نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: طریقه شیر کردن کردن اینترنت بدون Server

خواننده شناسه تصویری snebi
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    14

Icon3 طریقه شیر کردن کردن اینترنت بدون Server

با سلام خدمت دوستان

من یک Modem ADSL Eternet دارم داخل تنظیمات مودم میتوان اون رو روی حالتهای Bridge & static قرار داد

اگر من Modem رو روی static قرار بدم و به Modem یک Hub وصل کنم می توان به چند کامپیوتر اینترنت داد

چرا DCHP روی مودم کار نمیکنه ؟؟؟؟

ولی یک سوال داشتم اگر یکی از کامپیوترها دانلود داشت آیا کل پهنای باند رو میگیره ؟؟؟؟ اگر کامپیوتر دیگه ای در همون لحظه بخواد از اینترنت استفاده کنه سرعت خیلی پایین میاد ؟؟؟؟؟

در چه حالتی میشه سرعت رو بین همه به طور مساوی تقسیم کرد ؟؟؟؟؟؟

با تشکر

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط snebi : 2006-07-28 در ساعت 10:39 AM

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    بطور معمولی و بدون استفاده از server می تونید از نرم افزارهای مانند winroute یا wingate استفاده کنید که درباره این نرم افزار ها بطور کامل بحث شده و می توایند جستجو کنید.
    ولی اگر می خواهید فقط از طریق xp اشتراک کنید باید با استفاده از bridge اینکار رو انجام بدید و هیچ محدودیتی برای دانلود و یا آپلود نمی توانید قرار دهید.

خواننده شناسه تصویری snebi
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط tsotodeh
    بطور معمولی و بدون استفاده از server می تونید از نرم افزارهای مانند winroute یا wingate استفاده کنید که درباره این نرم افزار ها بطور کامل بحث شده و می توایند جستجو کنید.
    ولی اگر می خواهید فقط از طریق xp اشتراک کنید باید با استفاده از bridge اینکار رو انجام بدید و هیچ محدودیتی برای دانلود و یا آپلود نمی توانید قرار دهید.

با تشکر از شما

مودم من چون اترنت هست و میشه داخل اون رو تنظیم کرد از داخل مودم اون رو Bridge & Static میشه کرد و بعد از مودم یک سویچ هست و حتی ip های DCHP رو مودم میده

و به این سویچ 5 کامپیوتر وصل هست هیچ سروری در کار نیست و هیچ کامپیوتری کنترلی رو شبکه نداره

کلمات کلیدی در جستجوها:

طریقه شیر کردن

طریقه شیر کردن اینترنت

طریقه شبکه کردن اینترنت

شیر کردن اینترنتhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t12914.htmlطریقه share کردن اینترنتطریقه شیرکردن طریقه ایجاد فایل شیر بین چند کامپیوترطریقه شیر اینترنت طريقه شير كردن اينترنتاینترنت بدون سرورshare کردن اینترنت چند کامپیوتر با هابطريقه شير كردن اينترنت در چند كامپيوترشیر کردن اینترنت از سرور اصلی birdgeطریقه شیرکردن مودمشیر کردن اینترنت از راه دورطريقه شير از راه دوركردن كردنطريقه شير كردن share درچندین کامپیوترکردن اینترنتطریقه share کردن اینترنت در serverتنظیمات بیرینترنرم افزاری برای شیر کردن اینترنت بدون ویندوز سرورطریقه شر کردن اینترنتطریقه نصب بیرینتر

برچسب برای این موضوع