نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: راه اندازي حرفه اي يك كافي نت

عضو غیر فعال شناسه تصویری mahdi_hexboy
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازي حرفه اي يك كافي نت

با سلام

من ميخوام يه كافي نت راه بندازم بصورتي كه مشتري ها يه كارت ساعتي طبق نيازشون بخرن و بتونن استفاده كنن.
    حالا چند سوال..

1. من طبق تحقيقاتي كه انجام دادم بهترين روش براي پياده كردن اين سيستم استفاده از Ative Directory خود ويندوز هست. كه طرف براي لاگين شدن به ويندوز كلاينت بايد از همين يوزر و پسورد كه تو كارتش نوشته شده استفاده.. يه مقدار راجب اين موضوع راهنمايي كنيد.

2. محاسن Active Directory براي يه كافي نت چيه و چه امكاناتي رو به كافي نت ميده..

3. اگر نظرتون در مورد مواردي كه گفتم مثبت هست براي پيكر بندي اكانتينگش بايد چكار كنم ؟ آيا خود ويندوز اين امكان رو ميده.. ؟ يا اينكه بايد از اكانتينگ هاي ديگه استفاده كنم.. ؟

4. نحوه ي پيكر بندي Active Directory براي يه كافي نت و اتصال كلاينت ها به سرور به چه صورت هست يه توضيح بصورت خيلي خلاصه

در آخر هم دمه همه اونايي كه به بقيه كمك ميكنن گرم‌!!‌

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    من فکر نمیکنم Active Directory راه خوبی باشه.
    برای کاری که تو میخوای انجام بدی بهترین راه حل راه اندازی یه سرویس VPN و استفاده از یه برنامه Accounting مثل NTtacPlus باشه.

عضو عادی شناسه تصویری neynef
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_hexboy
    با سلام

من ميخوام يه كافي نت راه بندازم بصورتي كه مشتري ها يه كارت ساعتي طبق نيازشون بخرن و بتونن استفاده كنن.
    حالا چند سوال..

1. من طبق تحقيقاتي كه انجام دادم بهترين روش براي پياده كردن اين سيستم استفاده از Ative Directory خود ويندوز هست. كه طرف براي لاگين شدن به ويندوز كلاينت بايد از همين يوزر و پسورد كه تو كارتش نوشته شده استفاده.. يه مقدار راجب اين موضوع راهنمايي كنيد.

2. محاسن Active Directory براي يه كافي نت چيه و چه امكاناتي رو به كافي نت ميده..

3. اگر نظرتون در مورد مواردي كه گفتم مثبت هست براي پيكر بندي اكانتينگش بايد چكار كنم ؟ آيا خود ويندوز اين امكان رو ميده.. ؟ يا اينكه بايد از اكانتينگ هاي ديگه استفاده كنم.. ؟

4. نحوه ي پيكر بندي Active Directory براي يه كافي نت و اتصال كلاينت ها به سرور به چه صورت هست يه توضيح بصورت خيلي خلاصه

در آخر هم دمه همه اونايي كه به بقيه كمك ميكنن گرم‌!!‌
    دوست عزیز شما به Active Directory نیازی نداری
    شما یه vpn server می خوای با یه Accounting
    که برای Accounting هم می تونی از NTTacplus
    استفاده کنی

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه بندی کافی نت

بهترین ویندوز برای کافی نت

مراحل راه اندازی کافی نت

راهنمای راه اندازی کافی نت

راه اندازی یک کافی نتمراحل راه اندازي كافي نتمراحل تاسیس یک کافی نتنحوه شبکه بندی کافی نتراه اندازی کافی نت حرفه اینحوه ي راه اندازي كافي نتراه اندازی کافی نتhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t11676.htmlشبکه بندی در کافی نتنحوه راه اندازی کافی نتنحوه ی تاسیس کافی نتراه اندازي كافي نتنحوه ایجاد یک کافی نتمراحل راه اندازی یک کافی نتنحوه ی ایجاد کافی نتشبکه بندی یک کافی نتروش شبکه بندی کافی نتایجاد یک کافی نتاموزش راه اندازی کافی نت به طور حرفه ایراهنمای ایجاد کافی نتشبکه بندی برای کافی نت

برچسب برای این موضوع