صفحه 4 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 265

موضوع: راهنمايي براي راه ا ندازي يك ISP

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    كوروش كجايي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    الان تمام اموزشگاه هايي كه it training دارن دوره راه اندازي و نگهداريه isp رو برگزار ميكنن.مثل كهكشان ، ارينا،ايز ايران ،كاريار ارقام ،رايان نت و......................... جالب كه تقريبا همه جا قيمت همون 200000 تومن حداكثر 10000 تومن بالا و پايين .مطمينا براي يكي مثل شما كه مي خواي از صفر شروع كنيد خيلي مفيده
    شما چه تجربه ايي در اين مورد دارين؟؟؟
    <span style='color:darkblue'>والا من خودم به اين كلاسا نرفتم ولي مسلما براي كسي كه مي خواد از صفر شروع كنه بايد مفبد باشه.به هر صورت چيزي رو از دست نمي ديد شما كه بايد چند ميليون بابت isp خرج كنيد اين 200 هزار تومنم روش.</span>

عضو سابق شناسه تصویری mjme
    نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    200 هزار تومن كلاس زياد مهم نيست . از اين ميترسم كه كلاسها بي محتوا باشن و يه جوري بخوان آدمو سر كيسه كنن. كاش يكي در اين مورد بيشتر مي دونست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    200 هزار تومن كلاس زياد مهم نيست &nbsp;. از اين ميترسم كه كلاسها بي محتوا باشن و يه جوري بخوان آدمو سر كيسه كنن. كاش يكي در اين مورد بيشتر مي دونست.
    <span style='color:darkblue'>من فك ميكنم مفيد باشه و ارزش رفتن داشته باشه. اما تصميم نهايي با خودتونه.البته اينجوري كه پيش ميره فك كنم تمام مطالب لازم رو توي همين انجمن شبكه ياد بگيري. </span>

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    [quote]
    200 هزار تومن كلاس زياد مهم نيست . از اين ميترسم كه كلاسها بي محتوا باشن و يه جوري بخوان آدمو سر كيسه كنن. كاش يكي در اين مورد بيشتر مي دونست.
    <span style='color:darkblue'>من فك ميكنم مفيد باشه و ارزش رفتن داشته باشه. اما تصميم نهايي با خودتونه.البته اينجوري كه پيش ميره فك كنم تمام مطالب لازم رو توي همين انجمن شبكه ياد بگيري. </span>

ميدوني من حاضرم اين پول رو بدم به يه ISP يا جايي كه مستقيمن در حال انجام اين كارها هستن و به شكل كار آموز كار كنم . چون فكر ميكنم اينطوري بيشتر ياد بگيرم

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستي اطلاعات كامل در مورد تعرفعه ها و خدمات و ... شركت مخابرات رو ميتونيد در اينجا ببينيد.
    <a href='http://www.dci.ir' target='_blank'>http://www.dci.ir</a>

داشتن همچين سايتي هرچند از نظر محتوا خيلي خوبه ولي براي بزرگترين خدمات دهنده اينترنت ايران مايه آبروريزيه . واقعا براي مخابراتيا متاسفم

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    [quote]

ميدوني من حاضرم اين پول رو بدم به يه ISP يا جايي كه مستقيمن در حال انجام اين كارها هستن و به شكل كار آموز كار كنم . چون فكر ميكنم اينطوري بيشتر ياد بگيرم
    <span style='color:darkblue'>اگه بتوني همچين isp پيدا كني كه كه خيلي خوبه .ولي يه سري از مطالب تيوري هم هست كه بايد ياد بگيري كه مسلما توي اون isp نميگن.</span>

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    خب , فكر كنم سر و كله كورش پيدا شده. منتظريم تا از اطلاعات خوبت سو’ استفاده كنيم
    راستي اين 200تمين پست منه

عضو غیر فعال شناسه تصویری aaber_piade
    نوشته
    2,270
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا اين فيلمه نوذري رو مي بينيد كه؟ من يه امتيازي كه كلا الان نسبت به شما و بقيه دارم اينه كه من گردن سايت حق دارم، بعد شما تازه دويست تا پست زدين

نوشته
    734
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا اين فيلمه نوذري رو مي بينيد كه؟ من يه امتيازي كه كلا الان نسبت به شما و بقيه دارم اينه كه من گردن سايت حق دارم، بعد شما تازه دويست تا پست زدين
    بي خيال مي معذرت ميخوام كه اين موضوع رو اينجا گفتم . بهتره از بحث اصلي خارج نشيم . ممنون

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    <span style='color:darkblue'>كوروش هنوز به حالت عادي برنگشتي كه بتوني بنويسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟</span>

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    برگشتم ولی . . .
    شرمنده بخاطر اينهمه تاخير

حالا . . .
    در مورد E1
    يه سوال بپرسم. ميدونی همين خطوط آنالوگ هم سرعتشون 64 کيلوبيت بر ثانيه است؟!
    پس چرا نميشه بيشتر از 33.600 Data Transfer انجام داد؟
    بخاطر اينه که اون 64، سرعت خط و 33.600 پهنای باند خط است. اين دو به هم ربطی نداره.
    پهنای باند به عواملی مانند مودم، Framing و . . . مربوط ميشه.
    مثال ديگه همين FAX
    اوايل سرعتش 2 کيلوبيت بر ثانيه بود. همينطور پيشرفت کرد تا حالا که FAX Ver 2 سرعتش 14.400 است.
    از همين خطوط آنالوگ هم استفاده ميکنه ولی نميتونه بيشتر از اين ميزان رو پشتيبانی کنه.

در خطوط E1 هم همينطوره.
    خط E1 در حقيقت يه خط تلفنه که 32 خط تلفن توش شبيه سازی شده.
    (البته 30 تا از اونها قابل استفاده هستند، زيرا دو عدد از اونها برای A, B Channel (کنترل Signal) استفاده ميشن.)

با محاسبه ای که کردی سرعت خط رو درست بدست اوردی ولی اين محاسبه، پهنای باند رو نشون نميده.

خوش باشی . . .

ZerOne و milade سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    <span style='color:darkblue'>سلام كوروش
    خوشحالم كه برگشتي.و ممنون از توضيحاتت.اما:
    1.سرعت خط؟؟؟؟ميشه يكم بيشتر مفهوم سرعت خط رو توضيح بدي؟؟؟؟؟؟
    2.ُخط E1 از مركز مخابراتي تا isp كشيده ميشه ولي بين ما و isp همون خطوط معموليه pstnكه پهناي باندش حداكثر همون 33.6 هست.پس چرا با E1ميشه پهناي باند 56 كيلوبيت داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟</span>
    موفق باشي.

milade سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    15
    <span style='color:darkblue'>كوروش جان بازم كه رفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/</span>

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد سرعت خط و پهنای باند:
    خيابونی رو در نظر بگير که 40 متر عرض داره ولی اتومبيل ها فقط توی 20 متر از اون ميتونن تردد کنن.
    (سرعت خط 40، پهنای باند 20)

خطوط تلفن آنالوگ سرعتی معادل 64 KB/S دارند.
    وقتی دو خط آنالوگ رو به هم متصل ميکنی، نهايت پهنای باندی که در اختيار ميگذارن 33.600 KB/S است و وقتی يک خط آنالوگ رو به يک خط Digital E1 متصل ميکنی، پهنای باند نهايتا 56 KB/S خواهد بود.

milade و mahdi2008 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 4 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه ندازی ISP

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-13.html

ispچیه؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-14.html

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-15.html

هزينه ا ندازي يك isp چقدر سرمایه؟ ispdaneshvar 78@yahoo.comتمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که برای راه اندازی یک ISP لازم استdaneshvar78@yahoo.comراه اندازی isp wimaxاتصال به اینترنت با استفاده از مودم تلبس و روتر سیسکو از کجا بگیریم ispسرويس سيسکو @yahoo.comبرآورد هزینه راه اندازی یک ISPاینترنت دیدکیت کارهای یک ISPتوضیحاتی ispراه اندازی ای اس پی و ای دی اس ال در مخابرات چه هزینه ای دارهتجهيزات لازم براي راه اندازي يك ispازکجا ای پی ولید بگیریمراه اجگونه مودمهای دیدکیت را به ال مودم تبدیل کنیمکانفیگ ارسال و دریافت دیتا جداگانه از راه مختلف در اینترنت ماهواره ای برای انلاینwimax traning

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, 2600, 404, access, acounting, administrator, adsl, asus, authentication, backup, cachexpress, cpu, default gateway, device, dns server, download, drop, dslam, e-commerce, email, forum, gateway, group-async, http, https, img, intel, ip address, ip base, ip valid, isp, leased line, license, local, mcse, pat, patton, php, policy, port, pos, profile, pst, radius, ram, ras, receive, remo, restart, roter, route, send, shared, sms, span, target, tellabs, update, user, فروش, قیمت, كمك, لینوکس, مقایسه, مهم, موبایل, مودم, مالیات, ماهیانه, ماژول, مجوز, مجوز isp, محتوا, مخابرات, مدير, مديريت شبكه, مدیریت, مدارک, مشكل, مشاوره, نقشه, نمایندگی, نوسان, نگهداری, نامحدود, نرم افزار, نصب و راه اندازی, هوشمند, هارد, هاست, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, وايرلس, وایرلس, وب سایت, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کیفیت, کامپیوتر, کانفیگ, کانفیگ روتر, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کارآموزی, کاربر, کاربران, کتاب, کرک, کردن, کسب درآمد, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پاور, پروتکل, پشتیبانی, valid ip, view, vpn, web, wimax, windows, آموزش, آموزشی, آنتن, افت, افزایش, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت, اینترنت adsl, اینترنت ماهواره ای, اینترنت هوشمند, ایران, اتصال, ارتقا, استان, استاد, اشتراك, اشتراک, اصفهان, اطلاعات, بهترین, بیسیم, بالای, بازار, بازارچه, برنامه, برای, برد, بررسی, تلفنی, تماس, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجهیزات شبکه, تجربه, تحقیق, تحت وب, تخفیف, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, ثبت نام, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خريد, خرید, دومين, دومین, درآمد, درامد, درخواست, روی, روتر, روتر سیسکو, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سخت افزار, سرور, سریال, سرعت, سرعت بالا, شما, شبکه, صندلی

نمایش برچسب ها