صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: باز نشدن بعضي از سايت ها

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام و عرض ادب
    دوستان من هم دقیقا با چنین مشکلی مواجه شدم ... با Alux عزیز در مورد این مسئله پیگیر شدیم و زحمت کشیدند و راهنمایی هایی کردند ولی متاسفانه مشکل حل نشد ! با توجه به مشکل مشابهی که برای herus_deus (مهدی) عزیز پیش آمده بود ، خواستم از ایشان و دیگر دوستان راهنمایی بگیرم ... هر نوع تستی را تقریبا انجام دادم ... با DNS های مختلف ... dci , OpenDNS , Sun & ... ولی متاسفانه به هیچ وجه سایتها پینگ نمیشوند ...
    چند نکته را در مورد این مشکل عرض میکنم ...
    سایتهایی که مهدی عزیز با آنها مشکل داشتند از سمت ما بدون مشکل باز میشوند ولی سایتهایی مثل www.post.ir خیر ...
    خروجی پینگ به این صورت است :
    [user@server~]# ping www.post.ir
    PING webhost.post.ir (80.191.1.150) 56(84) bytes of data.
    From a.b.c.d icmp_seq=0 Destination Host Unreachable
    From a.b.c.d icmp_seq=1 Destination Host Unreachable
    From a.b.c.d icmp_seq=2 Destination Host Unreachable
    From a.b.c.d icmp_seq=4 Destination Host Unreachable
    From a.b.c.d icmp_seq=5 Destination Host Unreachable

--- webhost.post.ir ping statistics ---
    6 packets transmitted, 0 received, +5 errors, 100% packet loss, time 5003ms
    مورد دیگر اینکه از روی روتر هم قادر به پینگ کردن این سایتهای خاص نیستیم ! و پیغامی مبنی بر روت نبودن به این سایتها دریافت میشود ...
    خروجی Trace هم مشکل خاصی را نشان نمیدهد و در اولین Hop به سمت روتر مخابرات فرستاده میشود ...
    اگر احتمالا بایستی سمت مخابرات تنظیماتی انجام شود لطفا بفرمایید چه کارهایی باعث حل شدن کار ما خواهد شد ؟ آیا سمت روتر مخابرات بایستی روت خاصی به سمت سایتهای مشکل دار اضافه شود ؟ و یا هر حرکتی که احیانا از سمت دوستان عزیز مخابرات بایستی انجام شود ...
    ممنون از الطاف همگی دوستان و اساتید
    موفق و پیروز باشید ...

ویرایش توسط offers2you : 2007-09-28 در ساعت 01:10 AM علت: Security reason

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    این IP که داره Unreachable میده ، آی پی کجاست ؟ روتر شماست ؟ یا مخابرات یا ... ؟

نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام خدمت شما دوست عزیز و ممنون از بابت پاسخ
    این آی پی ، آی پی روتر ماست , روتری که مستقیما ترافیک از مخابرات به سمت ما فرستاده میشود. این پینگ را از روی یک سیستم در مسیر شبکه انجام دادم ... از روی خود روتر هیچ پینگ نمیشود و با Trace هم بررسی کردم به هیچ جا روت نیست ! ولی هر سایت دیگری را که Trace کنیم اولین هاپ مخابرات است و بدون مشکل باز میشود ...
    در کل ظاهرا مشکل روتینگ وجود دارد ... که آن هم ظاهرا از سمت مخابرات بایستی انجام شود ...
    اگر مطمئن میشدیم که مشکل از سمت مخابرات است که به آنها یادآور میشدیم که مشکل را حل کنند ...
    ممنون از لطف شما
    موفق و پیروز باشید ...

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    سلام
    عرضم به حضورتون كه بنده هم اين مشكل رو ماههاست با سايت پست داشتم و دارم و بعد از كلي پيگيري كاشف به عمل اومد كه 12 شب به بعد سايت باز ميشه.جل الخالق
    شما تو اين ساعت چك كن ببين درست ميشه.
    من الان در اين لحظه كه ساعت 2/35 دقيقه نيمه شب است مشكلي ندارم البته سايت پينگ نمي شه و تايم اوت مي ده ولي باز مي شه.ولي مسلما صبح باز هم نميشه.
    در مورد سايت هاي ديگر لطفا چند نمونه قيد كنيد تا تست كنم.

نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام و عرض ادب
    دوستان به کمک یکی از عزیزان مخابرات مشکل ما بکلی رفع شد ...
    مشکل کاملا از سمت مخابرات بود و مشکل روتینگ وجود داشت ... ولی متاسفانه دوست عزیزمان در مخابرات نحوه ی اصلاح این مشکل را به هیچ عنوان بیان نکردند ... دانستن اینکه این مشکل در مورد عدم روت شدن به کجا بوجود آمده بود برایم مهم بود ...
    در هر صورت از مهدی عزیز هم سپاسگذارم ... ولی در مورد ساعتهایی که شما فرمودید هم در آن ساعات هم مشکل داشتیم ...
    ولی در حال حاظر همه ی مشکلات ذکر شده حل شد ...
    موفق و پیروز باشید ...

نام حقيقي: iman

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

proxifier

سلام
    من با پرکسی فایر مشکل دارم (اشتراکمم سکسه)وقتی بازش میکنم هیچ سایتی باز نمیشه ولی میبندمش باز میشه ولی بدون vpn مگه میشه وب گردی کنی؟
    خوشحال میشم اگر کمکم کنید eykashto@yahoo.com

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

چرا پروکسی فایر کار نمیکند

پروکسی فایر کار نمی کندکار نکردن پروکسی فایرproxifier کار نمیکندپروکسی فایر کار نمیکندproxifier youtube مشکلدلیل کار نکردن proxifierباز نشدن یوتیوب با پروکسی فایرباز کردن youtube با proxifierعلت کار نکردن پروکسی فایرچرا پروکسی فایر کار نمی کندproxifier کار نمی کندچرا فری گیت بعضی سایت ها را باز نمیکندمشکل proxifier با youtubeمشکل کار نکردن proxifierعمل نکردن proxifierچرا پروکسی فایر یوتیوب را باز نمی کندباز کردن یوتیوب با proxifierproxifier یوتیوبچرا فری گیت سایتها را باز نمی کندباز نشدن youtube با proxifierمشکل یوتیوب با پروکسی فایرچرا پروکسی فایردلیل کار نکردن پروکسی فایرچرا proxifier کار نمی کند؟

برچسب برای این موضوع