نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: برای این شهر وایرلس بهتره یاADSL

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15

برای این شهر وایرلس بهتره یاADSL

سلام به دوستان
    شهر ما حدود 100هزار نفر جمعیت داره سه تا هم ای اس پی از نوع ایوان داره
    که ما از همه فروشمون بیشتره اون دوتا پهنای باند128 دارند وما 256 داریم شعاع شهر هم حدود 4کیلومتر میشه برای اینکه به خدماتمون اضافه کنیم به نظر دوستان بهتره بریم دنبال ای دی اس ال البته فعلا برا شهرستان مثل اینکه ندارن . یا بهتره بریم دنبال وایرلس با توجه به اینکه کوه وساختمان بلندسر راهمون نیست.این پهنای باند جوابگوی این خدمات هست برای هر کدوم از این سرویس ها چه امکاناتی باید اضافه کنیم وچقدر هر کدوم هزینه داره؟
    با تشکر از راهنمایی دوستان

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری sooshiant
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    به نظر من Wireless بهتره چون شما براي رائه سرويس ADSL بايد بک بن رو از يه شرکت pap بگيري و سود اصلي رو شرکت pap مي بره و فقط بيخودي پهناي باندت مصرف مي شه
    در ضمن پهناي باند شما براي اينترنت پر سرعت کافي نيست شما يا بايد پهناي باند از مخابرات بگيري و يا اينکه از سرويس ماهواره اي استفاده کني

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوست عزیز ممنون از جوابتون
    برای اینترنت پرسرعت پهنای باند چقدر باید باشه
    وبرای وایرلس پهنای باند256کیلو مخابرات کافیه با توجه به اینکه کاربرای دایال اپ هم داریم؟
    برای وایر لس چه امکاناتی وبا صرف چه هزینه ای باید اضافه کنیم؟
    ممنون

نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    دوست من ADSL و Wireless دو Solution براي ارائه اينترنت پرسرعت محسوب مي شوند و پهناي باند 256 براي کاربران Dial-Up و Wireless يا ADSL کافي نيست با توجه به خصوصيات شهر شما من فکر مي کنم اگه شما يه پهناي باند 256 اضافه کني کفايت مي کنه البته مي توني براي شروع کار يه پهناي باند از Satelite بگيري از اين ارزون قيمت ها مثل OpenSky و user هاي اينترنت پرسرعت رو روي اون پهناي باند بندازي

بازم اگه سوؤالي بود من در خدمتم

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    آقا شرمنده ممنون از راهنماییتون
    برای وایرلس چه تجهیزاتی باید اضافه کنم وهزینشون چقدر میشه لیست تجهیزات واین پهنای باند ماهواره ای که میفرمایید حدودا ماهی چقدر هست؟
    ممنون

نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    با سلام
    شما براي راه اندازي Wireless با توجه به اون محدوده اي روکه مي خواييد پوشش بديد بايد تجهيزات رو تهيه کنيد اما چيزي که مشخص هستش شما براي سمت خودتون نياز به يک Access Point و آنتن داريد و براي سمت مشترک در صورت SingleUser از Wireless Lan و در صورت MultiUser بودن از AccessPoint استفاده مي کنيد
    سرويس اينترنتي OpenSky بصورت ReciveOnly بوده يعني شما براي Send از همون پهناي باند خودتون استفاده مي کنيد و Recive رو از Satelite مي گيريد و قيمتش هم 30.000 تومان هستش و معمولا يه 128 رو در کمترين حالت مي ده

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع