نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشکل در resume support

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل در resume support

با سلام
    من از چندین نرم افزار جهت download استفاده کردم.ولی مشکلی که دارم این هست که هیچ کدام از این برنامه ها مثل dap یا internet download manager , تحت هیچ شرایطی resume ساپورت نمی کنند.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    دوست عزیز ،

تمام نرم افزار هایی که شما نام بردید از Download Resume پشتیبانی می کنند. ولی اگر که شما مشاهده می کنند که Console مربوطه نوشته Resume Support : NO این مربوط به سایت دانلود می باشد که این قابلیت را نمی دهد نه نرم افزار !!!

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    نه دوست عزیز اینطور نیست.
    حدس من هم قبلا به همین شکل که شما می گین بود ,که شاید خود سایت این resume رو support نمی کنه.
    ولی وقتی با یکی از دوستان در جای دیگه و با یک isp دیگه چیزی که من download می کردم رو بهشون دادم تا تست کنن گفتن که من اینجا این file رو که دارم download می کنم resume ساپورت می کنه ومشکل ندارم.
    من خودم با مسول isp که ازش اینترنت میگیرم صحبت کردم و file رو به این مسول مربوطه دادم که شما از داخل isp دانلود کنید شاید من سیستمم مشکل داره.این کار رو کردن ولی ایشون هم گفتن که من هم اینجا resume ندارم و resume اینجا هم کار نمی کنه.
    این رو هم بگم که سایتی که ازش دارم دانلود انجام میدم خودش در سایتش نوشته که تمام نرم افزارها resume ساپورت هستن .این هم سایت http://rapidshare.de

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    این سایت فقط به اعضای خودش این قابلیت رو میده

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که حرف دوست ما کاملا صحیح است و Rapidshare از آن دسته از سایت ها است که این چنین قابلیت هایی را فقط به کاربرانی که Membership دارند می دهد. در ضمن کمی مطالعه قبل از اعلام بد نیست !!!

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    بله آقای منصوری وقبلش کمی مطالعه بد نیست ولی قبل از اینکه آدم بخواد به این صریحی صحبت کنه ,قبلش سوال کردن هم بد نیست.
    بنده حالا به هر شکلی عضو این سایت هستم و قبلش تمامی موارد چک شده که این سوال رو مطرح کردم.
    در ظمن بد نیست که یک مقدار قبل از نظر دادن سوالات مطرح شده رو بهتر بخونید.
    بنده عرض کردم سایتهایی که از آنها دارم download می کنم وقتی resume فعال نمی شه با Set کردن proxy داخل برنامه ,مشکل حل میشه و همون file رو من این بار به شکل resume دانلود می کنم.
    پس از سایت نمی تونه باشه چون اگر سایت resume ساپورت نباشه کلا با set کردن proxy هم نباید resume فعال بشه.

ویرایش توسط homa22 : 2006-10-15 در ساعت 01:11 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل resume در idm

حل مشکل resume

resume نشدن idm

resume نشدن دانلود منیجر

حل مشکلnorusame در IDMحل مشکلات resume نشدن idmاینترنت دانلود منیجر رزیومرزیوم کردن idmروش فعال کردن resumدردالود منیجرresumeنشدن در idmمشکلساپورت کردن resume توسطمشکل resume در از سایت پروکسی idmفعال کردن قابلیت resume دانلودمنیجرفعال کردن قابلیت رزیوم در دانلود منیجررفع مشکل resume اینترنت دانلود منیجرفعال کردن resume برای دانلود منیجررزیوم کردنرفع مشکل resume capabilityدانلود منیجر ،مشکل رزیوم کردنمشکل رزیوم کردن در دانلود منیجرفعال کردن resume capability در idmفعال کردن resume capacity دانلود منیجرidm resume کار نمی کندyes كردن resume capability idmفعال کردن resume capability دانلود منیجر

برچسب برای این موضوع