صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: آموزش گام به گام راه اندازی ISP

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    در حال حاضر راه اندازی یک ISP فقط در صورتی سود آور خواهد بود که دیتا مجانی باشه!!
    تجهیزاتی که ما سال گذشته خریدیم به همراه دیگر هزینه ها حدود بیست میلیون شد که حالا دارای ارزشی حدود 14 میلیون است.(تا همینجا یعنی ماهی 500 تومن)
    هزینه دیتا رو هم با هر بدبختی بوده دادیم.
    خوب این وسط خودمون چی؟!! کار مفت. این بیگاری فقط به خاطر علاقه!!!
    فقط کافیه یکی از ISP های شهرتون مثل جای ما به سرش بزنه و قیمت شکنی راه بندازه.
    اینو هم بگم که در طول شبانه روز بطور میانگین 65% خطهای ما پر هست.
    ولی با این همه باز هم سود آور نیست. مگه اینکه تو یه شهر خودت باشی و خودت. اونوقته که برات میتونه سود داشته باشه.
    اگه در شهرهای کوچکتر اطراف شهر با استعدادی سراغ داری که ISP نداره بار و بندیلتو ببندی و بری اونجا فکر میکنم بهتره.
    موفق باشی

saeed25 و imsi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما توجه نکردی که چی نوشته شده پدر جان من اینور در خراسان هستم و با 25 میلیون کارم را شروع کردم ولی الان کل تجهیزاتمو 15 تا نمی خرند گفتم که جا برای شرکت مهم نیست تازه اگه تجاری باشه بدتر چون مخابرات بهت خط نمیده و بعدش قبل از اینکه بخوای اینکار رو بکنی یرو یکم مطالعه کن دیگه خطوط انالوگ به کسی نمی دند صرف نداره باید خط e1 بگیری به هر حال از ما گفتن دلت می خواد بفرما یک پولی هم به بچه های شبکه می رسه فقط قبلش یکم مطالعه کن ما اینجا جمع شدیم که بهم کمک کنیم هر کدام از ما در یک نقطه کشور هستیم و منافعمان هم با همدیگر تضاد ندارد

saeed25، imsi و mohsen5533 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: siamak haghighati

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    20

خطر

دوست عزیز من سال 80 اولین isp را در شمال غرب راه انداختم و در سال 85 هم جمع کردم
    1- کنار خیابون بخوای دستفروشی کنی درامدش بیشتر ز ا اس پی هست.
    2- کاری بسیار پر مشغله و پر خطر هست .
    3- با کوچکترین اشتباهت اغلب دوستان و مشتریهایت دشمن و بدخواهت خواهند شد .
    4 - معمولا مجبور خواهی شد به برخی افراد و ادارات بیگاری بدی.
    5 - دولت هم هر روز با یه قانون جدیدی بر مشکلات فنی و مالیت خواهد افزود.
    6- با سیستم جدید مخابرات هر لحظه احتمال دارد که خودش سرویس بدهد.
    7- شرکتهای بزرگ هم چون رقابتشان شدید شده حالا دارند در جاهای کوچک سرمایه گزاری می کنند کهبرایت مشکل ساز خواهد بود
    و ....

در نتیجه به جوانیت رحم کن . به خانواده و آینده ات فکر کن و سعی کن دنبال کار بهتر بری
    مگر اینکه
    پشتوانه مالی و فنی بسیار قئی داشته باشی . از افراد قابل اعتماد و کاری زیادی استفاده کنی و دیوانه وار عاشق کارت باشی !!!!

yashilnet، saeed25 و imsi سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش isp

مراحل راه اندازی isp

اموزش ISPراه ندازی ISPنحوه راه اندازی ispisp آموزشراه اندازی یک ispراهنمای راه اندازی ISPiSP راه اندازی چگونگی راه اندازی ISPhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t11210.htmlطریقه راه اندازی ispچگونگی راه اندازی یک ispآموزش راه اندازی ispآموزش راه اندازی یک ISPآموزش نصب و راه اندازی ispآموزش مدیریت ispآموزش راه اندازي ispآموزش ای اس پیispآموزشراه اندازی isp آموزش بستن ispراه اندازی آی اس پیآموزش کار در ispispراه اندازي

برچسب برای این موضوع