نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشكل در اتصال شبكه داخلي به شبكه خارجي

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی شناسه تصویری yaser_a
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26

Icon14 مشكل در اتصال شبكه داخلي به شبكه خارجي

سلام دوستان

من يه خط ADSL با سرعت 128 از پارس آنلاين گرفتم . كه روي يكي از كامپوترهاي شركت نصب شده . مابقي كامپوتر ها در شبكه به صورت وايرلس هستند و با يه Access Point با مدل SMC به شبكه متصل مي شن .

حالا هر كاري مي كنم نمي تونم شبكه وايرلس رو به اينترنت وصل كنم. از روي كامپوتر هاي وايرلس تمام منابع رو ميتونم Ping كنم يعني مودم رو ، كارت شبكه هاي ديگه رو و حتي سرور پارس آنلاين رو . يعني ما به خارج اتصال داريم ولي http رد نميشه .
    فايروال رو خاموش كردم . هم روي سرور و هم روي Access Point ولي بازم نشد كه بشه .

لطفا راهنمايي كنيد .

با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    اگه سرور پارس آنلاین رو پینگ میکنی یعنی مشکلی نداری فقط dns کلاینت رو عوض کن مثلا 4.2.2.4 بزار

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_a نمایش پست ها
    سلام دوستان

من يه خط ADSL با سرعت 128 از پارس آنلاين گرفتم . كه روي يكي از كامپوترهاي شركت نصب شده . مابقي كامپوتر ها در شبكه به صورت وايرلس هستند و با يه Access Point با مدل SMC به شبكه متصل مي شن .

حالا هر كاري مي كنم نمي تونم شبكه وايرلس رو به اينترنت وصل كنم. از روي كامپوتر هاي وايرلس تمام منابع رو ميتونم Ping كنم يعني مودم رو ، كارت شبكه هاي ديگه رو و حتي سرور پارس آنلاين رو . يعني ما به خارج اتصال داريم ولي http رد نميشه .
    فايروال رو خاموش كردم . هم روي سرور و هم روي Access Point ولي بازم نشد كه بشه .

لطفا راهنمايي كنيد .

با تشكر
    اگر dns دارید اشکال برای ندیدن اینترنت توسط dns شما است و اگر ندارید به گفته دوستمان می توانید آدرس dns کامپیوترها را IP های زیر قرار بدهی .

192.9.9.3
    4.2.2.2
    4.2.2.4

نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    راستی یادم رفت میتوانید آدرس dns پارس آنلاین را هم بدهید

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی شناسه تصویری yaser_a
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26
    ممنون از راهنمايي تون .
    من يه اشتباه كردم . شرح اين موضوع اينه . من الان access point رو ping مي كنم . اون دو تا كارت شبكه كه روي سرور خودم هست ( سروري كه به ADSL وصله ) او ردو هم Ping مي كنم ولي نمي تونم مودم روتري كه pars online اومده نصب كرده رو ping كنم . البته قبلا اين كار رو مي تونستم بكنم و حتي سرور رو هم Ping كنم ولي حالا نميشه . زنگ زدم به خود پارس آنلاين گفت بايد Bridge راه اندازي كني . كه اين جواب برام يه مقدار عجيبه . من كار خاصي نمي خوام بكنم كه Bridge بخوام .

نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    روی سروری که Adsl روش نصب است چه سرویسی نصب است

آیا جدیداً تغییری روش دادید؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

dns های پارس آنلاین

اتصال شبکه داخلی به اینترنت

DNS پارس آنلاین

مشکل در اتصال شبکه

شبکه خارجی

بهترین dns خارجی

dnsپارس انلاین

آدرس dns پارس آنلاین

اتصال همزمان به اینترنت و شبکه داخلی

مشکل در اتصال به شبکه داخلیمشکل وصل شدن به wireless مودم smcمتصل کردن آدرس اینترنتی به شبکه داخلیاتصال به شبکه داخلی از اینترنتمشکل در اتصال مودم smcبهترین dns پینگ برای پارس انلاینطرز نصب access point به صورت BRIDGEمشکل پینگ از شبکه خارجی به داخلی اکسس پوینت داخلی و خارجیبا اتصال همزمان دو کارت شبکه داخلی و اینترنتکارت سبکه خارجیمشکل dns در شبکه داخلی و اتصال به اینترنتمشکل شبکه انلایناتصال سرور اینترنت به شبکه داخلیاتصال سرور پارس آنلاینdnsپارس انلاين دراصفهان

برچسب برای این موضوع