صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: مشکل در انتخاب IP camera

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    میتونی analogکار کنی بعدش یک videoسرور استفاده کنی
    البته همه جا هم نمیشه انالوگ کار کرد

نام حقيقي: فرشيد

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام مدل lilin pih-7000/7600/7625 انالوگ هستند؟اين دوربين در يك محوطه نصب شده و اينترنت wireless 256kدارم براي ديدن تصاوير در اينترنت چه بايد بكنم؟

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    یا DVR شما IP-Base باشه یا اینکه به هر کدوم یک video server بزنی

نام حقيقي: Shahed

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    یه محیطی هست که دوربینهای آنالوک بوده قبلا توش. حالا فعلا بغیر از دوربین ها چیز دیگه ای ازشون موجود نیست.
    من فکر کردم دوربین هارو بندازم برن .. برم ipcamera بخرم بجاشون بزنم. هدف هم اینه که اولا تصاویر روی هاردی چیزی ضبط و آرشیو بشه .. و بعد هم اینکه تو اینترنت دسترسی داشته باشم به تصاویر.

حالا چیکار کنم به نظر شما؟ بندازم برن آنالوگ هارو یا تبدیل بزنم؟ این تبدیل اسمش چیه قیمتش چقدره و اینا.

مرسی :دی

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    اگه محدوديت بودجه نداري دوربين اكسيس بخر كه حالشو ببري
    اگه داري كه حالا بسته به تعداد دوربينهات ويدئو سرور 4 يا 8 كاناله بخر بعدش همه رو وصل كن به كامپيوتر
    اگه dvr ديجيتال بخري كه نياز به كامپيوتر نداري فقط مشكلش اينه كه دستت بسته است به امكانات dvr

Shahedr سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: گالاكسي

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    23
    من پيشنهاد ميكنم ال جي استفاده كنين يه دستگاه دي وي آر قابل اتصال به شبكه داخلي و اينترنت و دوربين اسپيد دام ال جي كه كيفيت تصويرش هم فوق العاده هست من دارم ازش در يك محوطه حدودا 10 هكتاري استفاده ميكنم بسيار هم راضي هستم فقط براي شب نور لازمه البته شنيدم جديدا مدل جديد قابل ديد در شب هم اومده كه بسيار عالي خواهد بود . در مورد ديدن در اينترنت هم بايد بگم كه با استفاده از يك آي پي وليد تصوير خوبي دريافت خواهيد كرد البته با اينترنت اي دي اس ال
    موفق باشيد

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    قیمت ویدئو سرور 4 و یا 8 کاناله چقدره؟ چه مارکی خوبه؟ کلا یه توضیحاتی بدید مرسی میشم :دی

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    ببين شما دوربين هاي آنالوگت رو بايد يه جوري به سيگنال ديجيتال تبديل كني تا بتوني بفرستيش رو شبكه
    حالا اين وسط دوتا سلوشن داري يكي استفاده از dvr هست كه كابل كواكسيالي كه از دوربين كشيدي رو صاف مياري پشت dvr
    بعد از dvr يه كابل ميكشي به سويچ شبكه يا مودم dsl وصلش ميكني به اينترنت
    راه دوم اينكه چندتا ويدو سرور بگيري كابلهاي كواكسيال رو بياري به اين ويدئو سرورها بعد از هركدوم اينا يه كابل بكشي به سويچ وصلش كني به كامپيوتر
    اگه دوربين هاتو نميخواي عوض كني سولشن دوم بهتره چون دستت باز تره ولي تو dvr يه ذره محدود ميشي نميتوني زياد روش مانور بدي
    ضمن اينكه نرم افزار dvr ها وب بيس نيست بايد هرجا ميري وصل ميشي اينترنت سي دي برنامه هم همرات باشه!
    ويدئو سرور تك كاناله براي هر دوربين اصلا پيشنهاد نميكنم چون هزينت خيلي ميره بالا

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mcmilad نمایش پست ها
    ببين شما دوربين هاي آنالوگت رو بايد يه جوري به سيگنال ديجيتال تبديل كني تا بتوني بفرستيش رو شبكه
    حالا اين وسط دوتا سلوشن داري يكي استفاده از dvr هست كه كابل كواكسيالي كه از دوربين كشيدي رو صاف مياري پشت dvr
    بعد از dvr يه كابل ميكشي به سويچ شبكه يا مودم dsl وصلش ميكني به اينترنت
    راه دوم اينكه چندتا ويدو سرور بگيري كابلهاي كواكسيال رو بياري به اين ويدئو سرورها بعد از هركدوم اينا يه كابل بكشي به سويچ وصلش كني به كامپيوتر
    اگه دوربين هاتو نميخواي عوض كني سولشن دوم بهتره چون دستت باز تره ولي تو dvr يه ذره محدود ميشي نميتوني زياد روش مانور بدي
    ضمن اينكه نرم افزار dvr ها وب بيس نيست بايد هرجا ميري وصل ميشي اينترنت سي دي برنامه هم همرات باشه!
    ويدئو سرور تك كاناله براي هر دوربين اصلا پيشنهاد نميكنم چون هزينت خيلي ميره بالا
    در مورد راه دوم توضیح بیشتر میدی؟ چه جور ویدئو سروری باید بگیرم؟ چه مارکی؟ چه مدلی؟
    هر ویدئو سرور چند تا دوربین رو هندل میکنه؟ خروجی ویدئو سرور از چه نوعیه؟ خودش برودکست میکنه یا باید به کامپیوتر وصلش کرد و با برنامه خاصی برودکستش کرد؟ ضبط کردنش به چه شکله؟ کلا یکم توضیح بده پلیز :دی

نام حقيقي: علیرضا حکمت پناه

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام- من کارم نصب دوربین مدار بسته درب برقی دزدگیر ماهواره وطراحی مدار الکترونیک هست ، دوربین آنالوگ و dvr کار کردم اما اصلا با ip کار نکردم میشه سوالم را جواب بدین یک توضیح کامل بگین برام از دوربین ای پی و .... ؟
    1- فرض کنید یک دوربین ای پی خریدم خوب حالا تصویرش را مثلا میخوام روی کامپیوتر یا مانیتور تنها یا تلویریون ببینم چه کار باید کنم؟
    2- فرض کنید خواستم تصویر را علاوه بر دیدن ضبط کنم ؟
    3- فرض کنید مثلا شد 4 تا دوربین که میخوام ضبط داشته باشه و ببینم تصویر؟
    4- فرض کنید علاوه بر ضبط 4 تا دوربین انتقال هم بود ؟
    فرض کنید شبکه داخلی در اون محل نیست صرفا یک لب تاپ داریم؟
    در حالتی هم که شبکه باشه توضیح بدین لطفا

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوربین ip

دوربين ip

ip دوربین

لیست قیمت ip camera

ip camera قیمت

ip cameraقیمتقيمت ip cameraip camera لیست قیمتقیمت ویدئو سرورipدوربینip camera قيمتدوربین های ipلیست قیمت دوربین ipآی پی دوربینقیمت دوربین IPای پی دوربین مداربسته رو چه جوری عوض کنمIp cameraipcameraنرم افزارDVR NETانتخاب ip cameraقیمت دوربین های ip ip دوربيندوربین PIH-7625 لیست قیمت ip cam .pdfدوربين اي پي

برچسب برای این موضوع