صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: ISP و کافی نت و اینترنت ماهواره ای در کنار هم

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    نقل قول نوشته اصلی توسط dibagar نمایش پست ها
    نمی دونم اینجا جای این سوال هست یا نه
    من خواستم بدونم isp ها پولی رو که از اکانت هاشون می گیرن صرف چی میشه؟
    یعنی هزینه های یک سرویس دهنده اینترنت چیه و اینکه یک isp به جا باید پول بده ؟
    اگه هم بیربطه ببخشید واقعا
    هرچند سوال شما به این مبحث ارتباطی نداره اما من بهتر دیدم جواب بدم
    آی اس پی هزینه هایی داره مثل همه مشاغل دیگه اعم از:
    کرایه مکان(در صورت استیجاری بودن) و پول برق و هزینه تجهیزات گاها چند ده میلیونی و هزینه حقوق افرادی که کار میکنند و از همه مهمتر هزینه خط دیتا که مخابرات میگیره و از همه این هزینه ها بیشتره و میتونید تعرفه هاش رو در سایت مخابرات ببینید
    مثلا واسه پهنای باند 512 کیلو ماهانه 550 هزار تومان باید پرداخت کرد!

نام حقيقي: آریا

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    راهنمائی به خصوصی نداره دوست عزیز 1 دیش و 1 اکانت و 1 دی وی بی میشه این کار رو انجام داد اما به نظر من اصلا دنبالش نری بهتره اما برای تجربه به نظر من خوبه 1 بار چک کنه که به چه صورت کار میکنه .
    اما الان توی اینترنت ماهواره ای هم شییر هست هم دیدیکیت که شییر به علت قیمت پایین اصلاً ارزش نداره اما دیدیکیت خوبه اما قیمتش یک کمی خیلی خیلی گرون تره و فکر نمیکنم بتونید هزینه کنید . 1mb دیدیکیت در روی ماهواره w6 فکر میکنم در حدود 1500$ هست .که فکر نمیکنم به درد کفی نت بخوره.
    در مورد اینترنت ماهواره ای معلومات کافی دارم اگر سوال دیگه ای هم داشتی در خدمت هستم .
    موفق باشید .
    GHobarجان ممنون از پاسخت اما من اینکارا رو انجام دادم فقط یه مشکلی که دارم اینه که نمنی تونم از سیستمی که اینترنت م*ا*ه*و*ا*ر*ه*ای روشه خروجی بگیرم کارت شبکه دوم رو هم نصب کردم اومدم کانکشن Vpn رو روی اون شیر کنم اما Error 765 میگیرم نمی دونم دلیلش چیه ؟ راهنمایی میخوام

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadisystem نمایش پست ها
    GHobarجان ممنون از پاسخت اما من اینکارا رو انجام دادم فقط یه مشکلی که دارم اینه که نمنی تونم از سیستمی که اینترنت م*ا*ه*و*ا*ر*ه*ای روشه خروجی بگیرم کارت شبکه دوم رو هم نصب کردم اومدم کانکشن Vpn رو روی اون شیر کنم اما Error 765 میگیرم نمی دونم دلیلش چیه ؟ راهنمایی میخوام
    چه سرویس گرفتی آخه شییر کردن اینترنت ماهواره ای بستگی به نوع سرویس داره .
    اگر از اوپن اسکای هست با 1 win gate میتونی به راحتی اینترنت رو شییر کنی که فکر نمیکنم انستال کردن win gate احتیاج به توضیح داشته باشه .
    موفق باشی.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

جرم اینترنت ماهواره ای

اکانت نت ماهواره‌ای شيراز

اینترنت ماهواره ای برای isp

اکانت تستی اینترنت ماهواره ای

نمایندگی اینترنت ماهواره ای

http://forum.persiannetworks.com/f25/t14629.html

اکانت تست اینترنت ماهواره ای

نمايندگي اكانت اينترنت ماهواره

اکانت ماهواره ای

اینترنت خوب برای کافی نت

کافینت ماهواره ایاینترنت ماهواره ای کافی نت هااينترنت اي نتنت ماهواره اینمایندگی اینترنت ماهواره ای در ایرانهزینه گرفتن مجوز کافی نتمجوز isp کافی نت در شیرازنمايندگي اينترنت براي كافي نتخصوصیات کافی نت خوبمجوز اینترنت ماهواره ایویژگیهای خوب کافی نتجرم اکانت ماهواریخصوصیات اینترنت ماهواره اینمايندگي اينتر نت ماهواره ايکافی نت زیراب

برچسب برای این موضوع