نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: نیاز به یک برنامه Bandwidth Alarm

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12

Icon9 نیاز به یک برنامه Bandwidth Alarm

دوستان سلام.

من یه کافی نت دارم با حدود k450 پهنای باند که با برنامه Bandwidth Gauges از سری برنامه های SolarWinds Engineers Edition ، مصرف کامپیوترها رو چک میکنم. در حالت عادی محدودیتی برای کلاینتها قائل نمیشم اما در مواقعی که کسی بیش از اندازه Download داشته باشه با Bandwidth Controller Manager 0.10 Beta پهنای باندش رو محدود میکنم.

بعضی مواقع ممکنه کسی بخواد توی یه زمان کوتاه مثلا 30 ثانیه یا حداکثر 1 دقیقه بار زیادی روی خط بگذاره که خب یه کاربر عادی حساب میشه.حالا ممکنه شما در همون لحظه ترافیک خط رو چک کنین و به اشتباه پهنای باندش رو به عنوان یه کاربر پر مصرف برای مدت زمانی که خودتون صلاح میدونید محدود کنید.

امیدوارم تا اینجا مطلب رو خوب رسونده باشم.

مشکل من اینه که دنبال برنامه ای میگردم که ترافیک یه کلاینت رو مونیتور کنه و چنانچه توی یه مدت معین مثلا 3 دقیقه، ترافیکش از مقدار معینی بالاتر مونده بود (که به معنی اینه که طرف داره یه ترافیک غیر عادی روی خط میزاره)، محدودیتی رو که خواستین روش اعمال کنه. یا اینکه به شما خبر بده تا خودتون هر تصمیمی که خواستید در موردش بگیرید.

کسی چنین برنامهای رو میشناسه؟

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری neynef
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب دوست عزیز شما
    چرا نمیری سراغ IBSng
    تحت لینوکس و کنترلش هم عالیه

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    تحت ویندوز اگه یه همچین چیزی سراغ دارید ، منم نیاز دارم
    ممنون میشم لطف کنید

عضو عادی شناسه تصویری neynef
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    من تحت ویندوز با Bandwidth controller کار می کردم
    ولی بدر نمی خورد
    هم کار IBSng عالیه وهم کار کردن باهاش راحته

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_dot_com
    دوستان سلام.

من یه کافی نت دارم با حدود k450 پهنای باند که با برنامه Bandwidth Gauges از سری برنامه های SolarWinds Engineers Edition ، مصرف کامپیوترها رو چک میکنم. در حالت عادی محدودیتی برای کلاینتها قائل نمیشم اما در مواقعی که کسی بیش از اندازه Download داشته باشه با Bandwidth Controller Manager 0.10 Beta پهنای باندش رو محدود میکنم.

بعضی مواقع ممکنه کسی بخواد توی یه زمان کوتاه مثلا 30 ثانیه یا حداکثر 1 دقیقه بار زیادی روی خط بگذاره که خب یه کاربر عادی حساب میشه.حالا ممکنه شما در همون لحظه ترافیک خط رو چک کنین و به اشتباه پهنای باندش رو به عنوان یه کاربر پر مصرف برای مدت زمانی که خودتون صلاح میدونید محدود کنید.

امیدوارم تا اینجا مطلب رو خوب رسونده باشم.

مشکل من اینه که دنبال برنامه ای میگردم که ترافیک یه کلاینت رو مونیتور کنه و چنانچه توی یه مدت معین مثلا 3 دقیقه، ترافیکش از مقدار معینی بالاتر مونده بود (که به معنی اینه که طرف داره یه ترافیک غیر عادی روی خط میزاره)، محدودیتی رو که خواستین روش اعمال کنه. یا اینکه به شما خبر بده تا خودتون هر تصمیمی که خواستید در موردش بگیرید.

کسی چنین برنامهای رو میشناسه؟
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    آرش جان شما میتونید از switch هایی که مجهز به IDS هستند استفاده کنید که با توجه به تعداد کلاینت ها و پهنای باند و اهمیت موضوع فکر کنم استفاده از IDS بیشتر شبیه جوک هست

ویرایش توسط !!!!!!!!!!!!!!! : 2006-04-10 در ساعت 04:51 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام ببخشيد ميشه ازتون خواهش كنم به من بگيد چطور مي تونم SolarWinds Engineers Edition رو Crack كنم؟؟ چون يه Crack گير آوردم اما هروقت نصب مي كنم قبل از اينكه از من License بخواد فوري ميره تو مد Evaluation Version و فقط مي تونم Demo ببينم يا بايد بخرمش!! ميشه خواهش كنم كه كمكم كنيد؟؟ مرسي

کلمات کلیدی در جستجوها:

solarwinds forum.persiannetworks.com

bandwidth gauges کار با

download solarwinds

download solarwinds bandwidth

دانلود Bandwidth controller 0.10 beta

دانلود bandwidth manager ibsng

کار کردن با bandwidth gauge

bandwidth gauges دانلود

برچسب برای این موضوع