صفحه 7 از 18 اولیناولین ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 105 از مجموع 265

موضوع: راهنمايي براي راه ا ندازي يك ISP

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    سرويس جديد telstar12 با كيفيت فوق العاده بالا . از SMS و backbone UK به دستم رسيده .
    فقط ميگم كه در هرچي سرويس ديگست تخته ميكنه !

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا اين تاپيك چرا مثل شهراي متروكه تو فيلماي وسترن ميمونه.
    (نكنه گروه فشار ريخته اينجا گردو خاك كرده بس كه حرفهاي منافي عفت ماهواره اي زدين)

آقا كوروش دمت گرم ديگه. ما ذوق كرده بوديم كه قراره سرويس خوب مشخصات بدي.
    راستش من واسه يه ISP لازم دارم. برا Receive فقط. برا send يه 64 از مخ دارم با 32 تا IP Valid.
    با اين مطالبي كه چند روزيه دارم ميخونم فك كنم بهتره IP Based باشه سرويسش. (نميدونم چند تا IP ازماهواره برام كافيه).

قبلا" ممنون.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    راستش بحث به سرويسهای ماهواره ای کشيد و از مباحثه از تبادل معلومات به تبليغات کشيده شد.
    اين شد که ادامه پيدا نکرد.
    شما اگر سرويسهای ماهواره ای نياز داری از قسمت بازارچه استفاده کن که همه راحت در مورد سرويسها بحث ميکنن
    اگر بحث فنی است که همينجا در خدمتيم

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نه مثل اینکه یه صداهایی میاد اینجا اونم چه صوت خوش الحانی
    راستش هم به سرویس احتیاج دارم و هم نکات فنی. اما بعد فنی سرویس منظورمه اینجا
    اولین سوال اینکه (تا اونجایی که من میدونم اصولا" دو نوع سرویس وجود داره) برای یه ISP که یه 64 از مخ داره کدوم سرویس برا Receive مناسب تره: ProxyBase یا IPBase ؟
    اگه ميشه يه توضيح هم در مورد جواب بدين.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Proxy Base ها برای استفاده های خاصی ايجاد شده اند. برای استفاده های Small Office و Home Office و همچنين استفاده در Coffee Net ها.
    من توصيه ميکنم سراغ سرويسهای IP Base بری. البته تعداد IP خيلی مهم نيست. من برای يکی از شبکه ها سرويس IP Base گرفتم و فقط يک IP دارم ولی روی اون IP تا 1 MB پهنای باند دارم و بدون مشکل کار ميکنه . . .

از دوستان خواهش ميکنم اجازه بدن بحث همينطوری در سطح فنی باقی بمونه و به مباحث غير کشيده نشه

milade سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    تا اينجا خب
    يه تقسيم بندي shared و dedicated هم هستش كه يه چيزايي راجع بهش فهميدم. حالا ارتباطش با تقسيم بندي قبلي چيه؟
    (اميدوارم منظورمو واضح گفته باشم)

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Dedicated يعنی پهنای باندی که به شما اعلام ميشه بصورت واقعی در اختيار شما قرار ميگيره.
    ولی سرويسهای Share يعنی يه ميزان پهنای باند بصورت اشتراکی در اختيار چند مشترک قرار ميگيره و بعضی وقت ها ميتونی از اين پهنای باند استفاده کنی و بعضی وقتها هم نه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    اونوقت يه سرويس IPBase ميتونه share يا dedicate باشه يا نه فقط proxy base ها اينطورين؟
    (منظور من از رابطه تو سوال قبليم)
    با تشكر

نام حقيقي: Keyvan Ghadimi

عضو عادی شناسه تصویری keyvan
    نوشته
    337
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    13
    [QUOTE=mjme]
    <span style='color:darkblue'>من فك ميكنم مفيد باشه و ارزش رفتن داشته باشه. اما تصميم نهايي با خودتونه.البته اينجوري كه پيش ميره فك كنم تمام مطالب لازم رو توي همين انجمن شبكه ياد بگيري. </span>

ميدوني من حاضرم اين پول رو بدم به يه ISP يا جايي كه مستقيمن در حال انجام اين كارها هستن و به شكل كار آموز كار كنم . چون فكر ميكنم اينطوري بيشتر ياد بگيرم
    ببين عزيز جان اگه مي خواي كلاس ملاس بري پيشنهاد مي كنم برو پيش يكي ISP داره بهت install یاد بده چون کالاسای بیرون می شینن برات لایه و .... یاد می دن که خیلی چیزاش عملا بدردت نمی خوره
    موفق با شید

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا نكنه اين سوال ما خيلي مسخره بود كه كسي بهش جواب نميده!

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله سرويس IPBase هم ميتونه مثله Proxy Base شر بشه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا ممنون كه جواب دادي.
    حالا سوال بعدي: نحوه تنظيم يه سرويس IPBase تو يه ISP كه يه خط 64 از مخ داره (و 2 دوجينVlaid IP) بطوريكه Dialup ها هم استفاده كنن چه جوريه. تا اونجايي كه من ميدونم IP روتري كه به مخ وصله بايد مال ماهواره باشه كه Packet هاي جواب به اون برسه. بعدش Default Gateway سرور Dialup همون روتر باشه.
    الان اون IP هاي مخ كجا استفاده ميشه؟ (اصولا" بايد يكي رو روتر استفاده بشه!!!)
    قبلا" تشكر

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا علت داره كه همه اين تاپيك رو ول كردن.
    نكنه بو ي بد ميده اين تاپيك.
    لااقل علتشو يكي بگه. (مخصوصا" آقاي مدير. اگه اشكالي هستش (خودو يا سوالم) لطف كنيد يادآوري كنيد.
    چاكر همتون هم هستيم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    بوی بد نميده. مشکلی هم نداره.
    شايد من يه کم کند هستم که چند بار اين سوال رو مرور کردم تا بفهمم منظور از مخ همون مخابراته!!! قبلش همه اش دنبال يه کلمه ميگشتم که دو حرفی باشه و با "م" شروع بشه! فکر ميکردم اشتباه تايپ کردی!!!

شما در مورد شبکه ات و نحوه هم بندی و سيستمهايی که داری و کاری که ميخوای بکنی توضيح بده و بعد سوالت رو جزء به جزء مطرح کن. اينطوری سوالت خيلی مبهمه. اين سيستم رو چندين نوع ميشه بست. بايد ببينی چکار ميخوای بکنی.
    ميخوای کلا دريافتت از DISH باشه و از مخابرات SEND کنی؟

imsi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    اقا كوروش براي يك ISP چند تا سيستم لازم هست؟
    يعني مثلآ يكي براي اكانتينگ و يكي براي RAS و يكي براي Cache و يكي براي FireWall
    منظورم اين هست كه براي هر كدوم از اين كارا يك سيستم مي خواد يا اينكه ميشه همه اين كار ها را در يك سيستم انجام داد؟
    كدام بهتر است؟

اگه من بخوام ار روتر سيسكو AS5300 استفاده كنم و يك خط E1 هم داشته باشم ديگه نيازي به MultiPort و مودم E1 ندارم؟
    اگه كسي خط E1 داشته باشه ديگه نيازي به خط انالوگ نيست مثلآ 32 تا خط داشته باشي؟ كلآ ديگه مشكل نداري كه مخابرات بگه مثلآ خط يك مكان پر است؟

مي خواهينم از مخابرات تقاضاي Data بكنيم
    بايد از Leased Modem استفاده كنيم براي Data ؟ ايا اين مودم روي Ras Server بايد نصب بشه؟ مارك خوب اين مودم چيه؟وقيمت؟

صفحه 7 از 18 اولیناولین ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه ندازی ISP

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-13.html

ispچیه؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-14.html

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-15.html

هزينه ا ندازي يك isp چقدر سرمایه؟ ispdaneshvar 78@yahoo.comتمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که برای راه اندازی یک ISP لازم استdaneshvar78@yahoo.comراه اندازی isp wimaxاتصال به اینترنت با استفاده از مودم تلبس و روتر سیسکو از کجا بگیریم ispسرويس سيسکو @yahoo.comبرآورد هزینه راه اندازی یک ISPاینترنت دیدکیت کارهای یک ISPتوضیحاتی ispراه اندازی ای اس پی و ای دی اس ال در مخابرات چه هزینه ای دارهتجهيزات لازم براي راه اندازي يك ispازکجا ای پی ولید بگیریمراه اجگونه مودمهای دیدکیت را به ال مودم تبدیل کنیمکانفیگ ارسال و دریافت دیتا جداگانه از راه مختلف در اینترنت ماهواره ای برای انلاینwimax traning

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, 2600, 404, access, acounting, administrator, adsl, asus, authentication, backup, cachexpress, cpu, default gateway, device, dns server, download, drop, dslam, e-commerce, email, forum, gateway, group-async, http, https, img, intel, ip address, ip base, ip valid, isp, leased line, license, local, mcse, pat, patton, php, policy, port, pos, profile, pst, radius, ram, ras, receive, remo, restart, roter, route, send, shared, sms, span, target, tellabs, update, user, فروش, قیمت, كمك, لینوکس, مقایسه, مهم, موبایل, مودم, مالیات, ماهیانه, ماژول, مجوز, مجوز isp, محتوا, مخابرات, مدير, مديريت شبكه, مدیریت, مدارک, مشكل, مشاوره, نقشه, نمایندگی, نوسان, نگهداری, نامحدود, نرم افزار, نصب و راه اندازی, هوشمند, هارد, هاست, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, وايرلس, وایرلس, وب سایت, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کیفیت, کامپیوتر, کانفیگ, کانفیگ روتر, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کارآموزی, کاربر, کاربران, کتاب, کرک, کردن, کسب درآمد, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پاور, پروتکل, پشتیبانی, valid ip, view, vpn, web, wimax, windows, آموزش, آموزشی, آنتن, افت, افزایش, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت, اینترنت adsl, اینترنت ماهواره ای, اینترنت هوشمند, ایران, اتصال, ارتقا, استان, استاد, اشتراك, اشتراک, اصفهان, اطلاعات, بهترین, بیسیم, بالای, بازار, بازارچه, برنامه, برای, برد, بررسی, تلفنی, تماس, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجهیزات شبکه, تجربه, تحقیق, تحت وب, تخفیف, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, ثبت نام, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خريد, خرید, دومين, دومین, درآمد, درامد, درخواست, روی, روتر, روتر سیسکو, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سخت افزار, سرور, سریال, سرعت, سرعت بالا, شما, شبکه, صندلی

نمایش برچسب ها