صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: ايجاد isp كوچك ( لطف كنيد يه نگه بندازيد )

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

Icon12 ايجاد isp كوچك ( لطف كنيد يه نگه بندازيد )

سلام عليك

باز هم اومدم با سوال بيخود

من مي خوام يك isp درست كنم كه از خطوط معمولي استفاده كنم ( براي 4 نفر همزمان )

تجهيزاتي كه احتياج دارم ( البته اطلاعات خودم رو از همين فرم گرفتم در يكي از تاپيك ها )

4 تا خط تلفن _____ 4 تا مودم كه بر ر وي PCI نصب شود _____ يك عدد كا مپيوتر _____ و يك خط اينترنت كه

خودم از يك شركت گرفتم ( 128 ADSL و قيمتش هم ماهي 80 تومن ________________________________

__________________________________________________ ________________________________
    سوالات من :

1) آيا اين تجهيزات بس است يا به چيز هاي ديگر نياز دارم

2) سرعت اينترنت خود سرور 128 ( سرور من ) است . و سرعت اينترنت در خطوط معمولي فكر كنم 33kb باشد پس سرعت اينترنت هر كدوم از كاربر ها 33 تا است و سرعت دانلو د كردن براي هر كاربر 4KB ( چهار كيلو بايت ) است اين مطلبي كه من نوشتم درست است يا نه

3) براي بيش از 4 كاربر به چه چيزي من نياز دارم ( منظور من اين است كه چون شكاف هاي pci بيشتر مادر برد ها از 4 تا بيشتر نيست ) يعني وسيله وجود دارد كه هر شكاف را به 4 شكاف تبديل كند براي وسل كردن مودم ها

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری exploit
    نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه بخوای کاربرات رو زیاد کنی باید مولتی پورت بخری 16 تائیش حدود 330 هزاره

با همینا که داری میتونی به 4 نفر همزمان سرویس بدی

از کجا adsl گرفتی خیلی گرونههههه
    من 512 گرفتم 19 هزار!

ویرایش توسط exploit : 2007-02-04 در ساعت 08:30 PM

نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستی چه ربطی به انجمن وایرلس داشت؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    به نظر شما مولتي پورت 4 تا يي وجود دارد اگه داره قيمتش چه قده

ویرایش توسط madhani : 2007-02-04 در ساعت 07:26 PM

نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    8 و 16 رو دیدم 4 نمیدمنم
    بعدشم برای چی خرج اضافی میکنی 4 تا مولتی پورت لازم نداره بیشتر از 4 تا رو باید مولتی پورت بزاری

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    بابا مي دونم مي خواسم از جهار تا بيشتر بگيرم مثلا يك مواتي پور 4 تا يي ميگرفتم با سه pci مي شد 7 تا و خرجم كمتر ميشد تا يك مواتي پورت 8 تايي بگيرم كه قيمتش 160000 تومان است

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    کارت نمیشه. ویندوز بیشتر از یه مادم برای ras نمیشناسه. حتما باید multi port بگیری.

نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3
    کارت نمیشه. ویندوز بیشتر از یه مادم برای ras نمیشناسه. حتما باید multi port بگیری.
    مگه تا 4 تا مودم USB نمیشه وصل کرد ؟ البته تست نکردم فقط شنیدم

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

بابا خيلي با هاليد

نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3
    سلام عليك

بابا داريد چي ميگيد من مي خوام از ويندوز سرور 2000 استفاده كنم ( ويا هر ويندوز سرور ديگري ) و طوري كه به من گفتن ويندوز هاي سرور تا 255 مودم را مي شناند بعد هم براي دايال اين نميشه از مودم هاي usb استفاده كرد آما براي دايال اوت مي توان از آنها استفاده كرد

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

Icon12

با سلام من چند سوال داشتم هر كس وقت داشت يك جواب بده كه ثوابي كرده باشه

1) من براي اين كار به چه نرم افزار هاي نياز دارم و چه نرم افزاري خوب است مانند اكونت و كش و ....

2) آيا من مي تونم از مودم هاي كه به وسيله پورت سريال به كامپيوتر وصل مي شوند براي دايال اين ( منظور اين است كه وقتي كاربر با من (isp ) وصل مي شود اين مودم ها مانند pci جواب گو هستند يا بايد از مولتي پورت اسفاده كنم ( براي 6 خط تلفن معمولي )

3) آيا مولتي پورت 4 پورته وجود دارد ؟ اگر وجود دارد قيمت آن چه قدر است.

4) آيا براي كار من بايد سرور قوي باشد مي توانم از سروري كه cpu ان سلرون است استفاده كنم .

هركس جواب هركدومشون رو دونست جوانمردي كند و جوا بده.

با تشكر

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    آقای مد هانی شما یه فکر هایی داری و می خوایی این کار رو با کمترین هزینه انجام بدی ولی بعضی جاها باید پول خرج کنی عزیز دل برادر !!! فولوس موجود ؟

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    نقل قول نوشته اصلی توسط madhani
    سلام عليك

بابا داريد چي ميگيد من مي خوام از ويندوز سرور 2000 استفاده كنم ( ويا هر ويندوز سرور ديگري ) و طوري كه به من گفتن ويندوز هاي سرور تا 255 مودم را مي شناند بعد هم براي دايال اين نميشه از مودم هاي usb استفاده كرد آما براي دايال اوت مي توان از آنها استفاده كرد

مودم بله ولی برای تنظیمات ویندوزی با مشکل مواجه میشی یا از مودم پورت سریال استفاده کن که فقط 2 تا پورت سریال کامپیوتر را میتونی استفاده کنی یا مولتی پورت که 8تاییش را ارزونتر از 160 هم میتونی گیر بیاری

اما اگه میخوای پول سرویست را از دیگران بگیری مقرون به صرفه نیست که خط دیجیتال را ول کنند و بیان از تو سرویس آنالوگ بگیرند وبرای خودت هم هزینه اولیه اش صرف نداره

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام عليك

دوباره مي خوام سوال خودم رو تكرار كنم البته كامل تر وبهتر :

من مي خوام يك isp خونگي درست كنم كه از خطوط معمولي استفاده كنم ( . خودم مي دونم سرعت اين خطوط در بهترين حالت 33 است ) اول تصميم گرفتم كه همزمان به 3 نفر اينترنت بدم اما ديدم 3 نفر كم است حالا مي خوام به طور همزمان به 5 نفر اينترنت بدم. و چون شكاف هاي pci مادربورد من 3 تا هستند اما من بايد 5 تا مودم به مادربورد خودم وصل كنم مجبور هستم كه سه تا مودم داخلي ( pci ) و 2 مودم كه به پورت سريال وصل مي شوند استفاده كنم ( منظور همان مودم هاي خارجي كه فكر كنم به آنها اكسترنال گفته مي شوند)

حالا تجهيزاتي كه من احتياج دارم ( البته من اين اطلاعات رو از همين سايت و از لطف آقايون m-r-r و korosh و ..... گرفتم )

1 ) 5 عدد خط تلفن معمولي

2) 3 مودم كه به pci وصل مي شوند (اينترنال ) و 2 مودم كه به پورت سريال وصل مي شوند (اكسترنال )

3) يك سرور ( كه كامپيوتر خونگي من است )

4) خطي كه سرور را به اينترنت وصل مي كند ( كه من از خطوط 256 adsl كه در خرم آباد شارژ ماهيانه آن 80تومن است استفاده مي كنم )

5) و از نرم افزار NTTacPlus براي Accounting استفاده مي كنم ( البته به گفته m-r-r در تعدادي از تاپيك ها )

6) واز نرم افزار وين گيت ( البته به گفته m-r-r ) كه نميدونم براي چي هستش اما فكر كنم براي تنظيم مودم ها باشد.

7) ويك ويندوز سرور

__________________________________________________ ___________________________________

سوالات من :

1 ) به غير ازين چيز ها به چه چيز هايي نياز دارم ؟

2) قيمت مودم هاي كه به پورت سريال وصل مي شوند ( حدود قيمت رو ) چه قدر است

3 ) كار دو نرم افزار بالا رو به طور خلا صه بنويسيد ( براي مثال يكي از كارهاي NTTacPlus اين است كه پسورد و يوزري كه كاربر ها داده اند را شناسايي مي كند ودر صورت صحيح بودن اجازه استفاده از اينترنت رو به آن كاربر مي دهد )

4) نرم افزار كش احتياج است اگر هست يك نرم افزار كش رايگان نام ببريد

5) راستي آقا llsaeidll درست ميگه كه اگر از مودم هاي pci براي داين اين استفاده كنيم با مشكل روبرو مي شويم؟

6) از چه ويندوز سروري استفاده كنم؟
    اگر كسي هر كدوم رو بلده لطف كنه شماره اون رو بزنه تا درباره اون بحث و تبادل نظر كنيم.

راستي يك چيزي من فردي هستم 16 ساله كه اصلا در زمينه شبكه تجربه اي ندارم پس زياد بالاي ديپلم صحبت نكنيد

با تشكر

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط madhani
    سلام عليك

مهندس جان اگه بهت گفتن تا 255 تا جواب میده پس چرا دیگه اینجا پست میزنی میخوای به ما یاد بدی؟
    بهتره با 2 تا امتحان کنی اگه شد روششو به منم یاد بده.

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    چرا ناراحت مي شي ( آقا ببخشيد )

نه بحث اصلي من اينه كه مي تونم از مودم هاي usb براي دايال اين استفاده كنم و نرم افزار هاي لازم براي اين isp چيست فقط

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ISP ایجاد

ايجاد isp

شرایط ایجاد isp

33kb سرعت

ساخت ISP كوچك

ایجادisp

isp درست كردن

ایجاد مرکز isp

ispدرست کردن

ایجاد ISP