صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: راه های شبکه کردن بین دو ساختمان

نام حقيقي: مرادقلی مقدم

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen-mm
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2
    منم از سنایو بجز 3220 راضی هستم و تا حالا مشکل خاصی نداشتم اما اگه می خوای وایرلس کار کنی از رادیو اوتدور استفاده کن و آنتنتم فلت انتخاب کن.

رادیو 3610 و FLAT 16DB واسه کارت کافیه .جمعا حدود 500 هزار تومان حالا بالا و پایین خرجت میشه.

نام حقيقي: Farbod

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    30
    خیلی ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز کاملا متوجه شدم فقط یک سوال یک روش دیگه یکی از دوستان اون بالا گفت استفاده از مودم Vdsl,سرعت کدام یکی از این راهها بهتر است؟استفاده از حp2p یا استفاده از خط تلفن؟
    باز هم از تمام دوستان بابت اینکه وقت گذاشتن و جواب من را دادن تشکر می کنم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه کردن دو ساختمان

طریقه شبکه کردن دو ساختمان

http://forum.persiannetworks.com/f25/t20771.htmlشبکه کردن چند ساختمانشبکه کردن 2 ساختمان بهترین راه حل شبکه کردن دو ساختمانتجهیزات لازم برای شبکه کردن یک ساختمانشبكه كردن دو ساختمانمقاله شبكه كردن دو ساختماناموزش شبکه کردن بین دو ساختمان از طریق وایرلسآموزش شبکه کردن چند ساختمانراههاي شبکه کردن دو ساختمانبهترین راه شبکه کردن ساختماندو مودم فیس تو فیس وایرلسروش شبکه کردن چند ساختمانشبکه دو ساختماننحوه شبکه کردن دو ساختماناموزش شبکه کردن بین دو ساختمان از طریق رادیو نانو كانفيگ كردن آنتن هاي پارابوليك نحوه شبکه کردن ساختمانشبکه کردن دو وایرلس از طریق نانو استیشنشبکه کردن دو ساختمان در فاصله دورشبکه کردن دو ساختمان از طریق انتن های وایرلسارتباط شبکه ای بین دو ساختماننحوه شبکه کردن دو آنتن وایرلس

برچسب برای این موضوع