صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 28 از مجموع 28

موضوع: راه اندازي يك ISP با نوآوري هاي جديد

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    webgard3 نوشته :
    یه سرور وایرلس قوی بزنی و کافینت ها رو تغذیه کنی. برای این کار هم اصلا طرف sat نرو چون دردسر خالیه. راحت از مخابرات پهنای باندتو بگیر و چند تا کلاس قیمت بساز مثلا 100 و 200 و 300 . کافینت ها رو با هم share کن. برای کنترل پهنای باند هم حتما از bandwidth manager سخت افزاری استفاده کن.
    فقط اگه توی شهرتون w.l.l یا همون تلفن بیسیم هست بگو تا یه راه دیگه پیشنهاد کنم.
    سلام دوست عزیز
    میتونی در مورد اینی که گفتید یه اطلاعاتی به من بدید . که چه جوریاست و هزینه ی راه اندازیش چقد میشه ؟
    چه تجهیزاتی میخواد و از لحاظ مجوز مشکلی داره یا نه ؟ پولش (درآمدش) چه جوریه ؟

من از یه ISP پرسیدم که میگفت مخابرات اجازه ی استفاده از پهنای باندرو برای وایرلس نمیده این حرف حقیقت داره ؟

در کل اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم ! چون من میخواستم که ISP بزنم ولی با این اوصافی که شما میگید فکر کنم نزنم بهتره ! میترسم پول رو بریزم تو کار و به قول شما یک سال بعد افسوس بخورم ولی اگه اینی که شما میگید شدنی باشه میرم سراغ این !

گراسیاس ! (سپاس)

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ایول ! ایول ! کجایید ؟ یکی نیست به من کمک کنه ؟ من الان یک هفته هست که منتظرم یکی از دوستان که یه چیزی از شبکه میدونه به من کمک کنه ولی دریغ از ... .

اگه یکی من رو راهنمایی کنه ممنون میشم !

گراسیاس !

خواننده شناسه تصویری Odin
    نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    سلام سلام
    آی اس پی ما شکر خدا زده شد فکر نمیکنم جونی و عمرم رو از دست داده باشم حساب کردیم تا الان کمتر از یک ماه میشه 80 تا یوزر دارم و روز به روز داره بیشتر میشه از هر کدوم ماهی 50$ میشه ماهی 4000$ چیزی حدوده 1500 نهایت خرجی که میتونم داشته باشم و در بدترین وضعیتم ماهی 2500 $ برام می مونه اگر به این منوال شکر خدا پیش بره تا 2 ماه آینده چیزی بیشتر از تمام هزینرو برام بر میگردونه . نمیدونم حالا با این وضعیتم چجوری میتونم بگم عمر و جونی رو از دست دادم ( حالا اگه طالع یاری نکنه اون بحثش یه چیز دیگست)

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز لطف كن بگو از چه تجهيزاتي استفاده كردي و چقدر پهناي باند گرفتي

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    ببین اگه تو isp بزنی نه میشی رقیب من نه بقیه دوستان. پس نفعی توی این حرفها نیست. دوما اون مجوزم کار داره من میخواستم برای دانشگاه بگیرم مجوز ندادن چه برسه به تو مگر اینکه پسر رئیس اداره ارتباطات رادیوئی باشی. یه توصیه خیلی دوستانه بهت میکنم اصلا طرف رسیو اونلی نرو. شاید ارزونتر باشه که نیست ولی پدرتو در میاره.
    با تمام این حرفها اگه خواستی راه بندازی در صورتی که تعداد یوزرات زیاد باشه پهنای باندتو از مخابرات بگیری و یه سیستم (سخت افزار) مناسب برای کنترل و بهینه سازی پهنای باندت داشته باشی موفق میشی.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Odin
    سلام سلام
    آی اس پی ما شکر خدا زده شد فکر نمیکنم جونی و عمرم رو از دست داده باشم حساب کردیم تا الان کمتر از یک ماه میشه 80 تا یوزر دارم و روز به روز داره بیشتر میشه از هر کدوم ماهی 50$ میشه ماهی 4000$ چیزی حدوده 1500 نهایت خرجی که میتونم داشته باشم و در بدترین وضعیتم ماهی 2500 $ برام می مونه اگر به این منوال شکر خدا پیش بره تا 2 ماه آینده چیزی بیشتر از تمام هزینرو برام بر میگردونه . نمیدونم حالا با این وضعیتم چجوری میتونم بگم عمر و جونی رو از دست دادم ( حالا اگه طالع یاری نکنه اون بحثش یه چیز دیگست)
    شکر خدا ما هم دعا می کنیم همین طور باشه که گفتی
    ولی نظر من اینکه هنوز داغی !

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    انچه که سرط بلاغ بود با تو بگفتم
    تو خواه پند گیر خواه ملال
    خیلی خوش شانسی که این همه ادم جوابتو دادن
    البته شاید هم از خوش شانسی تو نبود از دل پر درد انها بود
    و ما که از این تاپیک فیض بردیم و برای بار اخر می گم
    کارم و دوست دارم ولی پول توش نیست !
    هر چی در می اری باید خرجش کنی
    نه شب داری نه روز

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    mrkt راست میگه. اکثر اونا که isp دارن و مینالن و نمیفروشنش به خاطر اینه که عاشق این کارن.
    مخابرات کاری نداره تو پهنای باندتو چیکار میکنی فقط یه اداره هست به اسم اداره ارتباطات رادیویی. اون الان شده همه کاره همه isp ها. اگر باهاشون نسازی اذیتت میکنن. اگر خواستی سرویس بدی باید بری همه لینکاتو هم ثبت کنی. البته به شهرتم بستگی داره من خودم توی یه شهر کوچیک یه آنتن اومنی با نیم وات بوستر و 12 تا کلاینت به مدت یه سال سرویس دادم کسی نیومد بگه تو کی هستی و چیکار میکنی. در ضمن از sat هم استفاده میکردم. حالا اگه خواستی wireless هم سرویس بدی حواست باشه تجهیزاتت ممنوع نباشه مثلا اینها نباشه: آنتن اومنی ap با قدرت خروجی بیشتر از 100 میلی وات آنتن فلت پنل آنتن دایرکشنال با زاویه ورتیکال بیشتر از 7 درجه بوستر point to multi point
    حالا اگه توی شهرتون w.l.l هست
    اول بگم wireless local loop چیه؟
    یه سری تلفن که مخابرات برای جاهای با امکانات کم برای خطهای سیمی نصب کرده. این یه bridge داره و یه آنتن flat panel که من دیدم تا 10 کیلومتر هم بردش میرسه. اینا یه قابلیت داره که توی مایه های adsl دیتا و voice رو توی 2 تا channel مجزا انتقال میده. البته شما باید از شرکتی که اینا رو برای مخابرات نصب کرده یه eras بخری که فکر کنم حدود 4 الی 5 میلیون تومن باشه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    webgard3 سلام
    مخابرات براي wireless به برد 20 كيلومتر مجوز مي ده يا نه /

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مخابرات کاری نداره مجوزو اداره ارتباطات رادیویی میده. آره مجوز میده فقط میگه نباید تجهیزاتت غیر مجاز باشه.
    مثلا ادار فرکانس شیراز خودشون با 2 تا ap 100 mw دارن 20 کیلومتر ارتباط برقرار میکنن ولی تجهیزاتشون redline.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    مهندس چه تجهیزاتی را ÷شنهاد می کنید
    نا 20 کیلومتر
    امنی یا point to point

خواننده شناسه تصویری Odin
    نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    سلام معذرت دیر جواب میدم ولی بهتون بگم من پسر رئیس اداره ارتباطات رادیوئی نیستم ولی داخل سرزمینی که عاشقش هستم و بی قانون ترین سرزمین دنیا هست نیستم یعنی داخل ایران نیستم خیلی راحت از اون شرکتی که اینترنت گرفتم یه نمایندگی گرفتم اینترنت رو باهام گرونتر حساب کردن ولی خوب از مالیات و اینجور چیزها راحتم کافی نت که داشتم خیلی راحت تو همون جا بالای کافیم یه دفتر گرفتم خیلی راحت روز به روز هم یوزرها داره بیشتر میشه یه سری ریسلر هم گرفتم (کافی نت های دیگه) برای هر یوز هر ماه 10 $ بهشون کمیسون میدم ایران رو نمی دونم اللان شرایط ای اس پی تو ایران چه طوری ولی اینجا خوبه یه زمانی تو تهران رسیلری داشتم خوب بود اینجا هم قرار هست چند وقت دیگه شرکت نت تو فون هم بهم ریسلری بدم دارم سروی میکنم ببینم خوبه یا نه ؟ به نظر من آی اس پی خوب هر جایی میشه راه انداخت که فایده داشته باشه

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    با اومني اصلا نميتوني 20 كيلومتر كار كني. تلترونيكس 5.8 بگير.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t14034.html

سرمایه واسه یک isp

نو اوری و راه اندازی کار با پول کم

نوآوری در آی اس پی

نوآوری در کافینت

نواوری در تاسیس کافینت

سرمايه اوليه براي راه اندازي كافي نت

نو آوری در کافی نت

سرمایه اولیه واسه یک کافی نت

نواوران وایرلس 2 کیلومتری