ياهوي ما ايراني ها
به نام خدا
سلام و درود پاک پروردگار مهربان و عاشق به شما برادران و خواهران خوبم و اميد دارم که با قلبی صاف و سرشار از مهربانی در پناه حق سلامت باشيد...
حتماْ تا بحال شده که سری به سايت ياهو بزنيد و از مسنجرش استفاده کنيد و با آی ‌دی که ساخته‌ايد داخل يکی از چت رومهای ياهو بشيد و با افرادی ديگر چت کنيد، بله من تا بحال اين کار رو انجام دادم و فکر ميکنم از هر ۱۰ نفر که در شبکهء اينترنت وارد ميشوند ۹ نفر آنها به سايت ياهو رفته و مسنجر آن رو دانلود ميکنند...
اما آيا تا به حال شده از خودتون بپرسيد كه چرا ما ايراني ها نبايد سايتي به بزرگي ياهو داشته باشيد تا بتونيم به راحتي و بدون هيچ محدوديتي از امكانات و خدماتي كه ساخته خودمونه استفاده كنيم ؟!
ميدانيد كه اگر يكي از اين آي دي ها در ياهو خراب بشه بايد حتما يك آي دي جديد بسازيد يا اگر مشكلي براي استفاده از سايت پيش بياد نمي تونيد كاري بكنيد يا حتماً گزينه موبايل و يا sms رو در مسنجر ياهو ديديد ولي نتونستيد ازش استفاده كنيد . صرفاً به اين خاطر كه سايت ياهو ، در خارج از ايرانه و كشوري مثل ايران رو پشتيباني نميكنه و هر روز ممكنه اين اتفاق بيوفته كه كليه خدماتش رو براي ايرانيها قطع كنه . كما اينكه بعضي از سرويس هاش در حال حاضر براي كاربران ايراني بسته است .
بله، من که دائماْ از خودم سؤال ميکنم که چرا نبايد يه سايته بزرگ داشته باشيم تا اين مشکلات واسمون پيش نياد؟؟ اون هم در حالی که بيشتر کارمندان و برنامه نويسان شرکتهای بزرگی همچون مايکروسافت و ياهو و حتی بزرگترين موتور جستجو گر اينترنتی (Google)، ايرانی هستند...بله ايرانی هستند و حتماْ تعجب ميکنيد اگر بگم يکي از مسئولان رده بالاي سايت گوگل يک ايرانی به نام آقای فرامرزی هست...
چی؟؟؟؟ سؤال ميکنيد که چرا اونها بايد از ايران برن يا اينکه چرا بايد خارج از کشور خودشون فعاليت کنن؟؟ الان جواب شما رو ميدم: به اين خاطر که در ايران کسی نيست که قدر اونها رو بدونه و برای کارشون ارزش قائل باشه...

اما
يک مژده دارم برای همهء شما عزيزانی که در شبکهء اينترنت کار ميکنيد و در سايت ياهو و يا ديگر سايت هاي بزرگ خارجي يک کاربر محسوب ميشيد...
خوب يادمه اواسط سال ۱۹۹۷ ميلادی و ۲ سال بعد از ورود ويندوز ۹۵ به بازارهای جهانی بود که سايت ياهو راه اندازی شد و با يک مسنجر کاملاْ جزئی و ساده خودش رو به کاربران اينترنتی معرفی کرد، سايت ياهو در آن زمان امکانات بسيار کمی داشت و تقريباْ هيچ حرفی برای گفتن نداشت... اما خيلی زود در بين کاربران اينترنت و بخصوص در صد کمی از کاربران ايرانی که در آن زمان از اينترنت استفاده ميکردند مطرح شد...
و اما مژده‌ای که منتظر شنيدن آن بوديد: بايد با خرسندی و خوشحالی به حضور شما سروران عرض کنم که سايت ما ايراني‌ها هم راه اندازی شد، سايتی که به مرور زمان و آينده‌ای نزديک حرفهايی برای گفتن خواهد داشت، سايتی که به لحاظ امنيت بالا و فارسی زبان بودنش باعث ميشه ما ايراني‌ ها کم‌ کم سایت های خارجي رو بذاريم کنار و به جمع کاربران سايتی بپيونديم که ماله خودمونه... بله ميدونم که شما هم مانند من يه حس غرور آميز بهتون دست داد... بله دوست من، اين سايت با اولين سرويس خودش یعني مسنجر تحت وب شروع به کار کرد و منسجر اون الان قدرتمندترين مسنجر تحت وب دنیا هست و دارای خواصی همچون ADD LIST, OFFLINE , IMVIRONMENT , SEND FILE, Emoticon و ...، ميباشد و اگر چه هنوز مسنجر تحت ويندوز تکميل نشده ولی مسنجری که در سايت قرار گرفته بسيار پيشرفته است و برای امنيتش هم بايد خاطر نشان کنم که يک تيم از هکرهای کلاه سفيد (ايمني‌های سايت و کسانی که از ورود افراد مخرب جلوگيری ميکنند)، پی گير هستند تا جلوی هر گونه نقطه ضعفی رو بگيرند و امنيت سرور (Server) و حتی شما يوسر (User) محترم رو تأمين کنند و ادمين‌های سايت شبانه روز زحمت ميکشن تا بتونن يک هديه خوب رو به کاربران عزيز ايرانی بدن و محيطی امن و دوست داشتنی رو اون هم با سرعتی بسيار بالا رو به شما عزيزان اهدا کنند. انشاءالله...

ميدانيد که اين سايت و مسنجرش بين شما عزيزان مطرح نخواهد شد جز با معرفی اين محل، از طريق شما دوست عزيز به دوستان ديگرتان...
پس بياييد حالا كه يه عده از هموطنانمون كمر همت بستن تا به دنيا ثابت كنن كه ايران و ايراني هم در دنياي وب حرفهاي زيادي براي گفتن داره ما هم با حضور خودمون در اين سايت حمايت خودمون رو از اونها اعلام كنيم و از امكانات و خدمات رايگاني كه در اختيارمون ميزارن استفاده كنيم و لذت ببريم.
در ضمن بايد به اين نکته اشاره کنم که تمام سرويس هاي اين سايت ( چه اونهايي كه اماده شدن و چه اونهايي كه در حال ساخت هستند ) تحت يك شناسه كاربري كار ميكنند.
پس فرصت رو از دست نديم و هرچه زودتر واسه گرفتن يه شناسه مناسب و موندگار عضو بشيم .

آدرس صفحه اول سايت:
آدرس مستقيم مسنجر :
شکلک هاي زيباي اين مسنجر :

L4I مخفف اين جمله ============= Life For Iran

دست در دست هم دهيم به مهر
ميهن خويش را کنيم آباد...

بر گرفته شده از وبلاگ آقای نيما من که حمايت ميکنم شما چطور؟