نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: کمک در باره تین کلاینت و پرینتر توی شبکه

خواننده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

کمک در باره تین کلاینت و پرینتر توی شبکه

سلام به همگی
    من توی جایی کار میکنم با حدود 100 یوزر که حول و حوش 80 تین کلاینت وایز و 20 تا pc دارن سیستم عامل سرور 2000 هستش و نوع کانکشن rdp مشکل من در اینه که توی شبکه از وقتی که کانکشن ica رو به rdp تبدیل کردم هر وقت که یوزر لاگ این باشه پرینتر مشکلی نداره ولی به محض لاگ آف کردن و یا خاموش کردن تین کلاینت پرینتر هم میپره ویا پورت پرینتر قاط میزنه وبا یه پرینتر دیگه عوض می شه
    ممنون میشم از دوستانی که منو راهنمایی کنن چون واقعن اصابم خورد شده روزی 200 بار باید پرینتر add کنم
    راستی پرینتر از نوع 1320 که با usb به تین کلاینت وصل میشه و روی pc ها این مشکلو ندارم
    با تشکر از همگی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ایمان ادریسیان

عضو عادی شناسه تصویری mostafaa
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    شما پرینتر رو توی تین کلاینت اد کردی یا روی یک از سیستمها؟
    در ضمن بهتره که از همون پروتکول ica استفاده کنی چون سرعتش بیشتر از rdp خود مایکروسافته.
    ولی در کل thin-client به نظر من گزینه خوبی نیست واسه اینکه زیر دسته یوزر باشه.

نام حقيقي: ایمان ادریسیان

عضو عادی شناسه تصویری mostafaa
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    راستی مدل thin-client ها تون چیه؟
    نکنه wt1200le ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

تین کلاینت

تين كلاينتآموزش تین کلاینتتنظیمات تین کلاینتتین کلاینت وایزاد کردن پرینتر در شبکه توسط تین کلاینتدرباره تین کلاینت وایزتین کلاینت آموزشمقاله راجب تین کلاینتپرینترهای کانکت شده به تین کلاینت هاتین کلاینت و تنظیمات پرینتر در آنتنظیمات پرینتر در تین کلاینتراهنما تین کلاینتپرینتر تین کلاینتطریقه شیر کردن پرینتر در تین کلاینت تین کلاینت ga690wآموزش نحوه کار تین کلاینتشیر کردن پرینتر و تنظیمات در کلاینتهاراهنمای استفاده از تین کلاینتنظیم تین کلاینت در شبکهفعال کردن usb در تین کلاینتچگونگي استفاده از پرينتر در تين كلاينتدانلود سیستم عامل تین کلاینت وایزچگونگی استفاده از پرینتر در کلاینتآموزش نحوه کار با تین کلاینت 1200

برچسب برای این موضوع