صفحه 5 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 75 از مجموع 265

موضوع: راهنمايي براي راه ا ندازي يك ISP

عضو سابق شناسه تصویری mjme
    نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد سرعت خط و پهنای باند:
    خيابونی رو در نظر بگير که 40 متر عرض داره ولی اتومبيل ها فقط توی 20 متر از اون ميتونن تردد کنن.
    (سرعت خط 40، پهنای باند 20)

خطوط تلفن آنالوگ سرعتی معادل 64 KB/S دارند.
    وقتی دو خط آنالوگ رو به هم متصل ميکنی، نهايت پهنای باندی که در اختيار ميگذارن 33.600 KB/S است و وقتی يک خط آنالوگ رو به يک خط Digital E1 متصل ميکنی، پهنای باند نهايتا 56 KB/S خواهد بود.
    خب به سلامتي كورش كبير برگشت . سلام

خوب شد اين نكته بالايي رو گفتي . همچين مثل قرص بدون آب مونده بود تو گلوم كه نپرس :!:

آقا كورش ميشه ما بيايم پيشت كار آموزي؟؟؟بخدا بچه خوبيم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من خودم دنبال يکی ميگردم برم پيشش کارآموزی !

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    من خودم دنبال يکی ميگردم برم پيشش کارآموزی !
    جدي ميگم . از اين آدماي آويزون نيستم و لي دوست دارم ياد بگيرم

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شوخی کردم ولی من الان شرايطم به گونه ای نيست که بتونم کسی رو کنار خودم داشته باشم.
    اينکه ميخوای ياد بگيری خيلی عاليه. ايشاللا يه جای مناسب پيدا بشه و بتونی معلوماتت رو افزايش بدی.

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    شوخی کردم ولی من الان شرايطم به گونه ای نيست که بتونم کسی رو کنار خودم داشته باشم.
    اينکه ميخوای ياد بگيری خيلی عاليه. ايشاللا يه جای مناسب پيدا بشه و بتونی معلوماتت رو افزايش بدی.
    پس لطفا مارو گوشه ذهنت به عنوان يه وردست بالقوه فراموش نكن

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    مباركه

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215

سلام به همگي

سلام به همگي خيلي اتفاقي گذرم به اينجا افتاد مثل اينكه بحث خيلي جدي هست. ميشه ما هم بيام تو.
    البته خودم فعلاَ بدون اجازه مي خوام يه چيزايي بگم

دوستان عزيز با طناب پوسيده مخابرات توي چاه اينترنت نريد.
    اگه مي خواهيد ISP بزنيد بهترين راه حل اينه
    1-يه خط اختصاصي براي رفت از مخابرات يا يه ICP
    2-يه دونه ديش دريافت از ماهواره براي تهران TelSatr12 گزينه خوبي هست.
    3- به هيچ وجه روي خطوط آنالوگ حساب نكن نمي دن براي E1 بايد شركت ثبت كني و درخواست بدي مخابرات. بهتره شركت رو ثبت كني و اله مجوز بي مجوز.
    4-فقط تجهيزات Cisco بگير بقيه آشغال هست. من همه رو امتحان كردم
    اگه سوالي داشتي با شماره 09135410703 تماس بگير
    موفق باشي

milade سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    به اين ميگن كاسب !
    )
    )
    )

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15

Re: سلام به همگي

با
    سلام به همگي خيلي اتفاقي گذرم به اينجا افتاد مثل اينكه بحث خيلي جدي هست. ميشه ما هم بيام تو.
    البته خودم فعلاَ بدون اجازه مي خوام يه چيزايي بگم

دوستان عزيز با طناب پوسيده مخابرات توي چاه اينترنت نريد.
    اگه مي خواهيد ISP بزنيد بهترين راه حل اينه
    1-يه خط اختصاصي براي رفت از مخابرات يا يه ICP
    2-يه دونه ديش دريافت از ماهواره براي تهران TelSatr12 گزينه خوبي هست.
    3- به هيچ وجه روي خطوط آنالوگ حساب نكن نمي دن براي E1 بايد شركت ثبت كني و درخواست بدي مخابرات. بهتره شركت رو ثبت كني و اله مجوز بي مجوز.
    4-فقط تجهيزات Cisco بگير بقيه آشغال هست. من همه رو امتحان كردم
    اگه سوالي داشتي با شماره 09135410703 تماس بگير
    موفق باشي
    telestare 12?????????????????????اين اواخر به شدت روي اين ماهواره پارازيت ميندازن.من چند تا كافي نت رو ميشناسم كه با telestar12 كار ميكردن ولي اين چند ماه اصلا نتونستن استفاده كنن. در ضمن تا اونجايي كه من ميدونم اين ماهواره اصلا كيفيت مناسبي نداره و براي همين قيمتش خيلي پايينه.و بيشتر ازش استفاده soho ميكنن.
    در ضمن منم پيشنهاد ميكنم كه از ديتاي مخابرات پهناي باند نگيري.چون واقعا اذيت كننده هست.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    بشدت پيشنهاد ميكنم از پهناي باند مخابرات استفاده كنيد. اونهايي كه ميگن به درد نميخوره چفدر باهاش كار كردن؟ من الان چند تا شبكه در شهرهاي مختلف دستمه كه همه از مخابرات سرويس دارن و هيچ مشكلي هم نداره. همين تهران, همه راهها رو تست كردم, بهترين گزينه مخابراته . . .
    مخابرات پسر خاله من نيست كه بخوام براش تبليغ كنم, ولي در حال حاظر بهترين سرويس رو در ايران ارائه ميده, قطعيهاش در مقايسه با سرويسهاي ديگه ناچيزه . . .
    چقدر جالبه که دوستمون از طناب پوسيده مخابرات صحبت ميکنن و بعد ميخوان ازش به عنوان خط Send استفاده کنن!
    اون راهي كه دوست تازه واردمون گفته بودن, استفاده از مخابرات به عنوان خط ارسال و استفاده از يك Dish براي دريافت است. مخابرات در حالت عادي اجازه عبور packet هايي باIP بغير از Range خودش رو نميده و همه رو Drop ميکنه. برای رفع اين مشکل از VPN استفاده ميشه که Packet ها رو از مخابرات عبور بده و يه جای ديگه (مثلا تو امريکا) Route بشه .
    اگه از نظر قيمت حساب کنی، اين راه در شرايطی ممکنه برات مقرون به صرفه باشه (مثلا از سرويس ArabSAT استفاده کنی).
    ولی بسته به سرويست ممکنه اينگونه ارتباط نامتقارن دردی برات دوا نکنه.
    در مورد Stability هم چه از مخابرات به عنوان Send استفاده کنی و چه Send Receive ، اگه قطعی داشته باشه هيچ فرقی نميکنه، چون اگه Send ات قطع بشه ديگه اون Dish هم به درد نميخوره.

عضو غیر فعال شناسه تصویری hessamsh
    نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظر من اگه ميخواي استفاده بهينه ببري بهتره كه از مخابرات سرويس بگيري و در كنارش يك ديش دريافت هم بزاري كه به سرعتت كمك كنه چون ديش تنها هم دردسر قانوني و مشكل با مخابرات داره هم مديريتش سخته چون دائما بايد مواظبش باشي ولي سرويس مخابرات به جز روزي 2-3 بار ديگه مشكل نداره كه اونم خود به خود حل ميشه و كاري از دست تو بر نمياد. من كه همين كارو كردم و ازش راضيم .

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    ايول بابا . ميبينم كه اينجا دوباره فعال شده. دستتون درد نكنه. راستيsoho چيه ديگه؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    ايول بابا . ميبينم كه اينجا دوباره فعال شده. دستتون درد نكنه. راستيsoho چيه ديگه؟
    Soho= small office /Home office

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    د نشد د. بيشتر توضيح بده . اينجا اگه چيزي ميگي حتي اگه بنظر خودت چيز بديهي باشه ممكنه براي ديگران سوال پيش بياره . پس لطفا هر چي ميدوني بريز بيرون؟ :idea:

milade و senaps سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    د نشد د. بيشتر توضيح بده . اينجا اگه چيزي ميگي حتي اگه بنظر خودت چيز بديهي باشه ممكنه براي ديگران سوال پيش بياره . پس لطفا هر چي ميدوني بريز بيرون؟ :idea:
    همينطور كه از اسمش مشخصه يعني مورد استفادش براي خونه و دفاتر كوچيك هست و نميشه ازش استفاده حرفه اي كرد و از نظر قيمت و كيفيت هم پايين تر از موارد حرفه اي هست.
    مثلا اجاره bandwidth روي ماهواره telestar با پهناي باند صفر تا 128 كيلو بيت در ماه حدود 40 هزار تومن هست كه يك نمونه soho هست
    اما اجاره روي يه ماهواره ديگه با پهناي باند 512 تا 1 مگابيت با اختصاص مثلا 16 تا ip ممكنه چند ميليون تومن قيمت داشته باشه.
    متوجه شديد؟؟؟؟

صفحه 5 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه ندازی ISP

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-13.html

ispچیه؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-14.html

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-15.html

هزينه ا ندازي يك isp چقدر سرمایه؟ ispdaneshvar 78@yahoo.comتمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که برای راه اندازی یک ISP لازم استdaneshvar78@yahoo.comراه اندازی isp wimaxاتصال به اینترنت با استفاده از مودم تلبس و روتر سیسکو از کجا بگیریم ispسرويس سيسکو @yahoo.comبرآورد هزینه راه اندازی یک ISPاینترنت دیدکیت کارهای یک ISPتوضیحاتی ispراه اندازی ای اس پی و ای دی اس ال در مخابرات چه هزینه ای دارهتجهيزات لازم براي راه اندازي يك ispازکجا ای پی ولید بگیریمراه اجگونه مودمهای دیدکیت را به ال مودم تبدیل کنیمکانفیگ ارسال و دریافت دیتا جداگانه از راه مختلف در اینترنت ماهواره ای برای انلاینwimax traning

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, 2600, 404, access, acounting, administrator, adsl, asus, authentication, backup, cachexpress, cpu, default gateway, device, dns server, download, drop, dslam, e-commerce, email, forum, gateway, group-async, http, https, img, intel, ip address, ip base, ip valid, isp, leased line, license, local, mcse, pat, patton, php, policy, port, pos, profile, pst, radius, ram, ras, receive, remo, restart, roter, route, send, shared, sms, span, target, tellabs, update, user, فروش, قیمت, كمك, لینوکس, مقایسه, مهم, موبایل, مودم, مالیات, ماهیانه, ماژول, مجوز, مجوز isp, محتوا, مخابرات, مدير, مديريت شبكه, مدیریت, مدارک, مشكل, مشاوره, نقشه, نمایندگی, نوسان, نگهداری, نامحدود, نرم افزار, نصب و راه اندازی, هوشمند, هارد, هاست, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, وايرلس, وایرلس, وب سایت, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کیفیت, کامپیوتر, کانفیگ, کانفیگ روتر, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کارآموزی, کاربر, کاربران, کتاب, کرک, کردن, کسب درآمد, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پاور, پروتکل, پشتیبانی, valid ip, view, vpn, web, wimax, windows, آموزش, آموزشی, آنتن, افت, افزایش, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت, اینترنت adsl, اینترنت ماهواره ای, اینترنت هوشمند, ایران, اتصال, ارتقا, استان, استاد, اشتراك, اشتراک, اصفهان, اطلاعات, بهترین, بیسیم, بالای, بازار, بازارچه, برنامه, برای, برد, بررسی, تلفنی, تماس, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجهیزات شبکه, تجربه, تحقیق, تحت وب, تخفیف, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, ثبت نام, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خريد, خرید, دومين, دومین, درآمد, درامد, درخواست, روی, روتر, روتر سیسکو, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سخت افزار, سرور, سریال, سرعت, سرعت بالا, شما, شبکه, صندلی

نمایش برچسب ها