نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: دو تا سوال در مورد ADSL و DSL

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6

دو تا سوال در مورد ADSL و DSL

با سلام خدمت استاید
    من دوتا سوال در مورد ADSL و DSL داشتم
    اولیش که در مورد ADSL هست
    ما تو شهرمون ISP نداریم که ADSL داشته باشه و طبق تحقیقاتی که کردم به خاطر اینکه هزینه آوردن رک (اگر درست گفته باشم ) برای خود مخابرات زیاده (حدود 50 تومن) مخابرات اینکارو نمیکنه
    و خود شرکت های ISP هم همچین مبلغی رو حاضر نیستن پرداخت کنن تا ADSL بتونن بیارن
    در حالی که اگر یکی از اون ها این رک رو بیاره دیگه برای خودش میشه و ماهم فقط همین یه مرکز مخابراتی رو توی شهر داریم
    توی این تاپیک داشتم میخوندم
    [CODE]http://forum.persiannetworks.com/showthread.php?p=143183[CODE]
    که حداقل باید 50 تا یوزر داشته باشه تا بصرفه برای طرف
    چند وقت پیش کد بین شهری رو بین چندتا از شهر ها که کدشون با ما یکی بود برداشتن(0334) یعنی ما الان با تمام شهرهایی که این کد رو دارن فقط با گرفتن پیش شماره وصل میشم مثل تلفن درون شهری
    خوب حالا که این کد برداشته شده آیا اگر در مخابرات شهر ما رک آورده بشه و ADSL راه بیفته از شهرهایی که بینشون کد نداریم هم میتونن از ADSL شهر ما استفاده کنند در صورتی که فاصله شهر حدود 10 الی 15 کیلومتر هست؟؟؟

اما سوال دوم در مورد DSL
    من چند وقت پیش با یکی از شرکت های ISP اصفهان تماس گرفته بودم و ازش در مورد وایرلس پرسیدم گفت 64 کیلو رو ماهی بهتون میدیم 150 تومن !!!!!
    اینم در نظر بگیریم که فاصله حدود 30 کیلومتر هست
    و بحث سر DSL شد گفت میتونیم به شما DSL بدیم ماهی 150 تومن پهنای 1 مگ ولی خود مودم 1 میلیون قیمت داره
    آیا این حرفی که زده قابل اجرا هست یا ما رو دست انداخته؟؟؟؟
    خوب آخه ISP پهنای باند 1 مگ رو 2200000 میگیره چه طور این میخواد به من این مبلغو بده؟
    اگر هم شیر هست بازم هم بحث فاصله 30 کیلومتری آیا میتونن پشتیبانی کنن؟
    در ضمن بگم این شرکت ICP استان اصفهان هم هست
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    نه با این فاصله نمی شه
    dsl یا hdsl هم فاصله محدودی داری مخابرات خیلی محدودیت داره اگر فیبر بدن فاصله زیاد می شه ولی با سیم مسی حداکثر 18 کیلومتر بدون هیچ خط خوردگی
    اون 64 که بهت گفته اگر 1 به 2 باشه می ارزه وگرنه 1به 4 که 60 . 1به 8 30 تومن ماهیانه هست از یه جای دیگه بگیر 30 کیلومتر وایرلس برات 2-3 تومن آب می خوره

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط almas455
    نه با این فاصله نمی شه
    dsl یا hdsl هم فاصله محدودی داری مخابرات خیلی محدودیت داره اگر فیبر بدن فاصله زیاد می شه ولی با سیم مسی حداکثر 18 کیلومتر بدون هیچ خط خوردگی
    اون 64 که بهت گفته اگر 1 به 2 باشه می ارزه وگرنه 1به 4 که 60 . 1به 8 30 تومن ماهیانه هست از یه جای دیگه بگیر 30 کیلومتر وایرلس برات 2-3 تومن آب می خوره
    یعنی به هیچ عنوان حتی اگه بین مرکز های مخابراتی دو تا شهر کد وجود نداشته باشه نمیشه استفاده کرد
    پس اگر اینجوری باشه تا سال 1390 هم اینجا ADSL نمیاد
    در مورد وایرلس هم گفت بهم 8 کیلو رو واقعی بهت میدم 150
    از یه شهر دیگه هم پرسیدم اونم گفت 70 تومن و 8 کیلو واقعی
    توی خود فولادشهر نداریم ISP که وایرلس بده
    همشون میگن ما داریم میاریم ولی همش حرفه!!!!

نام حقيقي: Keyvan Ghadimi

عضو عادی شناسه تصویری keyvan
    نوشته
    337
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    13
    در مورد ADSL اگر مخابرات امکانش رو داشته باشه اون وقت یه نفر تو اون شهر میاد با یکی از شرکت های دارای مجوز pap قرار داد می بنده و میشه نمایندگی و می تونه ADSL بده تو اون شهر اما شرایط بعضیا 4 بعضیا 5.4 میلیون تومان می گیرن + تعهد فروش ماهی N یوزر این تعداد یوزر بستگی به اون شرکته داره بعضیا 40 تا بعضیا می گن 50 تا اما در هر صورت منظور N تا سرویس 64 فروختن هست یعنی بجای 10 تا 64 می تونید 2 تا 512 و یک 128 بدین

در مورد DSL می تونن به شما سرویس point to point بدن البته هزینه مخابراتیش یه خورده زیاده نمی دونم شهری که هما هستید فیبر اومده با نه !! اما الان یه چیزی به نام تکنولوژی مترو اترنت اومده که به راحتی از هرجای ایران به یه جای دیگه اش سرویس بدی با قیمت خیلی کم که این هم شامل این میشه که مخابراتتون این امکانات مثل فیبر و اتصال به این اینترانت داخلی کشور رو داشته باشه !

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست گرامی اینجوری که شما مشکلت رو گفتی بهترین راه حل که من به شما پیشنهاد می کنم استفاده از سرویس های ماهواره ای هستش خوشبختانه دیال اپ رو که داری اگر می خوایی اینترنت پرسرعت رو تجربه کنی واگر وضعیت مالی یه ذره خوبه یه سرویس ماهواره ای مشکلت رو حل می کنه

نام حقيقي: Cisco

عضو عادی شناسه تصویری ccna
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    12
    ََADSL فولادشهر run شد ....

www.bartaronline.net

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    خوب مثل اینکه آفتاب از یه جاهایی در اومده و بالاخره شهر ماهم تونست به جمع شهرهای دارای ADSL بپیونده
    ولی خوب هنوز اول راهه و از همه مهم تر قیمتش ماهی 30 تومن ( به همراه عوارض ) با 15 تومن راه اندازی و 50 تومن مودمه.
    منم منتظر بودجه هستم تا بگیرم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تحقیق در مورد adsl

adsl فولادشهر

adslتحقیق در مورد

تحقیق در مورد dsl

در مورد ADSL

پروژه در مورد ADSL

ADSL در فولادشهرسرویوadslوdslتحقیق hdslhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t15521.htmlADSLوDSLمقاله درمورد ADSL vdsl در موردمقاله در مورد مترواترنتمقاله ADSLتحقیق درباره dslاینترنت adsl در فولادشهردر مورد dsl فولادشهر adslisp فولادشهرadsl در فولاد شهرتحقیق در مورد با adslدر مورد فولادشهراسلاید در مورد ADSLتحقیق در مورد کنترل dsl

برچسب برای این موضوع