نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مشک سخت افزاری یک مودم

عضو غیر فعال شناسه تصویری hero
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

مشک سخت افزاری یک مودم

مودم یک لپ تاپ تا چند روز پیش بسیار عالی کار میکرد به این صورت که من یه سیم رابط بلند(مخصوص تلفن نه برق ) ازپریز تلفن اتاق مجاور گرفته بودم و کابل مودم را از اون به کامپیوتر وصل میکردم یک سالی هیچ مشکلی نداشت تا اینکه حالا چند روزه
    error: there was no dial tone میده سیم رابط و اصلی را با چنتا مودم دیگه تست کردم بدون مشکل کار کرد . ( ویندوز لپ تاپ را عوض کردم و مودم را هم چندین بار از نو نصب کردم فایده نداشت رابط و کابل را هم عوض کردم افاقه نکرد )

مودم این لپ تاپ دیگه به هیچ وجه کانکت نمیکنه و در هر مکانی که تست میکنم همون ارور را میده . فقط :در صورتی که کابل اصلی مودم خودش بهش باشه (بدون رابط)و لپ تاپ از پریز تلفن اینقدر دور باشه که سیمش کش بیاد به صورتی که سوکتش در آستاتانه خارج شدن از جایگاه مودم باشه کانکت میشه اونم اگر لپ تاپ یک میلی تکان بخوره باز اتصال قطع میشه و با اینکه کابلا سر جاشه باز هم همون ارور ا میده ؟ علتش چی میتونه باشه ؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خودتون به وضوح فرمودین مشکل چی هست که !
    سیم های داخل سوکت مادگی تلفن (داخل نوت بوک) که عمل اتصال به کانکتور رو انجام میدن در شرایط مناسبی نیستن و نمیتوننن اتصال رو برقرار کنند.
    اونها رو یه نیگا بندازین...

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

جایگاه مودم

ارور no dial tone در لپ تاپ

ارور no dial tone مودم

رابط سوکت تلفن به لپ تاپ

برچسب برای این موضوع