS متوجه نشدم، یعنی Preferred DNS رو هم برابر IP سرور بدم ؟
    Alternate DNS در سمت کلاینت لازم نیست ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t21240.html

Share کردن اینترنت در شبکه محلی

share كردن اينترنت در شبكه LAN

share کردن اینترنت در شبکه

ip شیر کردن اینترنت وایرلس 4.2.2.4

توزیع اینترنت در شبکه lan

share کردن اینترنت در شبکه داخلی

استفاده از اینترنت در شبکه محلی

شیر کردن اینترنت در شبکه lan

تنظیمات شبکه محلی

طریقه شبکه کردن سیستم در xpسرویس پک 2

شر کردن اینترنت شبکهاستفاده از اینترنت در شبکه localمحدود کردن اینترنت در شبکه های محلیتوزیع اینترنت روی شبکه محلیتنظیم اینترنت در شبکه محلیشیر کردن اینترنت در شبکه شر کردن اینترنت در یک شبکه محلینمایش مصرف اینترنت در شبکه lanlocal dns محلي يعني چهروش شیر کردن اینترنت در شبکه 4.2.2.4شبکه محلی قطعه ولی اینترنت وصلهطریقه محدود کردن اینترنت در شبکه های محلی شیر کردن اینترنت وایرلس در شبکه lanقطع اینترنت در شبکه lan

برچسب برای این موضوع