نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: سرعت َADSL

عضو غیر فعال شناسه تصویری s2002
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13 سرعت َADSL

این شرکتها که خدمات ADSL رو بر اساس پهنای باند و میزان مصرف میدهند چگونه میتوان مطمین بود که واقعا پنای باندت همون اندازه است که میفروشند.با توجه به اینکه Band width is share.
    من یک اشتراک 256K دارم و در اکثر اوقات سرعت دریافت من 26KB per Secound است آیا درسته یا نه

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری sooshiant
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    با توجه به اينکه اين سرويس بصورت Share به شما ارائه مي شه اين خيلي خوبه که در بيشتر اوقات شما 90 % پهناي باند رو داريد

شما از کدوم Provider سرويس ADSL گرفتيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام. شکا سرعت ریسیوتون خوبه ولی اگه می خوای سرعتی بیشتری داشته باشی بهت پیشنهاد می کنم از Adsl2 استفاده کنی. سرعتAdsl بستگی به استفاده یوزرهای هم زمان داره.

عضو غیر فعال شناسه تصویری s2002
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14

سووال من اینه کهاز کجا معلوم که شرکتهای ارایه دهنده ADSL همون پهتای باتدی رو که گفته اند بهت میدهند.چکار میکنند.پهنای باند user ها رو محدود میکنند یا ؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    شما در صورت اشتراک 256 حداکثر 32 کیلو بایت در ثانیه (256/8) میتوانید استفاده کنید.
    اما با توجه به فاصله شما تا مرکز مخابرات در خطوط adsl افت کیفیت وجود دارد.
    در نتیجه معمولا این افت طبیعی میباشد. البته این شرکتها میتوانند سرعت را کمی بالاتر از 256 در نظر بگیرند
    تا این افت را هم جبران کنند.
    مساله دیگه، در بعضی از سایتها سرعت کمتر میشود که این به خاطر اشتراکی بودن اینترنت میباشد.

ما از پارس آنلاین 256k داریم و همیشه با سرعت 24-25 کیلو اینترنت داریم. (مشکل کمبود پهنای باند نداره)
    تحقیق کردم از مخابرات فهمیدم که پارس آنلاین یک خط 155 مگابیت از مخابرات داره!!! (ماهیانه حدود 72 میلیون تومان)

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط h-hamid
    سلام. شکا سرعت ریسیوتون خوبه ولی اگه می خوای سرعتی بیشتری داشته باشی بهت پیشنهاد می کنم از Adsl2 استفاده کنی. سرعتAdsl بستگی به استفاده یوزرهای هم زمان داره.
    adsl2 تفاوتش تو سرعتهای بالا میباشد که در حال حاضر هیچ شرکتی این سرویس را ارائه نمیدهد.
    حداکثر سرعتی که دیدم 1 مگابیت هست که پارس آنلاین حدود 500 هزار تومان میده.

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    adsl2 ربطی به سرعت نداره.سرعت همون چیزی که درخواست کردید.حالا چه adsl استفاده کنید چه adsl2چون پهنای باند share هست ممکنه گهگاهی کم بشه.تفاوتش تو سرعت های بالا و مسافت های بالاتره.
    البته تا جایی من می دونم خیلی ها شون دارن ولی ارائه نمی دن.البته تو شهرستان ها هست و ارائه هم می شه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

َADSl

َِADSL

َُِADSL

چگونه میتوان سرعتadslرافهمیدنمایش میزان سرعت adslhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t11316.htmlسرعت adsl كجا نوشته مي شه؟َِADSL مخابراتََADSL شرکت مخابراتََADSL

برچسب برای این موضوع