نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: پیدا شدن مشکل logon failure در workgroup

عضو غیر فعال شناسه تصویری ali_blackjaguar
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

پیدا شدن مشکل logon failure در workgroup

مشکل ما در یه شبکه ورک گروپ هستش که یه سیستم ویندوز 2003 داره و دوتای دیگه ایکس پی. روی 2003 برنامه سرور مالی شرکت نصب شده و این دوتا ی دیگه کلاینت های اون هستند. سیستم ها آدرس های همدیگه رو از کامند داس پینگ میکنن ولی وقتی کلاینت ها میخوان روی سرور پوشه ای رو باز کنند کلا نمی تونن و خطای زیر رو میبینند:
    \server is not accessible. You might not have permission to use this network resource.
    Contact the administrator of this server to find out if you have access permissions.

Logon Failure: The user has not been granted the requested logon type at this computer.
    </SPAN>
    سرور راحت می تونه وارد پوشه های کلاینت ها بشه.
    این سیستم ها تا دو روز پیش کار می کردن و یه دفعه این اتفاق افتاده . از روی event ها هم فقط به این رسیدم که وقتی کامپیتری بخواد داخل این سرور بشه براش خطای زیر ثبت میشه:
    event id 680 و error code: 0xc00000fe که مربوط به لوگین شدن بی مجوز هستش. من همه پرمیشن ها رو هم هرجا به ذهنم می رسید فول اکسس کردم. تو قسمط گروپ پالیسی وقتی خواستم به دو تا سیستم های دیگه اجازه بدم با خطای زیر برخورد کردم موقع ذخیره سازی:
    security template
    an extended error has occured
    failed to save local policy database.
    زیاد با 2003 آشنا نیستم جای دیگه هست که باید چک بشه یا باید ویندوز عوض بشه؟ علت این چی میتونه باشه که یه دفعه ارتباطات قطع بشه ؟ از روی event ها میشه به چیزی رسید؟فایل های مرتبط با دسترسی شبکه کدوم ها هستند؟ ممکن اونا خراب شده باشن.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اینو کلی میگم برای تمام دوستان مبتدی

برای اینکه یه file sharing راحت توی ویندوز داشته باشید چند تا کار انجام بدید:
    1- ip هر دو طرف توی یه رنج باشه
    2- اسم workgroup دو طرف یکی باشه
    3- firewall وینوز رو خاموش کنید
    4- برای administrator یه پسورد بزارید
    5- از منوی Tools توی my computer گزینه folder option رو انتخاب کرده بعدش برید توی تب View و گزینه آخر رو که نوشته Use simple file sharing... رو تیکشو بر میارید.

اینجوری خیلی راحت مشکالتون حل میشه.

نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها

5- از منوی Tools توی my computer گزینه folder option رو انتخاب کرده بعدش برید توی تب View و گزینه آخر رو که نوشته Use simple file sharing... رو تیکشو بر میارید.

گفتم با 2003 آشنا نیستم ولی دیگه نگفتم مبتدی هستم تا این حد که دوست عزیز من معمولا وقتی میگم کاری از دستم بر نمیاد که 6-7 ساعت وقت واسه عیب یابی تو اینترنت و خود سیستم و راهنمای ویندوز گذاشته باشم و بیشتر راه ها رو امتحان کرده باشم . اگه میبینید همه چی رو فارسی نوشتم واسه اینه که حال alt+shift گرفتن نداشتم وگرنه باور کنید من سخت افزار خوندم خودم 3-4 سال هم هست دارم کار می کنم عاشق عیب یابی سیستم هم هستم سیستم یه دفعه به هم ریخته چون تا روز قبلش سالم کار می کردن شبکه ها و از هرکدوم پرسنل که می پرسم میگن ما دست به چیزی نزدیم. فقط می خواستم بدونم علت اون security template چی هستش که نمی تونه database مربوط به policy رو تغییری توش ثبت کنه؟ الان فقط 2003 اجازه دسترسی از بیرون رو گرفته از همه سیستم های دیگه.نمی خوام مجبور بشم ویندوز عوض کنم چون یه پولی هم واسه نصب برنامه حسابداری مون باید دوباره بدیم. از توی رجیستری نمیشه چیزی رو چک کرد؟

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147

دوباره همینو بخون.
    من قصدم توهین به هیچ شخصیتی نیست. فقط کمکه...
    زیاد هم به ارور های ویندوز دقیق نشو. چرت و پرت هم زیاد میگه.

نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوباره همینو بخون.
    من قصدم توهین به هیچ شخصیتی نیست. فقط کمکه...
    زیاد هم به ارور های ویندوز دقیق نشو. چرت و پرت هم زیاد میگه.
    به دوست عزیز، منم قصدم جسارت نبودش. همین که لطف کردید و وقت گذاشتید جواب بدید ممنون هستم. مشکل رو تا حدودی پیدا کردم ولی راه حلش و هنوز نه. سیستم بعد از shutdown شدن پرمیشن گروه ها رو از دست میده و باید هر بار که سیستم روشن میشه گروه های everyone ,annymous,gust رو اضافه کنم تا کامپیوترهای دیگه بتونن وارد این سیستم بشن. دیگه اینکه می خواستم بدونم توی 2003 راهی هست که تمام تنظیمات امنیتی به یه حالت default برگرده یا نه؟ مگه توی اینجا چیزی به صورت expire time برای دسترسی گروه ها و کاربران داریم که با خاموش شدن همه چی می پره؟

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    همچین چیزی تا حالا برخورد نکردم.
    اما میتونید از inherit استفاده کنید و پرمیشن ها رو به زیری ها هم اعمال کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

حل مشكل logon failure

علت پیدان نشدن workgourp در شبکه

is not accessible.you might not have permission to use this network resource.contact the administraotor of this server to find out if you have access permission.logon failure the user not been granted the requested logon type at this computer.

مشکل با workgroup user has not been granted

the user has not been granted oxhd

رفع ارور logon failure

مشکل ورود به سیستم شبکه login failure

علت خاموش شدن ورک گروپ

خطای logon failur

مشکل logon failure

رفع مشکل permission در شبکه

logon failure

the user has not been granted the requested logon type at this computer. permissions. Logon failure: the user has not been granted the requested logon type at this computer.مشکل شبکه

پیغام خطای logon failure

failed to save local policy database خطا

logon failure:the user has not been granted است

ارور ها کلی workgro

حل مشکل server access failure

حل مشکل workgroup not accessible

رفع مشکل server access failure

خاموش شدن ورک گروپ در ویندوز

is not accessible.you might not have permission to use this network resource.contact the administrator of this server to find out if you have access permission.logon failure the user has not been granted the requested logon type at this computer.

علت خاموش شدن work group

ارورlogon

logon failure چه پیغامی است؟

برچسب برای این موضوع