صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: دوره فراگير مهندسي مديريت شبكه MCSE

عضو غیر فعال شناسه تصویری NetworkMan
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط netspc
    ببینم دوست عزیز

شما منظورت اینه که این دوره رو گذروندی یا میخوای بگذرونی؟
    ببین توی انگلیس یه جایی هستش که یه هفته آموزش ccie میده بعد از آموزش میری امتحان میدی و اگر قبول نشدی میری مبلغ تحصیل رو از شرکت پس میگیری
    عین این مورد توی اروپا و آمریکا زیاده ولی چیز دیگه ای هم که زیاده ratlab طبق آمار خود سایت cisco در حدود 12600 نفر دارای مدرک ccie در تمامی شاخه ها میباشند و طبق یک آمار غیر رسمی تقریباً نزدیک به 4000 نفر از این گروه کار نمیکنند دلیل: یکسری مرده اند(خب انسان هستند آدم آهنی که نیستند!) یکسری فقط میخواستند ببیند که بلد هستند یا نه(که دیدند بلدهستند) و یکسری هم که فقط خر خونی بلندند (مثل ایران خودمون )
    شما ببین جزو کدوم از اینها هستی انشاالله جزو هیچ کدوم از اینها نیستی و مایه سربلندی (برای من هم دعا کن دارم میرم که ccnp,ccnip,ccvp رو بگیرم بعد هم حداقل 2 تا ccie بگیرم)
    ولی کار سختی به نظر میرسه چون هزینه درس و امتحان حداقل 2 میلیون بدون در نظر گرفتن هزینه رفت و آمد و اقامت تو هند و مخصوصاً خود امتحانش.
    در مورد مدرک mcse من تا حال که چیزی نشنیدم
    ولی در مورد ccie اینقدر میدونم که اگه داشته باشی و بخوای مهاجرت کنی کانادا مثل مدرک فوق باهات رفتار میشه.
    و هرکس ccie داشته باشه اصولاً بیکار نیست تو کل هند 128 نفر دارند
    در کل خاورمیانه 120 نفر دارند

پس مطمئن باش بهتر از mcse هستش ولی به همون اندازه سخت چون در این کره 7 میلیارد انسان وجود داره که میشه به ازای هر 560 هزار نفر یک نفر این مدرک رو داره.

با سلام

دوست عزيز اميدوارم در راهي كه در پيش گرفتيدموفق باشيد منتهي اخذ اين مداركي كه شما ليست فرموده ايد فقط در گرو مسائل مادي ومحاسبات مادي نيست . كسب تجربه و تبحر و پختگي پيدا كردن براي يك دوره و گذر بهدوره بعد چيزي هست كه ظاهرا در زمان بندي شما ديده نشده. دوره هايي كه در دنيا درفاصله زماني كم و فشرده ارائه ميشه معمولا براي كساني كه هيچ آشنايي با اون مبحثندارند مناسب نيست. اغلب افراد پس از مطالعات شخصي و دريافت اطلاعات از چندين منبعبراي تكميل اطلاعات خود وارد اين دوره ها ميشوند. اينكه مثلا تمام مباحث CCNP رابشه در يك ماه ياد گرفت واقعا تحقق پذير نيست. بحث ضريب هوشي و قدرت دريافت مطلببحث جدايي از بحث كسب تجربه و پختگي مطلب هست . شما اگر مايل به فراگيري اين مباحثهستيد حتي بدون كلاس با مطالعات كتب Self-Study سيسكو و يا ساير انتشارات معتبر وهمچنين CBT هاي اونها ميتونيد اطلاعات اصلي را به دست بياريد و در نهايت اگر نيازيبه كلاس داشتيد ميتونيد در كلاسهاي مربوطه شركت كنيد .

علاوه بر مسائل فوق در نظر داشته باشيد كه برخياز ازمونها شرائط ويژه اي دارند ، مثلا كسي كه مقيم ايران هست نميتونه در آزمون CCIE شركت كنه و ايرانيهايي هم كه تاكنون اين مدرك را اخذ كرده اند همه مقيم خارجاز ايران بوده اند . براي همين هم هست كه در حال حاضر كسي در ايران اين مدرك رانداره . البته برخي از مدرسين اين آموزشگاهها چنين ادعايي دارند كه به جز يكي دونفر كه از كانادا برگشته اند ادعاي بقيه بي اساسه و صرفا يك حربه تبليغاتي هست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

مي توني اطلاعاتي درباره اونجايي در هند که مي خواهي بري بهم بدي ؟

زبانت هم بايد در چه حد باشه؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری netspc
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام خدمت دوست عزیز networkman
    اگر توجه به عرض بنده مینمودی فکر کنم متوجه میشدی که بنده در این زمینه تجربه دارم
    درسته بنده کم سن و سال به نظر میرسم ولی از 16 سالگی نمیدونم چی افتاد تو تنم عین خوره که باید کامپیوتر میخوندم چون من دیپلم ریاضی بودم و معمولاً روزی 5 ساعت برنامه نوسی و شبکه میخوندم و فقط یک و نیم تا دوساعت درس خودم رو میخوندم.
    بنده تمام cbt های mcse روی خوندم
    قبل از اینکه برم دوره ccna یک ماه دقیق 1200 صفحه مطلب خوندم(البته به خاطر نبود تجهیزات واقعی)
    قبل از اینکه دست به linux بزنم 2 هفته ای با rhct,rhce سرکله زدم
    و در ضمن اگر توجه میکردی من گفتم که یسری جاها هستش که میگه آقا من تضمین میکنم که تو ccnp رو بگیری
    دوماً طول ساعات ccnp تو هند در حدود 140 ساعت در یک ماه هر روز میباشد (به جز ساعات تعطیل) که بقیه اش مال خودته که میتونی بری و کتاب بخونی تا فردا کم نیاری پس با این اوصاف فکر کنم بشه قبول شد.

چون هزینه کلاس ماهی 200هزارتاس ولی تو ایرون همین دوره واست 1.200 آب میخوره تازه اگه خوش شانس باشی و کلاسها به موقع تشکیل بشه 9 ماه طول میکشه.
    حالا اگه به قول شما فرض کنیم شما هیچی از router,switch سر درنیاری اگه 6 بار بری سرکلاس بشینی بازم سردر نمیاری؟(تازه 3 ماه هم رفته تو جیبت)
    از نظر امتحان هم که مفته(حداقل نصفه)

بعد نمیدونم شما برای مثال اینجا میری سرکلاس mcse میشنی مثلاً هفته 3 روز بعد که میری خونه که اونو چه جوری هضمش کنی بابا نون بربری که نیست که نشه هضمش کرد قبل از کلاس 2 ساعت بعد از کلاس 4 ساعت بخون به خدا اگه یه ماهه mcse نگرفتی بیا و تف بنداز تو صورت من(البته به صورت الکترونیکی)

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام e_khanahmadi vbmenu_register("postmenu_117932", true);
    ببین زبانت باید در حدی باشه که بتونی حرف بزنی و لهجه مزخرف این بنده خداها رو بفهمی
    من خودم الان دارم میرم که ielts رو بگیرم ولی دست نگه داشتم برم هند و برگردم تا راحتر قبول شم
    در کل در حدود 4 ماه فشرده باید زبان بخونی یا 9ماه تا یکسال معمولی.

نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام خدمت دوست عزیز networkman

اگر توجه به عرض بنده مینمودی فکر کنم متوجه میشدی که بنده در این زمینه تجربه دارم
    درسته بنده کم سن و سال به نظر میرسم ولی از 16 سالگی نمیدونم چی افتاد تو تنم عین خوره که باید کامپیوتر میخوندم چون من دیپلم ریاضی بودم و معمولاً روزی 5 ساعت برنامه نوسی و شبکه میخوندم و فقط یک و نیم تا دوساعت درس خودم رو میخوندم.
    بنده تمام cbt های mcse روی خوندم
    قبل از اینکه برم دوره ccna یک ماه دقیق 1200 صفحه مطلب خوندم(البته به خاطر نبود تجهیزات واقعی)
    قبل از اینکه دست به linux بزنم 2 هفته ای با rhct,rhce سرکله زدم
    و در ضمن اگر توجه میکردی من گفتم که یسری جاها هستش که میگه آقا من تضمین میکنم که تو ccnp رو بگیری
    دوماً طول ساعات ccnp تو هند در حدود 140 ساعت در یک ماه هر روز میباشد (به جز ساعات تعطیل) که بقیه اش مال خودته که میتونی بری و کتاب بخونی تا فردا کم نیاری پس با این اوصاف فکر کنم بشه قبول شد.

چون هزینه کلاس ماهی 200هزارتاس ولی تو ایرون همین دوره واست 1.200 آب میخوره تازه اگه خوش شانس باشی و کلاسها به موقع تشکیل بشه 9 ماه طول میکشه.
    حالا اگه به قول شما فرض کنیم شما هیچی از router,switch سر درنیاری اگه 6 بار بری سرکلاس بشینی بازم سردر نمیاری؟(تازه 3 ماه هم رفته تو جیبت)
    از نظر امتحان هم که مفته(حداقل نصفه)

بعد نمیدونم شما برای مثال اینجا میری سرکلاس mcse میشنی مثلاً هفته 3 روز بعد که میری خونه که اونو چه جوری هضمش کنی بابا نون بربری که نیست که نشه هضمش کرد قبل از کلاس 2 ساعت بعد از کلاس 4 ساعت بخون به خدا اگه یه ماهه mcse نگرفتی بیا و تف بنداز تو صورت من(البته به صورت الکترونیکی)

با سلام

دوست عزيز برداشت شما از عرائض بنده كامل نيستو مجددا حساب كتابهاي مالي را مطرح نموده ايد. چند نكته را در نظر بگيريد ، اولاينكه آزمون MCSE را نميشه با آزمون CCNP و به خصوص CCIE قياس كرد. واقعيت اينه كهاين آزمونها به مراتب سنگين تر از آزمون MCSE است . دوم اينكه تصور نكنيد كلاس وقتيرفت هندوستان معجزه اتفاق ميوفته . اينكه به شما تضمين براي قبولي داده ميشه بهدليل وجود شيوه هايي از قبيل كار بر روي نمونه سوالهاي آزمون هست كه به واسطه اونشخص در بخش تست زني موفق تر خواهد بود نه اينكه واقعا در اين فرصت كم بتونند اونمباحث عميق را داخل مغز تزريق كنند. پختگي اون مطالب نياز به زمان و كار عملي مكفيداره و راهي جز اين نيست . براي همين هم جاهايي كه بحث عملي مطرح ميشه مثل آزمونعملي CCIE شيوه هاي اينگونه كلاسها كم رنگ خواهد شد. در اينجا بايد هدف را نيز مشخصنمود. آيا هدف صرفا اخذ مدرك هست و يا واقعا كسب تخصص؟ كسب تخصص بدون گذر از مراحلعملي و كسب تجربه واقعي محقق نخواهد شد. كه اين خود مستلزم زمان كافي خواهد بود. براي يادگيري مطالب تئوري حتي بدون كلاس هم با مطالعه كتب ، جزوات، CBT ها وراهنماهاي موجود مخصوصا مورد تاييد سيسكو ميتوان اقدام نمود. اينكار از نظر مالي همكه مورد توجه شماست خيلي مقرون به صرفه خواهد بود. در نهايت توصيه دوستانه من بهشما اينه كه قبل از هر اقدامي همه جوانب كار را بسنجيد و صرف تبليغات شركتهاي مختلفتعيين مسير نكنيد. اينكه شما به راحتي حرف از اخذ همه اين مدارك با هم و مخصوصا دوتا مدرك CCIE مي زنيد نشانگر اينه كه عمق واقعيتها را به حد كافي نديده ايد. براتونآرزوي موفقيت دارم.

شاد باشيد

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز
    با تشکر از حسن نیت شما
    ولی من خیلی وقت پیش تصمیم خودم رو گرفتم و همین الان دعوتنامه هم رسیده
    ولی در رابطه با سوال شما در این رابطه که آیا میتوان به این راحتی ccie رو گرفت حق کاملاً با شماست
    ولی مسئله اینجاست که تو این کشور به عنوان یک شخص و از جیب خودت نمیتونی هیچ وقت هیچی بشی پس 3 راه داری:
    1-آویزون دولت محترم ایران بشی و بشی کارمند دولت و 20 سال به این امید که یکروزی یه ذره فنی بشی صبح رو شب کنی
    2-آویزون یکی از شرکتهای خصوصی(وابسته به دولت) بشی و باهاشون حال کنی که اونم اگه بفهمند که میخوای بیشتر از اونا یاد بگیری 10 برابر حقوق تو رو میدند به یه headhunter تا جاتو بگیره
    3-ریسک کنی و خودت بندازی تو دردسر بری اینور اونور با این و اون سرکله بزنی
    ولی به قول شاعر:
    بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی
    بنده همین الان احساس خامی میکنم اصلاً میخوام ببینم اینقدر مرد هستم بتونم 6 ماه بدون هیچ کسی تو یه مملکت غزیب دوام بیارم
    ولی در رابطه با ccnp بنده همین یه سری تجربه نیز کسب کرده البته اینهم به خاطر استاد خوبم بود که به من یاد داد.
    طبق مزنه ای که با cisco بدست آوردم اولین چیز توی اون دقت دوم تجربه سوم انتخاب بهترین راه میباشد.
    در ضمن من فقط برای cisco نمیروم دارم میرم که با solaris,wireless,linux و یه سری چیز دیگه بسیار ارزونتر آشنا بشم.

بنده میتونم بپرسم چه مدارکی از cisco رو دارا هستید if it's possible ؟

نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز

با تشکر از حسن نیت شما
    ولی من خیلی وقت پیش تصمیم خودم رو گرفتم و همین الان دعوتنامه هم رسیده
    ولی در رابطه با سوال شما در این رابطه که آیا میتوان به این راحتی ccie رو گرفت حق کاملاً با شماست
    ولی مسئله اینجاست که تو این کشور به عنوان یک شخص و از جیب خودت نمیتونی هیچ وقت هیچی بشی پس 3 راه داری:
    1-آویزون دولت محترم ایران بشی و بشی کارمند دولت و 20 سال به این امید که یکروزی یه ذره فنی بشی صبح رو شب کنی
    2-آویزون یکی از شرکتهای خصوصی(وابسته به دولت) بشی و باهاشون حال کنی که اونم اگه بفهمند که میخوای بیشتر از اونا یاد بگیری 10 برابر حقوق تو رو میدند به یه headhunter تا جاتو بگیره
    3-ریسک کنی و خودت بندازی تو دردسر بری اینور اونور با این و اون سرکله بزنی
    ولی به قول شاعر:
    بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی
    بنده همین الان احساس خامی میکنم اصلاً میخوام ببینم اینقدر مرد هستم بتونم 6 ماه بدون هیچ کسی تو یه مملکت غزیب دوام بیارم
    ولی در رابطه با ccnp بنده همین یه سری تجربه نیز کسب کرده البته اینهم به خاطر استاد خوبم بود که به من یاد داد.
    طبق مزنه ای که با cisco بدست آوردم اولین چیز توی اون دقت دوم تجربه سوم انتخاب بهترین راه میباشد.
    در ضمن من فقط برای cisco نمیروم دارم میرم که با solaris,wireless,linux و یه سری چیز دیگه بسیار ارزونتر آشنا بشم.

بنده میتونم بپرسم چه مدارکی از cisco رو دارا هستید if it's possible ؟

با سلام

دوست عزيز براتون آرزوي موفقيت دارم
    من از شبكه و سيسكو بيش از يك ذره نميدونم ، اميدوارم بتونم بيشتر ياد بگيرم.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدیریت شبکه

http://forum.persiannetworks.com/f25/t10876.html

دوره های شبکه در هند

گرفتن مدرک شبکه چقد طول میکشه

دوره های سیسکو در هند

mcse در هند

طول دوره mcse

وزارت علوم mcse

mcse شامل چ دوره

طول دوره مدرک mcse