نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: lost شدن کاننکشن در Remote desktop

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

lost شدن کاننکشن در Remote desktop

سلام . غرض از مزاحمت ، بند دو دستگاه کامپیوتر در خانه دارم و ایندو را با یکدیگر شبکه کرده ام . ایپی هارا به صورت دستی وارد کردم ( در هردو کلاینت ) و راحت با remote desktop اون هارو کنترل میکردم .

کامپیوتر شماره 1 به یه روتر adsl وصل هست و اینترنت درش جریان داره ، من من باب نیاز به اینترنت مجبور شدم اینترنت اون کاننکشن رو share کنم تا تو کلاینت های دیگه هم اینترنت جریان داشته باشد . وقتی که اینترنت را بر روی کانکشن روتر شیر کردم ، اون یکی کانکش که به کاپیوتر 2 میرفتم ip یش به 192.168.0.1 تغییر کرد و یع پیغام هم داد که گفت کانکشن کامپیتور شماره 2 رو هم بزار روی auto .

خوب تا اینجا مثل همیشه و مراحل معمولی و اینترنت هم الان در اون سیستم شماره 2 هم جریان داره .

اما مشکل اینجاست که وقتی remote desktop میکنم به کامپیوتر شماره 2 یکم درست کار میکنه و بعد اون دیگه قطع میشه و دیگه هم کانکت نمیشه تا موقعی که کابل رو انپلاگ کنم و دوباره پلاگ کنمش ! ( که دویاره در این صورت عملیات acuiring network address انجام میشه .

ولی این مورد فقط در ریموت دسکتاپ هست و workgroup هیچ مشکلی نداره و پینگ هم صورت میگیره به اون ادرس و دومین !

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

سیستم شماره یک Winxp SP2 هست و شماره 2 هم Vista RC1 هست .

----

پ ، ن : چه برنامه ریموت دسکتاپی را میشناسید که در شبکه بیشترین frame rate را داشته باشد ؟ VNC که افتضاح بود .

Radmin رو هم رفتم استفاده کنم که سریال میخاد ( تو دستو بالتون نیست ؟)

مرسی

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10
    شاید تو تنظیماتت ست شده که remote connection رو بعد از یه مدت dc کنه؟!
    اینارو هم تست کن:
    :Radmin 2.2-3.0
    082Msvs+B+v1F4SYokfZmLI1+RJH8vdv17JGzdUa9y0rC7sINt Nll+CqN36y05w6tFxl5JsMUBHl99xQNrvzGmb0
    or
    08Rc+SqPTXOQabByH6b9KI7Jn7Hn0jSUgpa+fXGSToxu4krbL2 5vq7tzMq-90AHwbrqHDBbPtOyH1zdlienxLX32

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanoware
    شاید تو تنظیماتت ست شده که remote connection رو بعد از یه مدت dc کنه؟!
    اینارو هم تست کن:
    :Radmin 2.2-3.0
    082Msvs+B+v1F4SYokfZmLI1+RJH8vdv17JGzdUa9y0rC7sINt Nll+CqN36y05w6tFxl5JsMUBHl99xQNrvzGmb0
    or
    08Rc+SqPTXOQabByH6b9KI7Jn7Hn0jSUgpa+fXGSToxu4krbL2 5vq7tzMq-90AHwbrqHDBbPtOyH1zdlienxLX32

مرسی تست میکنم ببینم چی میشه .

تنظیمات کجاست ؟! من که چیزی ندیدم !

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ازبابت سریال ، مرسی ..

الان تست دارم میکنم نمیدونم چرا کانکت نمیشه . هرچی هست زیر سر این امنیت زیادی vista هست

روی پرت های دیگه دارم امتحان میکنم .

ولی اون مشکل ، دوباره خودم دستی ایپی دادم . هردورو ، ولی بازم اون مشکل هست . بهنظرتون با system restore ممکنه حل بشه یا ایراد سخت افزاریه ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع