نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط hraeissi
  • 1 توسط MS-DOS
  • 2 توسط asalahmadi

موضوع: VMware چیست و به چه درد می خورد؟

نام حقيقي: مهدی تقی زاده قوام

عضو غیر فعال شناسه تصویری mhdghavam1
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    سلام دوست عزیز و متعجب من

این نرم افزار همانند نرم افزار v Pc شرکت Microsoft است یعنی در داخل سیستم عامل شما کامپیوترهای مجازی مختلفی را بسته به قدرت سخت افزاری شما ایجاد می کند
    در این نرم افزار شما قبل از هر چیزی می بایستی نوع سیستم عامل ، مقدار هارد دیسک و مقدار رم را برایش مشخص نموده و سپس همانند یک کامپیوتر بر روی آن سیستم عامل مربوطه خود را نصب نمائید
    در نسخه 6 به بعدش شما قادرید حتی Linux هم نصب کنید .
    حال شما میتوانید از طریق تنظیمات مختلف موجود در نرم افزار فوق علاوه بر ساخت یک محیط شبکه مجازی در داخل کامپیوتر ( بدون نیاز به سخت افزار شبکه ) میتوانید با شبکه های خارج از سیستم نیز در صورت ارتباط فیزیکی کامپیوتر اصلی با شبکه ، ارتباط برقرار کنید .
    معمولاً پس از نصب این برنامه فولدری ساخته می شود که درون آن محل نگهداری فایل سیستم های نصب شده در این نرم افزار است که شما میتوانید یک نسخه از این فایلها را بعد از نصب کپی کرده تا در صورت خرابی سیستم عاملهای آن ، با یک کپی چند دقیقه ای مشکل خود را حل نمائید
    موفق باشید

ayenah و zzzzesht سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    در تکمیل حرف دوستمون :
    من از 4 که استفده کردم سیستم عامل براش مهم نیست.
    لینوکس یونیکس فری بی اس دی یا ... میشه نصب کرد توش. فقط mac نمیشه اونم به خاطر عدم پشتیبانی از cpu

نام حقيقي: آرش حيدري

عضو غیر فعال
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان عزیز آیا روی VPC microsoft می توان Linux نصب کرد؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    14
    بله میشه...ولی vmware workstation ی چیز دیگس و کلان شبیه ساز بی طرفیه..

سریال نامبر 6.0.2:
    JC9D9-V4VA9-E0H4V-4WXN7

نام حقيقي: مهدی تقی زاده قوام

عضو غیر فعال شناسه تصویری mhdghavam1
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام عزیزان ساله نو مبارک
    از اینکه لطف کردید و به سوال من جواب داید ممنونم لطف کنید که بگید آیا VMware Server هم وجود دارد اگر وجود دارد فرقشان در چیست ممنون میشم ازتون

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    اگر منظورت برا نصب سیستم عامل سرور هست ک ارهvirtual pc سرور 2003 رو هم ساپورت میکنه و vm سرور 2008 مایکروسافت رو هم ساپورت میکنه - یه نکته ی کوچیک از من حقیر برادوستایی که از mac os استفاده میکنن چه از tiger چه leopard اینه ک بهتره برا مجازی سازی از boot camp استفاده کنید و از fusion کمتر چون اگه کانکشن دومی مثل Airport داشته باشین تو fusion باید اونو قطع کنید و سابنت کل کانکشناتون یکی بشه

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مگه leopard روی virtual machine تونستید نصب کنید؟

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    نخیر جناب شاهین
    من مدتی با سری تایگر کار کردم و جدیدا رو لئوپارد سوییچ کردم
    یادمه مدتی پیش یه پست فکر کنم از خود شما خونده بودم ک یه دی وی دی لئوپارد دستتون رسیده ک روی پی سی هم نصب و اجرا میشه- توی یه پست راجع ب کنار گذاری ویندوز - من تقریبا همون شبی ک اون مطلبو خوندم به این مطلب هم جواب دادم - چون بحث virtualization بود خیلی بهتر بود ک این جسارتو همونجا میکردم - ولی کلا برا مجازی سازی هر چی میدونستم گفتم ( با این حساب ک هیچی حالیم نیست ) - ولی پدرم در اومد و اخر هم نتونستم این کارو بکنم - از مدیریت محترم خواهش میکنم یه بخش مجزا برای mac os راه اندازی بشه تا بحث و تبادل نظر رو شروع کنیم - انشالا ک خواسته ی این حقیر بر اورده شود

asalahmadi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: shahin

خواننده شناسه تصویری asalahmadi
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    ایستگاه كاری VMware چیست؟

نرم افزار VMware Workstation 7.0.1.227600 - Final

شاید تا به حال اتفاق افتاده باشد روبه روی رایانه تان بنشینید و در دل آرزو كنید كاش رایانه تان یك خواهر یا برادر دیگر هم داشت تا هم او تنها نبود و هم شما ... نرم افزاری را كه نوشته اید تحت شبكه تست كنید و ببینید جواب می دهد یا خیر. بدون این كه نیازی به دوباره بوت كردن رایانه تان باشد، به یك سیستم عامل دیگر به طور همزمان دسترسی داشته باشید.

نرم افزار جدیدی را كه اصلا نمی دانید قرار است چه بلایی سر سیستم شما بیاورد، قبلا روی آن دیگری امتحان می كردید. به كشت ویروسهایی بپردازید كه فقط برای ارتقای سطح امنیت سیستم های رایانه ای و پیدا كردن چالشهای نرم افزاری مبادرت به تولید آنها كرده اید. و ... همه اینها با برپایی یك ایستگاه كاری مجازی امكان پذیر است. با ایستگاه كاری VMware آشنا شوید:

ایستگاه كاری VMware چیست؟

VMware نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی ، طراحی شده برای توسعه دهندگان نرم افزارها و مدیران سیستم و كسانی است كه می خواهند در ساختار نرم افزاری شان تغییرات اساسی بدهند، نرم افزار تست كنند و خلاصه هر كاری كه فكرش را بكنید.

این نرم افزار با قدمت بیش از 5 سال و برنده شدن بیش از یك دو جین جوایز بزرگ محصولات نرم افزاری ، توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می كند، پیچیده ترین برنامه های تحت شبكه را كه در ویندوزهای مایكروسافت ، Linux یا Net ware اجرا می شوند روی تنها یك رایانه desktop، اجرا كنند.

خصیصه های ویژه ای نظیر: شبكه بندی مجازی (Virtural Networking) انجام تراكنشها به صورت زنده و Real time به اشتراك گذاری پوشه ها و drag and drop پشتیبانی از ( PXE محیط اجرای از پیش بوت شده) از VMware یك وسیله ضروری برای توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم ها ساخته است.

ایستگاه كاری VMware چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟

این نرم افزار با میلیون ها كاربر در سراسر دنیا، كارایی را در تولید نرم افزارها بهبود می بخشد، هزینه ها را كاهش می دهد و انعطاف پذیری را بالا می برد و راه امن تری را برای جواب گرفتن از برنامه ها پیش پای ما می گذارد.

نصب VMware روی رایانه رومیزی تان اولین گام برای انتقال ساختار IT موجود به یك ساختار مجازی است. با ایستگاه كاری VMware غیر از ساده كردن عملیات توسعه و تست نرم افزار و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های كاربردی ، سازگاری برنامه های كاربردی و اجرای عملی مهاجرت از یك سیستم عامل به سیستم عامل دیگر را تضمین می كند و امكان امتحان این كه آیا این نقل و انتقال و تعویض سیستم عامل ، زیانی برای شبكه یا سایر نرم افزارهای كاربردی در حال اجرا دارد یا خیر را به شما می دهد.

ایستگاه كاری VMware چگونه كار می كند؟

این ایستگاه كاری با فعال سازی چند سیستم عامل و برنامه های كاربردی مربوط به آنها به طور همزمان روی یك ماشین فیزیكی منفرد، عمل می كند.

سیستم عاملها به همراه نرم افزار های كاربردیشان در ماشین مجازی همگی روی یك قطعه از سخت افزار نشسته اند. لایه مجازی سازی VMware، منابع سخت افزار فیزیكی را به منابع ماشین مجازی می نگارد به طوری كه انگار هر ماشین مجازی ، پردازنده ، حافظه و دیسك و ابزارهای I / O ویژه خود را دارد و همگی مطابق استاندارد رایانه های X86هستند.

به كمك ایستگاه كاری VMware شبكه های مجازی پیچیده ای راه اندازی می كنید و انواع نرم افزارها را در هر محیطی كه می خواهید به طور همزمان اجرا كنید و همه اینها را یكجا روی سیستم خود انجام دهید.

بدون نیاز به انجام عملیات پارتیشن بندی دوباره دیسك و سیستم عاملی جدید نصب كنید و بدون این كه سیستم را از نو بوت كنید بین سیستم عامل های نصب شده روی رایانه تان سوئیچ كنید.

امکانات نرم افزار VMware Workstation 7.0.1.227600 - Final :

- نصب انواع لینوکس و ویندوز و سیستم عاملهای دیگر در ویندوز از طریق این نرم افزار
    - برقراری ارتباط راحت بین ویندوز و سیستم عامل میهمان
    - کپی و Paste متن بین دو سیستم عامل
    - انتقال فایل بین دو سیستم عامل به سادگی یک کشیدن و رها کردن
    - پایداری بالا در هنگام کار
    - سازگاری با انواع سیستم عامل های جدید 32 بیتی و 64 بیتی و حتی ویندوز 7
    - سرعت بالا در هنگام اجرای سیستم عامل میهمان
    - قابلیت برقراری شبکه بین دو ویندوز
    - استفاده از اینترنت سیستم عامل میزبان بدون تنظیمات خاص
    - شناسایی سیستم عامل نصبی به صورت خودکار
    - قابلیت کار با فلاپی و USB کامپیوتر میزبان
    و ...

نکات:
    1- این نرم افزار با یک سریال ساده رجیستر می شود .
    2- این نسخه ویندوز 7 را بدون مشکل شناسایی و نصب می کند.
    3- برای استفاده از امکانات نرم افزار بعد از نصب سیستم عامل باید VMware Tools را در سیستم عامل میمهان نصب کنید.
    4- برای رها کردن موس از کلیدهای Ctrl+Alt استفاده کنید.
    5- این نسخه هم روی ویندوزهای 32 بیتی و هم روی 64 بیتی نصب می شود.

alisc و mamiza سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

vmware چیست؟

vmware چیست

VMWare چيست

چیست vmware

vm چیستvmware workstation چیست؟برنامه vmware چیست؟vmware server چیستنرم افزار vmware چیست ؟Vmware چيست؟نرم افزار vmware workstation چیستvmwareچیست؟vmwareچيستvm چیست؟vmware workstationچیستvmware server چیست؟vmware workstation چیست ؟vmvare چیستvirtual machine چیست؟چیستvmwareچیست؟vmwarevm ware چیست؟wmware چیستماشین مجازی vmware چیستwmwareچیست

برچسب برای این موضوع