صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: راهنمایی در شبکه کردن adsl

نام حقيقي: haj ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon11 راهنمایی در شبکه کردن adsl

لطفا مراحل اتصال از طریق خط تلفن به کافی نتی که اشتراک adsl دارد را توضیح بدین. به این ترتیب که من شبها میخوام از اکانت اون کافی نت استفاده کنم. آیا میشه از تلفن و مودم خودم به اونا وصل بشم و از اکانت اینترنت اونها استفاده کنم. ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: reza alavizadeh

عضو غیر فعال شناسه تصویری marjan1511
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    شما قبل از اتصال به ADSL احتياج داريد كه خط تلفن شما از طرف شركت ارائه دهنده ADSL در اون منطقه اصطلاحا اكتيو بشه و بعد مي تونيد از يوزر و پسورد اون كافي نت با يك مودم ADSL به اينترنت وصل بشيد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon11 راهنمايي بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan1511
    شما قبل از اتصال به ADSL احتياج داريد كه خط تلفن شما از طرف شركت ارائه دهنده ADSL در اون منطقه اصطلاحا اكتيو بشه و بعد مي تونيد از يوزر و پسورد اون كافي نت با يك مودم ADSL به اينترنت وصل بشيد.
    سلام ممنون از جوابتون. من هم اکانت اون شرکت رو دارم که ميخوام از طريق اونا از کافي نت استفاده کنم. و هم اکانت adsl يه شرکت ديگه هم مال يکي ديگه از دوستانم که مال اونا فرق ميکنه. ولي آيا اينکه از isp بفهمند و اکانت هر دو تا مونو ببندن چي ؟ اين امکان هستش ؟ يا نه ؟

نام حقيقي: Sir

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashubgar
    لطفا مراحل اتصال از طریق خط تلفن به کافی نتی که اشتراک adsl دارد را توضیح بدین. به این ترتیب که من شبها میخوام از اکانت اون کافی نت استفاده کنم. آیا میشه از تلفن و مودم خودم به اونا وصل بشم و از اکانت اینترنت اونها استفاده کنم. ؟
    سلام، خیلی ساده می تونی این کار رو انجام بدی.
    به این صورت که سرور کافی نت باید یه مودم 56K متصل به خط تلفن داشته باشه. توی همون سرور یه Incoming Connectin ایجاد کن و بهش یه رنج IP و یه User تعریف کن..
    من خیلی کلی گفتم، اگه نیازی به جزئیات داشتی من در خدمت هستم باز.

عضو عادی شناسه تصویری broujerdi
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    خوب اين كه دوباره شد dial up ايشون ADSL مي خوان وصل بشن .

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب بروجردی کجا گفتن که به صورت Adsl می خوان وصل بشن ؟ شاید هم گفتن من نمی بینم !!!
    اگر بخوان که به کافی نت وصل بشن که بهترین گزینه همین incoming هستش ولی اگر بخوان از این اکانت بصورت adsl در یک نقطه دیگر استفاده کنن باید از مخابرات بپرسن که اون نقطه امکانش هست یا نه اگر باشه با isp هماهنگی بکنن و حالشو ببرن

ویرایش توسط wazet : 2007-02-27 در ساعت 03:22 PM

عضو عادی شناسه تصویری broujerdi
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    درسته ، من فكر كردم از اون adsl مي خوان جاي ديگه استفاده كنن ، اشتباه از من بوده

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon11 استفاده از adsl

سلام دوستان
    من يه اکانت محدود adsl خريدم. دوستم هم از همون شرکت اکانت نامحدود adsl داره. آيا من ميتونم بدون اينکه isp بفهمه از يوزر نيم و پسوورد اون شبها استفاده کنم. روزها نميشه چون اونجا کافي نت هستش. هر دو تامون از يه شرکت اکانت خريديم. ولي منطقه مخابراتيمون فرق ميکنه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست من اگر منطقه مخابراتی شما سرویس Adsl رو ساپورت کنه و اگر این isp مک آدرس رو فیلتر نکرده باشه میشه یه کارهایی کرد اگر محدودیت دیگه ای پیش نیاد

نام حقيقي: Sir

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashubgar
    سلام دوستان
    من يه اکانت محدود adsl خريدم. دوستم هم از همون شرکت اکانت نامحدود adsl داره. آيا من ميتونم بدون اينکه isp بفهمه از يوزر نيم و پسوورد اون شبها استفاده کنم. روزها نميشه چون اونجا کافي نت هستش. هر دو تامون از يه شرکت اکانت خريديم. ولي منطقه مخابراتيمون فرق ميکنه.
    اگر اکانت ها رو بر اساس شماره تلفن فیلتر نکرده باشه، حتما میشه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    هیچ مشکلی از لحاظ اتصال وجود نداره فقط اگه دوستتون شاکی نباشه مسولیین isp این موضوع رو کنترل نمیکنند و خیلی راحت می تونیید از اانت دوستت استفاده کنی
    اما اگه دوستت شاکی بشه از طریق مک آدرس خیلی راحت با اولین اتصال شما رو می گیره و چه بسا هک شدن بقیه یوزراشم بندازه گردن شما
    در ضمن در خطوط َADSL شماره تلفن معنی نداره تا بخوان از روی شماره تلفن فیلتر کنند

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon11 يوزرنيم

نقل قول نوشته اصلی توسط sir_virtual
    اگر اکانت ها رو بر اساس شماره تلفن فیلتر نکرده باشه، حتما میشه!
    سلام ولي فکر کنم بر اساس شماره تلفن تقسيم بندي کردن حالا که شما ميگين يادم ميفته. هم توي يوزر نيم شماره تلفن من اومده هم تو پسوور
    مثلا اينجوي يوزر نيم: abc + اسم من + شماره تلفن من
    پسوورد: شماره تلفن من
    خوب جريان چيه ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    در حالت عادی بی خیال بشی بهتره ولی یه سری به isp بزنی چایی بخوری ! می تونی یه کارایی بکنی

عضو غیر فعال
    نوشته
    99
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    شما كه اصلا از بحث خارج شدين اين دوست عزيزمون يك خط adsl گرفته حالا ميخواد sharesh كنه تو كافي نت بايد چكار كنه ؟؟؟ چي جوابش دادين !!!!!!! خودشم قات زد بابا

عضو غیر فعال
    نوشته
    99
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ضمنا در منزل نمي توني استفاده كني چون احتياج به يه مودم ديگه داري و كانفيگ دوباره

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه کردن adsl

شبكه كردن adsl

http://forum.persiannetworks.com/f25/t15265.html

نامحدود کردن ADSLنا محدود کردن adslنامحدود كردن ADSlهک کردن adslمقاله ADSLآياميشه سرويس adsl جاي ديگراستفادههک یوزرنیم و پسورد کافی نتطريقه ي adslكردنآموزش شبكه كردن ADSLاموزش شبکه کردنadslاموزش هک اکانت ADSL 2پسورد بعد از شبكههك كردن سرور كافي نتاموزش وصل شدن به اینترنت در کافی نتهک کردن ADSL-نامحدود کردنمجهط كردن شبكه به ADSLاموزش نامحدود کردن ADSLاموزش نامحدود کردن adsl 2اتصال خط adsl در کافی نتراهنمای نا محدود کردنانترنتadslطريقه وصل كردن adsalنا محدود کردن اکانت اینترنت adsl

برچسب برای این موضوع