نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: whitch one is better

خواننده شناسه تصویری silwester
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    20

Icon14 whitch one is better

دوستان کسی میدونه مودوهای adsl اترنت بهتره یا یو اس بی؟ مزایا یا معایب هر کدوم چیه؟
    در ضمن من یه دونش گیرم اومده مارکشم SAGEM هست از نوع یو اس بی. این مارکو کسی باهاش کار کرده ببینه چطوریاس؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon11 کدام بهتر است USB یا Ethernet

دوست گرامی سلام
    البته این سئوال را می توان دو جود جواب داد : در نظر گرفتن قیمت ، یا نه (البته اختلاق در حدود 20 هزار تومان)

1. مودم اترنت معمولا راه اندازی اش راحت تر از USB است ، چرا ؟ خوب کابل شبکه را وصل می کنید از مودم به کارت شبکه و IP می دهی و کار می کنی ، البته من با دو مارک Corecess و Symphony سر و کار دارم (در آن واحد) و مطمئن باش Symphony را توصیه می کنم.
    2. مودم اترنت معمولا برای بیش از یک کامپیوتر است مثلا Asus مودم 4 پورت اترنت دارد)
    اگر باز هم سئوال داشتید یک میل به hosseinshamloo@yahoo.com بزنید تا در وبلاگ Tellnet درباره مودم های ADSL یک Post مفصل بگذاریم

یا علی
    حسین شاملو
    http://tellnet.blogfa.com

خواننده شناسه تصویری silwester
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinshamloo
    دوست گرامی سلام
    البته این سئوال را می توان دو جود جواب داد : در نظر گرفتن قیمت ، یا نه (البته اختلاق در حدود 20 هزار تومان)

1. مودم اترنت معمولا راه اندازی اش راحت تر از USB است ، چرا ؟ خوب کابل شبکه را وصل می کنید از مودم به کارت شبکه و IP می دهی و کار می کنی ، البته من با دو مارک Corecess و Symphony سر و کار دارم (در آن واحد) و مطمئن باش Symphony را توصیه می کنم.
    2. مودم اترنت معمولا برای بیش از یک کامپیوتر است مثلا Asus مودم 4 پورت اترنت دارد)
    اگر باز هم سئوال داشتید یک میل به hosseinshamloo@yahoo.com بزنید تا در وبلاگ Tellnet درباره مودم های ADSL یک Post مفصل بگذاریم

یا علی
    حسین شاملو
    http://tellnet.blogfa.com
    ممنون ولی من بازم نفهمیدم کدوم بهتره؟
    در ضمن تو شهر یا بهتر بگم ده ما فقط مارک هوایی و دی لینک 302 تی هست میدونید کدوم بهتره؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

hosseinshamloo@yahoo.com yahoo

برچسب برای این موضوع