نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: كدام اينترنت مقدم است

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1

كدام اينترنت مقدم است

سلام به تمام اساتيد

يه جايي يه شبكه داريم كه اينترنت adsl توش share است حالا مدير رفته يه adsl براي خودش گرفته از يه شركت ديگه خالا مي خواد هميشه از adsl خودش استفاده كنه و شبكه هم داشته باشه - و هر وقت مكال خودش قطع باشه از اينترنت شبكه سود ببره -
    من سر در نياوردم چطوري مي شه به دستگاه فهموند - سيستم xp‌است و اينترنتها هم يكي با usb وصله به دستگاه خودش اون يكي هم كه به سرور وصله و share شده - اگه بگيم شبكه خودش رو disable كنه ديگه نمي تونه از lan استفاده كنه و مثلا پرينت بگيره - اگر هر دو وصل باشن يعني هم اينترنت مستقيم خودش و هم شبكه وصل باشه از اينترنت شبكه استفاده مي كنه واصلا سراغ مستقيم خودش نمي ره - حتي وقتي كه اينترنت شبكه قطع باشه - كسي تا حالا هم مشكلي داشته

منون

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری sooshiant
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    دوتا کارت شبکه بگذاره يکي رو به adsl خودش وصل کنه و اينترنت رو استفاده کنه و روي کارت شبکه ديگه به ip شبکه داخلي رو بدون gateway , dns ست کنه وقتي اينترنت adsl خودش قطع شد به کارت شبکه داخلي gateway , dns بده

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    چرا در شبکه لن از دو رنج آی پی استفاده نمیکنید؟
    دورنج مختلف آی پی بدید در یک رنج اینترنت باشه و اون یکی فقط در لن کار کنه

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    چرا میدیری دارید شما
    من جای شما بودم یه کاری می کردم قطع باشه همیشه اون اینترنته که واسه خودش گرفته

عضو غیر فعال شناسه تصویری exploit
    نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima
    چرا میدیری دارید شما
    من جای شما بودم یه کاری می کردم قطع باشه همیشه اون اینترنته که واسه خودش گرفته

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    از Metering داخل Gateway استفاده کن. هر کدو کنتر باشه اولویت با اونه. اگه اونی که اولویت بیشتری باشه قطع بشه از دونی استفاده می کنه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام خدمت همه اولا نمي شه ip ‌داد چون وقتي شما با win xp internet sharing اينترنت را به اشتراك بگذاري و در اصل dhcp باشه پس نمي تونه شبكه با ip باشه - بعدشم من عرض كردم اينترنت دومي كه گرفته شده است يه اينترنت از parsonline است كه usb است و ip هم نداره كه ثابت باشه -من متوجه اين فرمايش آخر aryagohar نشدم يعني چيكار كنم. در ضمن مدير ما نيست - عرض كردم يكي از مشتريها است - يكي از دوستان فرموده بودند از دو رنج ip ‌استفاده كنيم - من متوجه نشدم با صورت مسئله من چطور بايد از اين حالت استفاده كنم . در ضمن معمولا همه شما برخورد داشتيد نمي شه به user گفت اگه اينطوري شد اين كار رو بكن يا برو فلان جا فلانو فلان ip رو تعريف كن اين مورد در جواب دوست بسيار بزرگوارم sooshiant بود. با تشكر از همه دوستان عزيز - باز هم منتظر جوابهاي گوهروارتان هستم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع