صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: سوال شبکه میخوام!

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    لطفا فارسی تایپ کنید.

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    ای بابا به چه زبونی بگه که یه نفر بره سوال جوابها را آماده کنه تحویلشون بده؟؟؟؟

نام حقيقي: negin

عضو غیر فعال شناسه تصویری sana16
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط resius92 نمایش پست ها
    ای بابا به چه زبونی بگه که یه نفر بره سوال جوابها را آماده کنه تحویلشون بده؟؟؟؟
    اولا من منظورم این نبود که شما میگین!!
    دوم اینکه من با آدرسی که یکی از دوستان اینجا گذاشتن(لطف کردن) خیلی از مشکلاتم حل شد....

نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_16go نمایش پست ها
    "age ketabe network + ro begiri mitooni kolli soal peida koni"
    بنده این کتاب و دارم و از روی همین کتاب داریم درس میگیریم!!
    خوب خیلی ضایع میشه من سوالاتمو از همین کتاب دربیارم...

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط sana16 نمایش پست ها
    اولا من منظورم این نبود که شما میگین!!
    دوم اینکه من با آدرسی که یکی از دوستان اینجا گذاشتن(لطف کردن) خیلی از مشکلاتم حل شد....
    دوست گرامی
    میدانید که وقتی از شما پروژه ای مانند چیزی که از شما خواسته اند، درخواست میشود، هدف نه جمع آوری و ارائه تعدادی سوال و جواب از قبل آماده شده از اینترنت و یا کتب مربوط، بلکه تشویق و تمرین شما برای پیدا کردن جواب مسائل و مشکلات واقعی کاری در سالهای آینده خواهد بود. یعنی همان مطلبی که شما در ابتدا نیز به آن اشاره کردید و آن عدم آشنائی به جستجو در تاپیکهای این سایت است. حال در صورتی که به هر دلیل فرصت و یا قصد این عمل را ندارید، دست کم این حق را برای دیگر اعضای انجمن محفوظ بدانید که به درخواستهای اینچنینی اعتراض نمایند زیرا در غیر این صورت فرم و محتوای انجمن از حالت حرفه ای به کانون حل و فصل پروژه های دانشجوئی خواهد شد.
    مطمئن هستم کسی که توانائی ثبت نام در این انجمن را دارد، با صرف کمی وقت روشهای جستجو را نیز به آسانی یاد خواهد گرفت. شاید که با این روش علاوه بر رفع نیازهای خود، امکان پاسخگوئی به سوالات دیگر کاربران را نیز داشته باشید.

wazet سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط resius92 نمایش پست ها
    دوست گرامی
    میدانید که وقتی از شما پروژه ای مانند چیزی که از شما خواسته اند، درخواست میشود، هدف نه جمع آوری و ارائه تعدادی سوال و جواب از قبل آماده شده از اینترنت و یا کتب مربوط، بلکه تشویق و تمرین شما برای پیدا کردن جواب مسائل و مشکلات واقعی کاری در سالهای آینده خواهد بود. یعنی همان مطلبی که شما در ابتدا نیز به آن اشاره کردید و آن عدم آشنائی به جستجو در تاپیکهای این سایت است. حال در صورتی که به هر دلیل فرصت و یا قصد این عمل را ندارید، دست کم این حق را برای دیگر اعضای انجمن محفوظ بدانید که به درخواستهای اینچنینی اعتراض نمایند زیرا در غیر این صورت فرم و محتوای انجمن از حالت حرفه ای به کانون حل و فصل پروژه های دانشجوئی خواهد شد.
    مطمئن هستم کسی که توانائی ثبت نام در این انجمن را دارد، با صرف کمی وقت روشهای جستجو را نیز به آسانی یاد خواهد گرفت. شاید که با این روش علاوه بر رفع نیازهای خود، امکان پاسخگوئی به سوالات دیگر کاربران را نیز داشته باشید.
    خيلي خيلي ممنونم دوست خوب

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    دانشجوی ترم چندم هستید؟
    به نظر من این انجمن میتونه مکان خوبی برای حرکت به سوی کار عملی در سطح متوسط و بالا باشه.
    حتی میتونید وارد بازار کار بشید و چشم اندازی برای خودتون مجسم کنید.
    به هر حال حضور شما و امثال شما عزیزان دانشجو در انجمن حتما به رشد بار علمی اون کمک خواهد کرد.
    موفق و پیروز باشی

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

سوال شبکه

فیبر نوری تک حالته

تکرارگر

سوالات network

فیبر تک حالتهفرق فیبر نوری مالتی مود با سینگل مدقطر کابلهای سینگل مدانواع سوالانت مربوط به مدل osiتکرارگر چیست؟،رق سینگل مود با مولتی مود فیبرتفاوت فیبر نوری سینگل مد و مالتی مدسوال تستی شبکهفرق سینکلمد با مولتیمدتفاوت سینگل مود ومولتی مد درفیبر نوریمسافت فرق فیبر سینگل مد با مالتی مد در چیستتكرارگرفرق بین فیبر نوری persiannetworks.comدست نوشته در مورد فرق کابل سینگل مود و مولتی مود فیبر سوالات تستی شبکه osiسوالات مربوط شبکهتفاوتفیبر مولتی مد و سینگل مدفرق بین مالتی مود و سینگل مودتکرارگر شبکهسینگل مودتفاوت فيبر سينگل مد و مالتي مد

برچسب برای این موضوع