نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: vpn

نام حقيقي: valeh khodaiy

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

در مورد vpn کمکم کنید

سلام خسته نباشید. من مشکلی در ایجاد شبکه vpn دارم . توضیخاتی در مورد آنچه که می خواهم در زیر آورده ام . ممنون می شم که کمکم کنید

عنوان پروژه: دو شبکه lan را با استفاده از خط تلفن و پروتکلهای vpn به هم وصل کنید به طوری که کلاینتهای هر کدام بتوانند همدیگر را ببینند.

من برای این کار دو تا شبکه lan ایجاد کرده ام که هر کدام شامل یک سرور با ویندوز 2003 server و یک کلاینت در کنارش با ویندوز xp . سرورها هر دو تاشون هم کارت شبکه و هم مودم دارند ولی کلاینت ها فقط کارت شبکه دارند. بر روی سرورها domain controller را نصب کرده ام. سرورها باید از طریق تلفن( dial upمعمولی) به هم وصل شوند. کلاینت ها هم با کابل معمولی (cat) از طریق یک هاب به سرورها وصل هستند. من برای این کار بر روی سرورها از طریق roting and remote access service تنظیماتی همانند لینک زیر ایجاد کرده ام
    http://www.famoussoftware.com/search/config_routing_remote_access.html

و بر روی کلاینت ها connection معمولی vpn

New Connection Wizardà Connect to the workplace at my workà Virtual Private Network...
    مشکلی که الان دارم اینه که :
    1- وقتی از یک سرور )مثلا A) به ان یکی سرور(B) از طریق dial up وصل می شوم سرور A می تواند سرور B و همچنین کلاینتش را بیاورد ولی برعکس نمی شود یعنی سرور B نمی تواند سرور A را بیاورد (یکطرفه است) .
    2- وقتی از سرور A به سرور B وصل می شوم همانطور که گفتم سرور A می تواند سرور B را بیاورد ولی کلاینت A نمی تواند مثل سرور A ،سرور Bو کلاینت همراهش را ببیند

ویرایش توسط valeh : 2008-02-27 در ساعت 11:39 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع