نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: در باره "1394 connection"

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12

Icon14 در باره "1394 connection"

وقتی که ویندوز رو روی سیستم نصب میکنم یه connection مجازی به نام "1394 connection" ایجاد میشه که نمیدونم به چه دردی میخوره؟ این کانکشن روی یک سری از سیستمها ساخته میشه و روی یک سری دیگه نه. البته قابل ذکره که دستگاه های من از نظر سخت افزاری مشابه نیستند. از دوستان اگه کسی هست که میدونه این کانکشن به چه دردی میخوره؟ علت نامگذاریش چیه؟ چرا روی بعضی سیستمها ساخته نمیشه؟ و فعال بودن یا نبودنش چه تفاوتی داره لطف کنه توضیح بده.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    احتمالا کارت firewire رو سیستم هاتون دارید.IEEE1394 or Ilink

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    بله درسته احتمالا همینه چون دستگاههایی که این Adaptor روشون نصب نمیشه پورت firewire ندارند. ولی چه استفاده ای میشه از این پورت توی شبکه کرد؟ تا جایی که من میدونم استفادش مربوط میشه به اتصال دستگاههایی با Data Transfer زیاد. مثل دوربینهای فیلمبرداری یا دوربینهای دیجیتال؟
    اگه امکان داره میشه بیشتر توضیح بدی؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_dot_com
    بله درسته احتمالا همینه چون دستگاههایی که این Adaptor روشون نصب نمیشه پورت firewire ندارند. ولی چه استفاده ای میشه از این پورت توی شبکه کرد؟ تا جایی که من میدونم استفادش مربوط میشه به اتصال دستگاههایی با Data Transfer زیاد. مثل دوربینهای فیلمبرداری یا دوربینهای دیجیتال؟

اگه امکان داره میشه بیشتر توضیح بدی؟
    سلام
    تا اونجایی که من اطلاع دارم این پورت برای اتصال دوربین های فیلمبرداری دیجیتال است. یعنی میتونه فیلهاتونو به صورت DV کپچر کنه. من این کار رو با دوربین مینی دی وی سونی انجام دادم و کیفیتش اصلا قابل مقایسه با انتقال از طریق یو اس بی یا روشهای دیگه نیست.
    اکثر نوتبوکهای سونی این پورت رو دارند و اکثر مادربردهای جدید هم جایی برای نصب این پورت دارند که باید اون پورت رو جداگونه خریداری کنید یا از کارهای 1394 پی سی آی استفاده کنید.

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    من قدیما اینجا یه چیزایی نوشته بودم.ببینید به دردتون می خوره.
    اولین پست من تو انجمن بود.
    IEEE 1394 Networking

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانکشن 1394

1394 Connection

درباره پورت 1394 ساخت کانکشن 1394نصب 1394 1394شبکهنصب پورت 1394درباره 1394درباره 1394 connectionکارت DV نصب پی سی آی 1394connection 1394 در موردپورت1394شبکه 1394در باره 1394connection 1394ساخت كانكشن 1394کانکش 13941394 connectionنصبکانکشن 1394 ندارمنحوه نصب کارت dv پی سی آی 13941394 کانکشن گیگاساختن کانکشن مجازی network connection پورت 1394 کار نمیده1394 connection توضیحايجاد كانكشن 1394

برچسب برای این موضوع